ناصر نصیری از سمت خود استعفا کرد

آزادلو : وزارت کشور طی یک بخشنامه به دستگاه های اجرائی مرتبط با وزارت متبوع، انجام هرگونه فعالیت انتخاباتی و حضور در انتخابات آتی را منوط به استعفا تا یک اسفند دانست.

به دنبال این بخشنامه ناصر نصیری، فرماندار پارس آباد امروز از سمت خود استعفا کرد تا جای هیچ شک و شبهه ای برای اهالی مغان باقی نگذارد که با قدرت و جدیت در انتخابات آتی مجلس شهرستان گرمی مغان شرکت خواهد کرد.

به گزارش آزادلو طبق اطلاعات بدست آمده از منابع موثق، ناصر نصیری امروز با تسلیم استعفانامه رسما خواستار کناره گیری از سمت فرمانداری پارس آباد شده است.

حال با توجه به وضعیت سیاسی شهرستان پارس آباد و مخالفت نماینده پرحاشیه این شهر با فرزند خلف مغان بنا به دلایل نامعقول، ناصر نصیری در یک اقدامی تحسین برانگیز اقدام به استعفا کرد و باعث شد پارس آباد در عرض کمتر از یک سال با استعفای دو فرماندار مواجه باشد.

بلاشک طرفداران نصیری منتظر پاسخ استاندار به این استعفا و شروع جریان انتخاباتی نصیری خواهند بود.

نظر شما چیست؟

۱۱۹ نظر

 1. مغان گفت:

  اومردخوبی بودولی وقتی به مجلس رفت دوستان جدیدش سیاست بازی را به اواموختندنه سیاست کاری راومتاسفانه ماوشهرمان فراموش شدیم متاسفم که همین سیاست بازیهاقدرت تحلیلش را سلب کردوروبه دیگری انداخت وبازما فراموش شدیم و…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. انگوتلی حامی دکتر گفت:

  ما به مرد عمل و اخلاص و با لیاقت دکتر نادر بهاری رای میدیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. yteeyjted گفت:

  کاش آمد که حالا هم برود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. پیمان بوزقورد SWITZERLAND گفت:

  من که مث سالهای پیش رای نمیدم چون ادم لایقی برای نمایندگی نمیبینم ولی به نظر نصیری باشه رای رو میبره امیدوارم لیاقت نمایندگی مردم گرمی رو داشته باشه هر کی که شد حالا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دوست پیمان گفت:

   سلام و احترام پیمان قارداش بنده حقیر پیشنهاد میدم در مورد دکتر نادر بهاری تحقیق کنید ایشان واقعا از هر لحاظ فردی لایق هستند و طبق اطلاع بنده اکثر طرفدارهای نماینده های قبلی نسبت به ایشان تمایل دارند یا با ایشان عهد و پیمان بسته اند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. واحد گفت:

  استاد غفاری می فرمایند : ستاره اولماقا گورسون لیاقتون یوخدی بولوت دا اولما گوی ستاره گورسنسین . منظور برادرهای بزرگوار که انتخابات گرمی را به نام خود سند زدین و نتونستین برا این شهر و مردم بدبخت کاری بکنین و هر روز بدتر از دیروز شده لطف کرده و بفرمایید کنار و عرصه را برای افراد جوان و تحصیل کرده و مدیر و با لیاقت و دلسوز که درد کشیده این دیار همچون دکتر نادر بهاری باز کنید تا شاید برای مردم ما هم فرجی حاصل شود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. پاک گفت:

  مهندس سریعتر گرمی را از دست این رانت خواران نجات بده لطفا. البته دفعه قبل یکسری اشتباهات داشتین مثل ……………………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. حسن * جا گفت:

  درود بر مهندس نصیری
  رای مامهندس نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حامیان دکتر بهاری ( سرباز ولایت ) گفت:

  گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش هم منتظر حادثه و فکر خطر باش . وطن یعنی عشق وطن یعنی تمام وجود یعنی ناموس یعنی عشق الهی . در این برهه از زمان در سایه توجهات خداوند بزرگ که در زیر پرچم ولایت مطلقه فقیه در کشوری اسلامی با مردمان بسیار والا و ارزشمند زندگی میکنیم باید این موهبت الهی را ارج نهاده و قدردان بوده و همیشه برای دفاع از کیان و دین و رهبری و وطن خویش با تمام وجود ، کفن پوش آماده باشیم و از افرادی که میتوانند برای منطقه و میهن اسلامی مفید باشند حمایت کنیم . بنده بر همین اساس از جناب آقای دکتر نادر بهاری که فردی مومن انقلابی و ولایت مدار و مردمی و باسواد و دلسوز هستند حمایت کنیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بی طرف گفت:

   ولی خداییش در این مدت کم دکتر بهاری غوغا کرده چه جوری نمیدانم ، شاید مردم دوسش دارند شاید اطرافیان قوی داره و شاید هم خودش خیلی با نفوذه و شاید همه اینها و شاید….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. معلم گفت:

  از عصبانیت آقای س…که بجای حسینی نظرداده معلومه که نامبرده ازورود حاج آقابهاری به عرصه انتخابات ناراحت وعصبانی است. من یک فرهنگی ام وقسم میخورم، حتی روح حاج آقا از نظرم خبرندارد.
  باید بگویم،چه بخواهی وچه نخواهی ،بپذیری،یانپذیری،همه میدانند که ایشان دربین اقشار مختلف مردم مقبولیت ومحبوبیت داشته وهمیشه بامردم بوده است.ایشان دردوره هشتم به خاطرحفظ وحدت مردم ومصلحت منطقه والتماس شخص آقای موسوی ودرخواست علما وریش سفیدان منطقه انصراف دادند.حال اگر به زعم شما ایشان طرفدارندارد پس اینهمه کابوس دیدن وازکوره در رفتن وترس وتهدید چه مفهومی دارد؟!!!!همه کاندیداهای احتمالی برادران عزیزماهستند.هنوز موسم انتخابات نرسیده وقضاوت زود است، سفارش می کنم اگر باکسی میانه نداریم مجوزهتک حرمت او نمی شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا ( حامیان دکتر بهاری ) گفت:

   با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار ، حضرت رسول اکرم (ص)میفرمایند : معلمی شغل انبیاست . پس این حقیر نیز ضمن احترام خدمت شما معلم عزیز معروض میدارم که حاج آقای بهاری انسانی شریف و با روحیه جهادی و مردم دوست و دلسوز و قابل احترام و محبوب در میان همه اقشار جامعه هستند پس وظیفه ما اهالی گرمی در قبال ایشان حداقل قدردانی لفظی است و نباید به خاطر کینه و یا به خطر افتادن اهداف حقیقت را پنهان کرده و بر روی حسنات یک مرد خدایی پوشش بگذاریم . خداوند پشت و پناه مردم شهرمان منطقه ی گرمی باشد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. یا امام رضا گفت:

  ما عاشقان ثامن الحجج به دکتر نادر بهاری رای میدهیم . یا امام رضا (ع)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پاک گفت:

   حاج آقا خودشون هم آخر سر به مهندس یا شاید هم دکتر رای میدهند و تشریف می برند مسجد نماز جماعت برای مردم میخونند. شما هم حتما اقتدا کنید ثوابتان بیشتر می شه. البته ان شاالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. م... گفت:

  فرماندار سه ماهه نمی خواهیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس گفت:

  آقای نصیری باید جایگاه اصلی خودشو پیدا کند بدین معنا که مردانی چون نصیری برای مجلس آینده ضروریست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. انتخاباتی گفت:

  خداحافظ مبرقسمت سلام بر ولی یا نصیری………………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. شهماری گفت:

  اگر دولت اصلاحات بود و رییس جمهمور خاتمی نصیری نماینده میشد خوب بود نه اینکه در دولت اعتدال که حتی فرمانداری را از وی گرفتند رفتن ایشان مساوی با جنگ و جدال و دعوا

  پس تصمیم درست تصمیم بگیریم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ح FRANCE گفت:

   جناب اقای شهماری شمااول اطلاعاتتون راتکمیل کنید بعد نظر بدین مهندس دومین دوره ریاست جمهوری خاتمی نماینده بود,توکلتو علی الله مهندس

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. انگوتدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ناصر جان ایندفعه نوبت نادرخان است، اگر با او باشی با مایی. ما این دوره تورا محک خواهیم زد. برای جبران اشتباهات گذشته، فقط با “دکتر نادر بهاری” ائتلاف کن و منطقه رانجات بده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیر انگوتلی گفت:

   بنده و کل خانواده و طایفه به دکتر نادر بهاری که فردی درستکار و مدیر لایق است رای میدهیم . به امید موفقیت ایشان و آبادانی منطقه گرمی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. گرمی میزانی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام براستادعلم و اخلاق”دکتر نادر بهاری”. ما به مدیر و مدبر رای می دهیم نه جنجال وهیاهوی کذب وطبل توخالی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. کارشناس گفت:

  فرماندار سه ماهه بدترین رزمه ایشان است با چه روی ایشان میخواهد بیاید معلوم نیست ضمن اینکه با درگیری با برومند که اهل انگوت است به شدت جایکاه خود را مثل گرمی در انگوت هم به شدت متزلزل کرده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. چایچی گفت:

  باادب باش پادشاهی کن /بی ادب باش هرچه خواهی کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. شهروند گرمی گفت:

  این همه سرتان را بدرد نیاورید باز هم آ قای موسوی نماینده گرمی خواهد شد حالا می بینیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. بازاری گفت:

  شما فکر میکنین نصیری بهتر از اینهاست نه عزیزم اینها همشون یه قماشته اند اینها مزه تو مجلس بودنو چشیدن و الان دارن میلیونی پول خرج میکنند تا به هدفشون برسن مگه اینها به فکر منو تو هستن بدبخت داری خودتو میکشی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. فرهنگی گفت:

  ….. در بعضی مجالس عزاداری در گرمی که آدام های دارا ی رای بالا هستند می نشیند گویی که صاحب عزاست ولی در مجلس یکی از همین مرحومین که سرباز هم بود برای فاتحه هم نیومد .بازهم دست نصیری و نصیری ها درد نکند که شرکت فعال نمودند آقای …. ما به حکم شرع در همه مجالس ترحیم شما شرکت کردیم ولی ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صابر گفت:

   همین فرهنگ و دید کوتاه شما گرمی را بدیخت کرده است وظیفه نماینده مگر نشستن در مجلس ختم است مثلا فرهنگی هم هستی خاک بر سر ما

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ندايي (كوچ كرده از گرمي ) گفت:

  شهر من هنوز به یاد دارد که در انتخابات شورای شهر چطوری برای فرزندان خلف وصادق این شهر عده ای در قامت وردای دیگر پرونده سازی نمودند وآنان از اردبیل صلاحیتشان را همگی گرفتند تا دست این چنین آدم ها که منافع شخصی را برهمه چیز ترجیح میدهندرو شود همانا که در زمان …………. در پرونده سازی برای نصیری قهرمان دینشان را به دنیا فروختند وبا بوقلمون صفتی هنوز در مسند هستند در گرمی تا در انتخابات نقش بازی کنند پس امیدی به شهرم دیگر ندارم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. اسدی گفت:

  نصیری روغن ریخته را نذر کرد . ایشان در این یکسال فقط بتواند چرایی حمایت خود را از حاج موسوی توجیه کند انتخابات تمام شده است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. امين... گفت:

  توکلت علی الله
  نصیری…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. تحلیل گر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باسلام باآمدن نصیری و سیدئ میرزاده هیچ شانسئ نخواهد داشت. رقابت بین ولی و نصیری خواهد بود بقیه فاتحه……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا گفت:

   عزیزان همشهری بیایید تا با حمایت از دکتر نادر بهاری منطقه و شهرمان را از بدبختی و افسردگی نجات دهیم . آمین

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محسن گفت:

   با آمدن جناب مهندس نصیری رقابت بین ایشان و آقای دکتر بهاری خواهد بود و هر کدام از ایشان که قوی و باارده باشند و در سخنرانی مسجد جامع بهتر ظاهر شوند مردم بیشتری را همراه خواهند کرد و به احتمال قوی برنده این رقابت خواهند بود .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. اتشبار گفت:

  اقای داود حیدری استعفای مهندس نصیری ظلم به مغان نبوده قانونی وحقی بوده که باید ازنمک نشناسها گرفت ایشان عشق به مردم ووطن رابه پست ومقام تشریفاتی ترجیح داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دوست ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ایشان اینقدر تشنه مقام بوده اندبرای چندماه رفتندوبانارضایتی نمایندهومردم پارس آباد برگشتند. مدیریت کارایشان نیست دوستوم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. محمدی گفت:

  علیرضا/ازنصیری پرسیدیم خودت استعفا دادی یا …. /گفت با ………به همین خاطر مجبور شدم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. بیطرف گفت:

  رقابت بین ولی و نصیری خواهد بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. فعال سیاسی گفت:

  باآمدن نصیری میرزاده قعرنشین میشود از ی طررق سیدی هم اومد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. حسینی گفت:

  آقای … خواهشا خودت درمورد خودت نظر نگذار
  کی ازشما برای انتخابات دعوت کرده است؟
  اون دفعه هم اومدی خودتو مطرح کنی شب بعداز تائید صلاحیتدقیقا۶ نفر بالای نیسان رفته وشعار میدادند که ۴نفراز خانواده ات بودند
  تا هوارا پس دیدی رفتی انصراف دادی
  مرد حسابی مردم مجبورند ازتو دعوت کنند۳۰۰۰۰نفر مردم شهر گرمی هستند حداقل روزی ۷نفر می میرند…… بقیه پیرند
  خوب ازتو دعوت نکند مرده اش زمین بماند؟
  اینهارا برای خود محبوبیت به حساب نیار
  خودت را با موسوی هم ردیف نکن
  …………….
  ازشما بعیده دررسانه مجازی بنفع خودنظر نوشتن
  خیلیها وارد هستند وای پی کامپیوترت را درآورده اند اینبار اگر به خودتعریفی مشغول شوی ای پی کامپیوترت را واز کجا نظر گذاشتی برای مردم منتشر می کنم
  آزادلو بدون دخل و تصرف منتشر کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. ناشناس گفت:

  اقای نصیری خسته نباشید ماموریت شما جهت کار شکنی برای جلوگیری از الاق شمال اردبیل به ازاد تجاری با موفقیت انجام شد بفرمایید ما شما را در مغان در قامت فرمانداری اینگونه دیدیم …………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. بهمن گفت:

  یادم هست تو انتخابات گذشته فرماندارگرمی آقای صحرایی درشبکه سبلان گفت که واجدین شرایط رای دادن درشهرستان گرمی ۴۷۰۰۰نفرهستن که معمولا کمترازاین شرکت میکنند وبه نظر ایشان حدود ۴۳۰۰۰ویا۴۲۰۰۰شرکت میکنند ولی بعدانتخابات که شمارش آراتمام شدمجموع آراجمع شده ۵۲۰۰۰ بود به نظرمن رای وانتخاب مردم ملاک نیست هرکسی راکه ازبالا صلاح بدانند همان انتخاب میشود.بی خودی به جان هم نیافتید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. رضايي گفت:

  اقای نصیری با چه روی میخواهی دوباره کاندیدا شوید شما سه سال پیش همه طرفدارهای خود ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. معلم گفت:

  شنیده ها حاکی است که پافشاری مکرراقشار مختلف مردم وچهره های شاخص شهرستان تاکنون نتوانسته حجت الاسلام بهاری را که درمیان مردم محبوبیت خوبی داردمجاب کنند تا درانتخابات دوره دهم مقتدرانه شرکت کنند ومردم هم ازوی حمایت خواهندکرد.اماوی درمحافل اعلام داشته:گرمی فرزندان لایق زیادی برای خدمت گزاری داردبگذار آنها بیایند وفرصت عرض اندام پیداکنند.وفعلاً ضرورت نداردتاشخصاً وارد شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. کارمند جهاد گفت:

  همه از بیکاری جوانان،فقر و قاچاق در گرمی حرف میزنند.از وضع بد مالی مردم می گویند از طرف دیگر به این کاندیداهای مرکز نشین دلبسته انداما کسی نیست از دکتر زحمتکش و کارافرین این شهر سخن بگویید بخدا بهترین کاندید برای قشر جوان ،قشر بیکار و برای این شهر فلک زده دکتر سیدی کار افرین هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. مدرس گفت:

  اقای نصیری باید بدانند که دوره قبل از یک اوصولگرا حمایت کرده ،نمیدانم با چه روی میخواهد در انتخابات شرکت کند؟واقعا یا خود را زده به اون راه یا مردم گرمی را …….فرض کرده.قضاوت با مردم اگاه گرمی هست که به دنبال چنین ادمی نیافتد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. همشهری گفت:

  شنیده می شود حجت الاسلام حاج بهاری نیز از اوضاع آشفته شهرستان ناراضی ودرحال رایزنی برای ورود به انتخابات هستنداگراین خبرصحت داشته باشد تنور انتخابات داغ ومعادله ها بهم خواهد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. یاور گفت:

  علیرضا/ …. اضافی ممنوع/طبق قانون مدیران وزارت کشور موظفند برای شرکت در انتخابات تا اول اسفند استعفا بدهند به همین خاطر نصیری هم استعفا دادزمانی که ازقانون چیزی حالیت نیست اشتباه می کنی نظر میدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یعثوب UNITED KINGDOM گفت:

   اشتباه رو تو میکنی که از کوره در میری،حرف حساب جواب نداره دیگه ………….انشالله این دوره نصیری در اردوگاه سید والا مقام میرزاده خواهند بود و ……………

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    بنده معتقدم این دفعه نه نصیری نه میرزاده و نه اسماعیلی و موسوی ، هیچ کدام رای نمیارن و حتما چهر ه های جدید هر کس با سواد و مدیر و سابقه اجرایی خوب و در بین مردم محبوبیت داشته باشد رای خواهند آورد .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   آقا یاور ظرفیت داشته باش چرا توهین می کنی؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

 39. رضا گفت:

  باور کنید این ……… والا از وزارت به فرمانداری راضی شد ولی باز این دولت ایشان را یاری نکرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. علیرضا گفت:

  نصیری را مجبور به استعفا نمودند زیرا قادر به ایفای نقش خودنبود باور ندارید از خودش بپرسید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. ابراهیم وانت گفت:

  اقای نصیری دوره ی قبل اقای موصوی را بکسور کرد این بارهم اقای میرزاده نصیری را بکسور مکند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا گفت:

   سلام ابراهیم آقا بنده حقیر طرفدار آقای نصیری نیستم ولی برای ایشان وکلیه کاندیداها احترام خاصی قائلم چون همه این آقایان انسانهای با شخصیتی هستند و به جهت حفظ ارزش خود نباید به هیچ کدام خدایی نکرده توهین یا کم احترامی نماییم . در ضمن با توجه به روحیات آقای مهندس نصیری بنده بعید میدانم که ایشان از آقای میرزاده حمایت نمایند انشاالله که خود صلاحیت بگیرند و در صحنه حضور داشته باشند . بیایید اخلاق و منش جوانمردی را در انتخابات رعایت کنیم تا رقابتی سالم و در خور مردم فهیم گرمی به نمایش بگذاریم . ارادتمند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 42. حسینی گفت:

  نصیری دراین چند سال اشتباهات غیر قابل جبرانی مرتکب شد . نصیری باید میدانست که دیگه جایگاهی دربطن مردم ندارد. آن یکبارهم بخاطر تعصبات قومی و منطقه ای و جوان بودنش بود که نصیری رای آورد .اما مردم آگاهند و به واقعیات رسیده اند . من از جوانان عزیز و مردان روزگار دیده درخواست دارم . اوضاع سیاسی و تفکرات و رفتارهای این خانواده را بخصوص درایام انتخاباتها و طرفداری آنها از کاندیداهای غیر بومی را جمع آوری و به اطلاع مردم برسانند.
  ………………….د نصیری باید بداند درخوشبینانه ترین زمان ۵۰۰۰رای دارد
  تحلیل نصیری را بگذاریم برای زمان عید ولی …………

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عدالت علی گفت:

   چطور شد که شما دوباره به آقای موسوی با اینکه دوره قبل کار مثبتی انجام نداده بود رای دادین. حالا هم مطمئن باش که مردم گرمی به نصیری رای خواهند داد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. ناصر د گفت:

  شهر من باآمدن مهندس نصیری جان دوباره خواهد گرفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • جاهد گفت:

   شهر من آرامش میخواهد ،شهر من گرمی پیشرفت میخواهد،گرمی جوانان بیکارش کار میخواهد و و و…نصیری عملا ثابت کرده که حاشیه را برتر از متن میبیند،با جنگ و دعوا کار درست نخواهد شد ،نصیری تعامل و تسامح با مسوولین رده بالا را ندارد و چند صباحی که بر مسند فرمانداری پارساباد تکیه زد هیچ تعاملی با برومند نداشت و نهایتا عذرش را خواستند،دولت تدبیر برومند را بر نصیری ترجیح داد چشمانمان را باز کنیم و با احساس نگوییم نصیری ،نصیری ،نصیری.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. احمد او گفت:

  مقدم مهندس ناصر نصیری را گرامی میداریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. ناشناس گفت:

  اقای نصیری منتظر باش و ببین حاج …. ارم الله را از ماشین خود بر میدارد یا نه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. شاه ویردی گفت:

  نصیری بیچاره گول همین هیاهو وبزرگنمائی را خورد واستعفا داد ای کاش درپست خود می ماند زیرا خوش هم میداند این بار رای نخواهند اورد.اینطور نیست که همه شیفته وی باشند من مطمئنم مردم به چهره های جدید اقبال خواهندکرد .زیرا تمام بدبختی ما نمایندگان قبلی باند بازبودند .آقای مهندس نصیری هم جز دعوا وهیاهو چیزی بلد نیست.پس شکست او حتی اگر برفرض محال صلاحیت بگیرند قطعی به نظر میرسد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. اجاقی گفت:

  مردم ما بیدار است از دروغگویان بیزار است گروهبان باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. دوست گفت:

  نصیری با عملکرد ضعیف خود ابروی گرمی را برد .استعفایش را گرفتند .دولت تدبیر کاردان می خواهد نه جنجال افرین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. طرفدار نصیری گفت:

  ای کاش مشاورانتان کمی با هوشتر عمل میکردند چون این استعفا به به نفع شما نبود مگر اینکه استفا بلاجبار بوده باشد…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ددی گفت:

  اگه فرماندارعلایی می اومدرقابت ایشون با ناصرنصیری دیدنی ترمی شد حیف که دردست موسوی گیرکرده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. آقایی گفت:

  نباید به این جور آدمها صلاحیت بدن اینها کلا صلاحیت ندارن وضعیتشون کلا مشخصه از هر لحاظ چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. دوست گفت:

  این دولت از تو در مقابل برومند حمایت نکرد خودت را گول نزن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. رضا امیرپور گفت:

  پارس آباد رسما به رختکن وکریدورسیاسیون مبدل شد
  دشت مغان ومردمان بی پروا و مرزداران غیورپارس آباد مغان بازهم به دلیل بی تدبیری مسئولان استانی وشهرستانی در بلاتکلیفی وسرگردانی ازنتیجه رفتار وعملکرد سیاسیون قرار گرفتند.وعملا مغان را به رختکن بلاتکلیفان تبدیل کرده اند.
  حتی تیمهای فوتبال کشورهای عربی که دراین گونه عزل ونصبها ید طولایی دارند.اینهمه مدیر ومسئول انتصاب نکرده اند.وازاین بابت در منطقه به عنوان یک مدعی به حساب می آییم.
  تغییرات مدیریتی در این شهرستان بازهم سرنوشت مردمان آن را در هاله ای از ابهام قرار داد.به جز کریمی که تقریبا مدت طولانی را درسمت فرمانداری مشغول بود (البته کار خاصی هم از ایشان ندیدیم و بود ونبود ایشان به چشم نیامد)بقیه قرمانداران انتصابی فقط مدتی را برای رهایی از بلاتکلیفی، این سمت را عهده دار شدند وهریک برای مدت کوتاهی یا به دلیل اختلافات استانی یا به دلیل اختلافات داخل شهرستان آمدند ورفتند.که البته هیچکدام هم به میل واراده خود این کار را انجام ندادند و بی تدبیری واختلافات میان مسئولان ونمایندگان دو شهرستان اردبیل وپارس آباد بانی این رویدادها بوده اند.اما دراین بین این فقط مردم عادی بودند که متضرر شدند وچوب بی تدبیری واختلاف افکنی آنان را لمس کرده اند. اکنون که بعد از این همه تغییر وتحول مردم مغان که میتوانستند بعداز سپری شدن ۳۶سال از عمرانقلاب بهترین امتیازات وپیشرفتها را از مصوبه ها و موقعیتهای بدست آمده در دولت یازدهم بهره مند شوند و رو به جلو حرکت کنند،سرشان بی کلاه ماند وفدای آتش افروزی ها واختلاف افکنی های میان مسئولان و نمایندگان شدند وبر سر سرنوشت این مرزداران غیور تورنمت زور آزمایی برگزار کردند.به راستی چه کسی پاسخگوی حقوق از دست رفته این مردم ستمدیده خواهد بود؟درصورتی که همین مدعیان مدافع حقوق مردم اگر ذره ای به فکر آنان بودند وغرور و خودخواهی خود را کنار میگذاشتند واز فرصتهای بدست آمده استفاده میکردند وصداقت ودین خود را نسبت به ولی نعمتشان نشان میدادند، اکنون مغان به یکی از قطبهای عظیم صنعتی ،تجاری وکشاورزی تبدیل شده بود.علیرغم اینکه به دلیل حساسیت موضوع درتمامی محافل ومجالس مردم شریف این خطه سرسبز رویدادهای حادث شده اخیر را دنبال میکنند و بانیان ودستهای پشت پرده این رخدادهای غم انگیز و دردآور را به خوبی میشناسند اما هیچکدام از این مسائل درد و رنجی را که در طی این مدت مردم پارس آباد متحمل شده اند را تسکین نخواهد داد وحقوق از دست رفته آنان را استیفا نخواهد کرد.
  به امید روزی که بدخواهان این خطه سرسبزنابود شده وخائنان به حقوق این ملت بدنام ومحاکمه گردند.وشاهد چنین رویدادهای دردناک وغم انگیزدرآینده نباشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. امید گرمیلی گفت:

  تاوقتی که باندبازی هست وضع گرمی همبن تو میمونه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. مورانلی گفت:

  نصیری بدون شک هم از طرف مردم و هم از طرف دولت برای نماینده گرمی معرفی خواهد شد.. حاج آقا موسوی و حاج ولی.. این بار نوبت ناصرخانه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رجب گفت:

   آقای مورانلی ناصر نصیری به همین منظور پا به عرصه مغان گذاشته است هیچ مخالفت با نماینده پارس آباد ندارند چون نتوانست به گرمی گذر کند از بد حادثه به مغان سفر کرده که بموقع بیاید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 56. میثم شهریار گفت:

  اقای نصیری شما اگر به ایده خود احترام میگذاشتی اعلان وضعیت شهر ما این چنین نبود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. وطن اوغلی گفت:

  من ازالان آقای نصیری راپیروزمیدان میبینم وحاضرم بخار شکست اسماعیلی برای نصیری هرچه توان دارم انجام دهم تاهمه اختلافات دربین مردم گرمی حذف شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. ع.... گفت:

  هم اکنون ازمجموع رای موسوی ومیرزاده ۲۰۰۰۰رای کم کرده وبه نصیری بدهید.ازطرفی کسی که صلاحیت فرمانداری پارس آبادرابگیرد قطعاصلاحیت نمایندگی دردست اوست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حقوق دان گفت:

   برادر بزرگوار فرمانداری یک پست دولتی است و صلاحیت را شورای نگهبان با همکاری دستگاههای ذی ربط صادر مینمایند . موارد بسیاری داریم که طرف بالاترین سمت را در دولتهای قبلی بسیار بالاتر از استانداری داشتند ولی نتوانستند صلاحیت ورود به انتخابات مجلس حتی شورای شهر را کسب نمایند . پس دوباره یادآور میشوم صلاحیت حضور در انتخابات مجلس برای کاندیداهای احتمالی را شورای نگهبان صادر مینماید نه دستگاههای دولتی .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 59. ناشناس گفت:

  حبیب عشقی!!!!عشق اولسون گرمی مغان! یعنی( ناصر نصیری ) با استعفای خود با یک تیر دو نشان زد .۱- شما که از ایشان ناراضی بودید شما را راضی کرد . ۲- خودش هم که باید برای شرکت در انتخابات استعفا می داد . اما هر دوی شما مهره ی سوخته شدید .دلیل : چون شما در دوره نمایندگی خود چندین فرماندار برای شهرستان پارس آبد گماشته اید همش اختلاف و دعوا؟ یعنی بی ثباتی مدیریت ! نصیری هم که با حمایتش از موسوی از محبوبیتش کاسته شده بود این بار با اختلاف با شما در افکار عمومی خودش را عصبی و منفور نشان داد حالا طرفدیگر این قضیه شورای محترم نگهبان( آقای جنتی ) است که قطعا به نصیری تایید صلاحیت نخواهد داد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. رحیمی اینی UNITED STATES گفت:

  نصیری می برد قطعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. همشهری گفت:

  تا جنتی زنده است عمراً ناصر نصیری صاحیت نمی گیره.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. پروز فرخی گفت:

  اینجانب بعنوان مدیرعامل شرکت تعاونی مرزنشینان ازمسئولان ومردم درخواست مینمایم که جهت فعال سازی کارتهای الکترونیکی خود به دفتر شرکت تعاونی واقع درخیابان دکتر امین نوری نرسیده به دانشگاه پیام نور گرمی طبقه دوم لاستیک فروشی فرخی مراجعه فرمایند تلفن تماس ۳۲۶۴۳۳۵۹

  Thumb up 0 Thumb down 0

 63. رضا گفت:

  نماینده قطعی این دوره با فاصله بسیار بالای ارا حاج میر قسمت موسوی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 64. زارعی گفت:

  چند صباحی از تلویزیون ملی مطرح شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. مهدي گرمي گفت:

  مهندس نصیری ۱۰۰در۱۰۰ برنده میشه به امید خدا وکوری بد خواهان مهندس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. 'گرمیلی گفت:

  با سلام:
  اولا آقای نصیری با برومند درگیر بود و دیر یا زود ایشان را برکنار می کرد.
  ثانیا آقای نصیری از یک طرف با دولت احمدی نزاد و از طرف دیگر در عرض چهار ماه بابرومند درگیر شدند و روحیه درگیری ایشان به نفع منطقه نخواهد بود
  سوما ایشان قطعا صلاحیت نخواهند گرفت چون آیت الله جنتی اعلام فرمودند که رد صلاحیت های قبلی کماکان به حالت خود باقی است
  چهارما عوامل دخیل در صلاحیت کاندیدها در استان اعلام کردند که تعهد کتبی نصیری در دستمان هست و اجازه سوء استفاده از صلاحیت برای فرمانداری به ایشان نخواهیم داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. ناشناس گفت:

  بنظرم نباید استعفامیداد.چون محبوبیت قبلی رادربین مردم نداردواگر بتواندصلاحیت بگیردقطعادر انتخابات شکست خواهد خورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. ر-ج گفت:

  طبیعی بود که استعفا بده ولی باید زیر گوش برومند یکی می خواباند بعد استعفا می داد !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. صابر گفت:

  من دراین چنددوره اصلاازآقای نصیری طرفداری نکرده ورای هم نداده ام امابلاشک دراین دوره اگرآقای نصیری صلاحیت بگیرندباتمام توان درخدمت ایشان خواهم بودورای خواهم داد(توکلت علی الله)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 70. خسته دل گفت:

  خوش آمدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 71. حسن گفت:

  انشاالله برای شهرستان مغان،استان اردبیل وکشور عزیزتر جانمان مایه خیر وبرکت باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. ramin گفت:

  کاره خوبی کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سربازگمنام گفت:

   من هم بخاطرحمایت ازموسوی ازش دلخوربودم ولی مهندس نصیری گفت حداقل درزمان موسوی این آرامش سیاسی درمردم حاکم بود وکارمندان راقلع وقم نمی کرد دیدم حق مامهندس است

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سربازگمنام موران گفت:

    آنانکه دل رابا بهای دل خریدند مارافدایی ولایت آفریدند .قسم به مام وطن ایران هستی من ورهبری جان من است .
    جناب آقای مهندس نصیری خون بهای خودرادرعملیات والفجر۴ تقدیم نظام ومردم وانقلاب ورهبری داده است وبازهم نیاز باشد حاضر است جان خودراتقدیم نظام وانقلاب کند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید