نامه سرگشاده جوانان شهرستان گرمی به استاندار اردبیل

IMAGE633767013699843750

آزادلو : استاندار محترم اردبیل
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان در دستگاه های اجرایی استان
امضاء کنندگان این نامه جمعی از دانشجویان و جوانان ولایی این شهر است که بر اساس وظیفه شرعی و همچنین شناختی که از مسائل جاری و شرایط فعلی استان و به ویژه شهرستان گرمی داریم ، برخود لازم دیدیم مطالبی را پیرامون مسایل شهری و انتصابات آینده در این شهر به عرضتان برسانیم.
ما جوانان این شهر از اینکه می بینیم این شهر روز به روز به زوال کشیده می شود ناراحت می شویم. از اینکه می بینیم رخت های هجرت از این شهر با مرورزمان افزونتر می شود نگران هستیم و از شما می خواهیم با تدوین برنامه مدون و ارایه به دستگاه های اجرایی شهرستان این منطقه را از این تنگنا بیرون بیاورید.
دکتر مجید خدابخش ، محمود علایی فرماندار شهرستان گرمی فردی تلاشگر ، متدین ، متعهد ، بااخلاق و در عین حال با مردم صادق و صمیمی است. گفتنی است از زمان حضور وی در گرمی چندین پروژه راکد شهرستان ، فعال و زمینه برای فعالیت جدی بخش خصوص و کشاورزان مهیا شده است. چندی پیش تغییر فرمانداران تا عید را علنا اعلام کردید. دانشجویان و جوانان گرمی علاوه بر حمایت قاطع خود از محمود علایی خواستار حمایت از برنامه ها و طرح های فرماندار گرمی به دلایل زیر هستند.
– تکریم ارباب رجوع (همه مراجعین به فرمانداری این موضوع را تأیید می کنند)
– پیگیری مشکلات مردمی که از طریق رسانه ها منعکس می شود
– فعالیت چشمگیر در حوزه کشاورزی
– تلاش برای سرعت دادن به روند ساخت سد های شهرستان از راه های مختلف
– تلاش برای گازرسانی به بخش موران (علی رغم عقب ماندگی پروژه طی این چند سال)
– اقدامات اساسی در راستای توسعه انگوت (تلاش جدی برای راه اندازی درمانگاه در این بخش)
– تلاش برای حل مشکل سرمایه گذاران بخش خصوصی (حل مشکل آبرسانی به شیرآلات بزرگ قهرمان)
– تعامل با سایر ادارات (بخصوص تعامل با شهرداری در راستای پیشرفت عمران شهری)
– پیگیری طرح توسعه پایدار روستایی و تلاش برای انجام آن در سطح شهرستان
– کنترل و بازرسی از شرکت های تعاونی و سایر شرکت ها و دفاع از حقوق مردم (موشکافی تخلف شرکت های تعاونی در گذشته و ارسال به سازمان بازرسی)
– نظارت جدی و مستمر بر فعالیت ادارات و بازدید سرزده از ادارات ، مدارس و غیره
– حضور مستمر در بین مردم و بررسی مشکلات آن ها
– پیگیری مشکلات ورزشکاران و اقدامات قابل توجه در حل آن ها
– توجه به مشکلات دانش آموزان و مدارس و اولویت دادن در حل آن ها
و چندین و چند علت دیگر که از وی در شهر گرمی چهره ای موفق ترسیم کرده است. از شما تقاضا داریم در جهت منافع دولت تدبیر و امید ، رضایت مندی مردم گرمی و مهمتر از همه جدیت در ادامه روند توسعه گرمی به ادامه فعالیت علایی در رأس اصلی ترین دستگاه اجرایی گرمی توجه ویژه داشته باشید.
امضاء
جمعی از  دانشجویان ، و جوانان فعال شهرستان گرمی

*****
اصحاب قلم و رسانه گرمی ضمن تقدیر و تشکر از اقدام خودجوش دانشجویان و جوانان گرمی در حمایت از فرمانداری اعلام می دارد ، محمود علایی فرماندار گرمی فردی مردمی و پر تلاش می باشد و بلاشک استاندار فعال اردبیل قدر مسؤلین خدوم و تلاشگر را دانسته و به نظرات مردمی ارج می نهد.

نظر شما چیست؟

۶۳ نظر

 1. شکیب گفت:

  ببین مهندس تو خیلی مردی، آدمی درستکار مثل شما کم پیدا میشه منظورم فرماندار خوشتیپ و بامرام شهرمان هستش حداییش خیلی خوبه عزیزمی مهندس جان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. جوان گفت:

  اقای استاندار شروع بکار استخدامی استانداری کی هست؟تا کی کش میدید؟خسته شدیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. مسعود یاری گفت:

  آقای احمدزاده دمت گرم داداش خوب گفتی فرماندار گرمی بهترین و بهترین است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. احمدزاده مهدی گفت:

  آقایان نظر دهنده دوست دارید فرماندار گرمی چه کسی باشد می خواهید کسی باشد که حتی جرات وارد شدن به اطاقش را هم نداشته باشید یا وقتی سخنرانی می کنه بزنید به سرتون بگید آبروی مارا برد.
  ولی الان کسی فرماندار گرمی می باشد که وقتی وارد اطاقش می شوی خیلی خوب تحویلت می گیرد در اطاقش به روی همه مردم باز است اینکه وقتی سخنرانی می کنه واقعا بهش افتخار می کنیم اینکه در مصاحبه تلویزیونی از همه فرمانداران استان اردبیل خوب حرف می زند بهش افتخار می کنیم اینکه همیشه در بین مردم است و درد و دل مردم را گوش می کند و برای حل آن تلاش میکند آیا واقعا خوب نیست عزیزان من قدر علائی را بدانیم بنده به نوبه خودم فرمانداری به این باهوشی و تلاشگر تا بحال در گرمی ندیده بودم بنده در اردبیل زندگی می کنم هر وقت مصاحبه رادیویی یا که تلویزیونی ایشان را می شنوم وبه خوبی هر چه تمام تر حرف می زند به خودم می بالم از خداوند منان برای همه شما آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ابراهیم بهشتی گفت:

  علائی مردی است که به فردای گرمی می اندیشد علائی مردی است که به آبادانی گرمی می اندیشد علائی مردی خستگی ناپذیر است..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. حبیب صفری از موران گفت:

  آقای علائی بهترین فرماندار استان اردبیل می باشد خدا نگهش دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. شهیم گفت:

  آقای علائی بهترین هستند و به وجودشان افتخار می کنیم با این شرایط سخت شهرستان بهترین مدیریت را می کنند خسته نباشید فرماندار محبوب و زحمتکش گرمی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. میلاد شفچنکو گفت:

  تقدیم به مهندس علائی فرماندار عزیز و محبوب شهرمان:
  باز گویم غم دل را که تو دلدار منی
  در غم و شادی و اَلَم یار منی

  جز گل رویِ تواَم در دو جهان یاری نیست
  چهره بگشای ز رویم که تو غمخوار منی

  چشم بیمار تو ای می زده، بیمارم کرد
  پای بگذار به چشمم که پرستار گرمی منی

  مَحرَمی نیست که مرهم بنهَد بر دل گرمی من
  جز تو ای دوست که خود مَحرَم اسرار منی

  زاری از غمزه ی غم زایِ تو پیش که کنم؟

  بر گشا موی خم اندر خم و دست افشان باش
  به خدا، یار منی، یارمنی، یار منی
  تو که انقد خوبی دلدار منی، یار منی
  تو که انقد دلسوز و پرتلاشی دوستت دارم
  این که حرف دل ما را با جان و دل گوش می کنی دوستت دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جمعی از دانشجویان گفت:

  سلام خسته نباشید ما جمعی از دانشجویان احمد فیضی دانشجوی رشته(کامپیوتر) محمد هاشم زاده دانشجوی رشته(معماری)مسعود بیگلری دانشجوی رشته (تربیت بدنی)مرتضی باوفا دانشجوی کارشناسی ارشد رشته (مدیریت اجرائی) شهرام فولادی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته(عمران)مسعود علیزاده دانشجوی رشته(حسابداری)منصور نوروزنیا دانشجوی رشته(حسابداری) محمد نعمت زاده دانشجوی رشته (برق)،از علائی فرماندار گرمی حمایت می کنیم ایشان از مسئولین پرتلاش و روشن فکر هستند با بیانات خوب و مفید فردی تحصیلکرده و علمی که افتخار شهرستان گرمی هستند ای کاش همه مسئولین گرمی مثل ایشان بااخلاق و دلسوز باشند بدون شک علائی بهترین فرماندار استان می باشد برایشان آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. منصور رمضانی گفت:

  علائی فرماندار گرمی بهترین هستند و تا بحال چنین فرماندار شجاع و زحمتکش در شهرستان گرمی ندیده بودم ایشان در این مدت کوتاه عملکرد خوبی دارند دوستان من هم جزئی از مردم هستم و در اینکه علائی بهترین است شکی نیست عزیزان کسی که خوب است نمیشه بهش بد گفت علائی خوب است و تلاشگر، با تشکر از همه نظر دهندگان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مهدی نوری از انگوت گفت:

  سلام آقای علائی فرماندار محترم گرمی از حضرتعالی به خاطر توجه ویژه که به انگوت دارید سپاسگزارم آقای علائی از اینکه ما اهالی انگوت را دوست دارید و احترام خاصی به ما قائل هستید ممنونم خدا قوت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس گفت:

  کاش همه فرماندارای استان و کشور مثل علائی بودند.
  حیف از این مرد پرکار و تلاش گر
  من خودم گرمی نیستم ولی خیلی تعریفشو از همه شنیدم
  اینم بگم آدم سیاسی نیستم کارم آزاده ولی علایی با حال هستش عالیییی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. اصغر جوانبخت گفت:

  باسلام
  دوستان ای کاش همه مسئولین مثل مهندس علائی بودن فردی پرتلاش ودلسوز هستند مدیر سایت اکثر این نظرات را خود شما گذاشته اید با نام های گوناگون هدف شما تخریب مهندس علائی است نه تعریف یا اینکه حمایت، اگر علائی فرماندار گرمی تغییر نخواهد کرد بدون شک بدانید که بخاطر مدیریت خوب و قوی ایشان می باشد امیدوارم نظر من بدون تغییری در متن منتشر شود. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • و... گفت:

   برادر جوانبخت یه اسفندی برا خودتون دود کنید که یه موقع چشم نخورید با این نظرتون!
   همین تایید نظر شما نشان دهنده عدم سانسور و… است،رضایتمندی از کارایی مهندس علایی رو برید ازمردم بپرسید!همین !نیازی به تایید یا تخریب یه سایت خبری نیست لااقل این سایت خبری نیست!
   پیشنهاد میکنم یکبار دیگه عمیقا نظرات رو مطالعه بفرمایید!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • جوادی گفت:

    برادر جوانبخت درست می گویند این وبسایت هدفش تخریب فرماندار گرمی است همین نظر رو هم خود مسئول وبسایت گذاشته، در ضمن مردم هم از ایشان راضی هستند یک بار خودم هم به فرمانداری رفتم در حالی که من هیچ وقت به موسوی رای ندادم با این همه فرماندار گرمی هم خوب تحویلم گرفت البته با مقایسه فرماندار های گذشته ایشان خیلی با معرفت تر هستند ومشکلی که داشتم با عنایت آقای علائی حل شد حتی قبل از من کسانی هم که رفته بودند اتاق ایشان راضی از اتاق بیرون می اومدن به هر حال خوشحالم فرماندار شهرمان فردی هست علمی، سخنران، بااخلاق و از همه مهم اهل گرمی و شبانه روزی برای آبادانی شهرستان تلاش می کنند///…

    پاسخ : برادر به نسبت عزیز موضع عوامل سایت آزادلو اظهرو من الشمس هست. پیشنهاد می شود پس از اشرافیت کامل بر موضوعی اظهار نظر فرمایید. متشکر

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • یازار گفت:

    من یکی از همون مردم. بجان خودم راضی هستم

    Thumb up 0 Thumb down 0

 14. صرفا جهت اطلاع گفت:

  با سلام خدمت دوستان

  بابا دمتون گرم این فرماندار چقدر محبوبیت داره راحت می تونم بگم این کار چند تا از نوچه های نماینده محترم ماست حال که میبینن قافیه رو باختن بخصوص با سر کار امدن دولت روحانی چون ایشان به اصطلاح اصولگرا تشریف دارن این بچه بازی هارو راه انداختند وگرنه ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. فلفل میرزا گفت:

  اولا”در دوره ی جدید(دوره ی فرماندار به قول شما تلاشگر؟!) هیچ طرح حیاتی تصویب نشده است ثانیا” پروژه هایی چون سدّکلاسر،گازرسانی به روستاهای موران،شیرآلات قهرمان و آب آشامیدنی روستاها نیز یا مسکوت مانده،یا پیشرفت کاری چندانی نداشته است.ضمنا طومار نویسی ما اهالی گرمی دیگر کارایی خود را از دست داده وبالایی ها هم می دانند که وقتی مسئولی می خواهد بر کرسی ریاست چارچنگولی بچسبد از این گونه کارها می کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ختم کلام گفت:

  بزرگان گفته اند هر وقت دیدید کسی از سوی رقیبان مورد انتقاد و تخریب قرار گفت شک نکنید که کارش را نیکو انجام داده است و انتقادها مغرضانه بوده است و حسود هرگز نیاسود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آ.ص گفت:

   این مسائل که مطرح شده نقد مغرضانه نیست بلکه نقد منصفانه است دوست عزیز !
   ربطی به حسادت نداره،واینکه مثل هر مطلب دیگه ای رو سایت رفته مخالف و موافق داره واین هم بسیاری طبیعی هستش وباید هم اینطور باشه،واین بحث ها رو میشه به فال نیک گرفت چرا که محیطی در فضای مجازی برای همه بزرگوان ایجاد شده که براحتی نظراتشون رو میگن،هر عقل سلیمی این رو تایید میکنه همین بستر به همت مدیریت محترم سایت آقای قاسمیان ایجاد شده!بر خلاف نظر حضرتعالی این مسائل باعث تخریب سایت نیست بلکه باعث پویایی وبالندگی سایت هست.
   در پایان ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت برای ایشان وهمکاران بزرگوارشون آرزوی توفیقات روز افزون رو دارم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • کبابچی گفت:

   جناب ختم کلام
   با این تفاسیر شما مشخص میشه که مردم گرمی حسودی فرماندار را میکنند و اصلا کل ملت گرمی حسودند،خوبه !؟حالا از اون کافی نت در بیا برو خونتون ماشینای زنگیر بعد از ظهر نیستن ها ،جا میمونی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. مهدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای قاسمیان انتظار نداشتم نظرات مخالف را سانسور کنید!!!نظر قبلی بنده در جواب، چاسخ جنابعالی بود. در ضمن دوست گرامی نظر سنجی سایت شما نشان می دهد که عامل دوم مهاجرت مردم همین ضعف مدیریت می باشد که در رأس ان می توان به فرمانداری اشاره کرد!!!پس لابد آنهایی که تو نظر سنجی شرکت کرده اند نه جوان بوده اند و نه دانشجو!آقای قاسمیان به خاطر وجهه کسوتی که در آن فعالیت می کنید هم که شده این مطلب را بردارید و به شعور مردم توهین نکنید!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. همشهری گفت:

  ضمن عرض سلام به همشهریان عزیز باید توجه داشته باشید که در تنظیم یک نامه از طرف دانشجویان و جوانان لازم نیست که همه ی دانشجو ها و جوانان شهر آن را امضا و تایید نمایند همشهریان عزیز از این جو تخریب بیرون بیایید و باور کنید که فرماندار شماتو استان اردبیل بدون شک توانمندترین و قویترین فرماندار هست پس چه موافقان و چه مخالفان باید افتخار کنید که آوازه ی فرماندار شما تا اینجا(تهران) به گوش میرسد. علایی را کمک کنید تا شهرتان آباد گردد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. گرمیلی گفت:

  این نامه توسط جمعی از دانشجویان و جوانان فعال منتصب به جریان حاکم بر شهر اتفاق افتاده . صداسایر جوانان دانشجویان و فعالان شهر به گوش کسی نمی رسد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • E.N گفت:

   کدوم دانشگاه؟ خاهشا خودتونو معرفی کنین تا دانشجویان فعال شهرمون گمنام نمونن حروم بشن وهمچنین تا ازتون خاهش کنیم تو بقیه مشکلات هم صدامون ب گوش خیلیا برسونین .ممنون

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. باور گفت:

  خوب نوشته های همدیگرو بخونید فقد اهل خراب کردن همدیگه و حرف پشت سراینو اونین.بجا اینک وقتتونرو صرف اینکار کنید راهکار نشون بدین. من خودم تو هیچ انتخاباتی شرکت نکردم اما قرار نیست هرکسی تو هر سمتی پاشه بیاد درخونتون برا تک تک اهالی کار کنه.تا بکین فلانی کار کرد برا گرمی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • باور ۲ گفت:

   باور عزیز
   باور کن کسی که تو انتخابات شرکت نمیکنه وحضور فعال نداره در همین سطحی که تو نظر دادی نظر میده که جای بحث نداره!
   بهتره در انتخابات آتی تجدید نظر کنی…شرکت نکردن در انتخابات افتخار نیست که به اون صراحت میگی!
   تو یک شهروندی و انسان ببخشید گوسفند نیستی که دیگران برات تصمیم بگیرند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. بابانوئل گفت:

  من از تمامی نظردهندگان عزیز تشکرمیکنم ولی روی سخنم با تدوین کنندگان این نامه است . عزیزان اولاشمانمیتوانید ازطرف کل مردم شهرستان تصمیم بگیرید ثانیااینجورکارها دروزارت کشور جواب عکس میدهد ثالثا پیشنهاد میکنم شماها به درس ومشقتان برسید شمارا باسیاست چه کار؟ عزیزان شماهارا باسخنان شیرین وعوام فریبانه فریب داده اند آقای فرماندار کدام پروژه راکد را فعال کرده است؟ چه اقدامی برای سدها انجام داده است؟ …وقص الهذا . واما آنکه به نام انگوت نظر داده ای آیا انگوت را دیده ای؟ درضمن درمتن نامه یک بند دررابطه با توسعه انگوت نوشته شده است میشه بگویید چه کاری انجام داده اند؟ تاجایی که ماخبرداریم سهمیه آرد انگوت راهم به درستی نمی دهند اگر باور ندارید سری به انگوت ، روستاهای انگوت ونانوائیهای آن بزنید البته هریک از نانوائیها عکس نماینده را زده باشد نانش تو روغن است وهر ماه به سهمیه آن افزوده میشود درمقابل از دیگرنانوایی که همگام باآنهانیست کاسته میشود ویا مردم روستاها بعداز قبول منت چند واسته اعم از دفتر نماینده وچند نوچه دیگر موق میشوند از معاونت فرماندار یک کیسه آرد بگیرند که انسان از رفتار وبرخوردهای اینان چندشش میشود . لازم به یادآوری است نویسنده نامه اطلاع داشته باشند که انگوت از زمان طاغوت دارای درمانگاه بوده وبه کوری چشم ناپاک دشمنان نظام روستاهای قاسم کندی ، قره آغاج وزیوه نیز دارای درمانگاه میباشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. اکبر گفت:

  آقای حسین زاده شما قبول میکنید که نامه را نوشتید،خوب قبول، کاره بدی هم نکردید، میشه خواهشا اسم خودت وچندتا از دوستایی که نامه نوشتند و نام ببرید،تا ما مردم اهالی هم بدونیم، چون شما تصمیم جمعی که برای شهرمان گرفتید برای ما هم مربوط میشه! خواهشا جواب بده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • E.N گفت:

   منم با شما موافقم .چطور این دانشجویان این نامه رو نوشتن اما من و کلی از این دانشجویان روحمون هم خبر نداره…………….
   شما نوسنده های نامه قبل نوشتن نامه از طریق همین اقای قاسمیان نظر اهالی گرمی رو میدونستین بد نبود بخدا.مردم گرمی ب همه چی احتیاج دارن جزنماینده

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. آ.ص گفت:

  وخداوند انسان را آفرید وانسان توجیح را…
  ( همین اشاره برای عارفان کفایت میکنه!!!)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. حسن گفت:

  زیادسروصدا کردن مارا ازهدف اصلی باز میدارداگه علای برود بزت فرق میکنه
  شما به فکر شهر نیستین مگه نه جارو جنجال

  جاندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. مهدی گفت:

  با نام خدا
  بنده با شناختی که از شما و سایتتان داشتم بعید می دانستم که نهایتاً به ورطه تملق کشیده شوید که متأسفانه خواه و یا ناخواه این اتفاق افتاد.برادر قاسمیان قلم می بایست در خدمت مردم باید باشد نه اینکه قلم را در مرکبدان تملق بغلتانید و متن را چاکرانه بنویسید و صدای مردم را دربیاورد!!یعنی مردم شهر ما آنقدر بدبخت شده اند که دغده شان حفظ شخص فرماندار می باشد، اگر واقعاً این نامه از طرف جوانان و دانشجویان شهرمان باشد باید به حال این جوانان گریست که با این وضع اسفناک به جای انتقاد از وضع موجود و درخواست مستقیم و صریح حل مشکلات از مسئولان مربوطه، بخواهند با اصرار بر حفظ یک شخص خاص در جهت حفظ منافع آنی خود حرکت کنند.
  در ضمن اوج وارفتگی و چاپلوسی این متن در این جمله است”..و چندین و چند علت دیگر که از وی در شهر گرمی چهره ای موفق ترسیم کرده است. از شما تقاضا داریم در جهت منافع دولت تدبیر و امید ، رضایت مندی مردم گرمی و مهمتر از همه جدیت در ادامه روند توسعه گرمی به ادامه فعالیت علایی در رأس اصلی ترین دستگاه اجرایی گرمی توجه ویژه داشته باشید” کلمات را توجه داشته باشید:گرمی: ادامه روند توسعه!شما روند توسعه را نشان بده، ما با ادامه آن کاری نداریم!!!
  به عنوان یک جوان دانشجوی گرمی!خیلی متأسفم شدم،

  پاسخ : منبع این مطلب چند تن از دانشجویان و جوانان گرمی می باشد نه سایت آزادلو دوست عزیز… کمی بهتر متن را مطالعه کنید به راحتی پی می برید. آزادلو رسانه تمام مردم است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسین زاده گفت:

   آقا مهدی عزیز این نوشته فوق از سوی جمعی از جوانان که حقیر نیز عضوی از آن هستم تدوین و در اختیار رسانه های گرمی قرار داده شده است. شما به جای انتقاد از سایت آزادلو که ربطی به این موضوع ندارد انتقاد اصولی و منطقی خود را از اقدامات فرماندار بکنید که اگر نکنید پس حق اظهار نظر در این مورد ندارید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • کبابچی گفت:

    جناب حسین زاده اگر راست میگویید پس امضای کسانی را که این نامه را تایید کرده اند را نیز بگویید در اختیار رسانه ها قرار گیرد تا مردم نیز بشناسند کسانی را که مجریان بحران را تایید میکنند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیچی گفت:

    جناب حسین زاده شما چکاره این مردم گرمی هستید که برایشان تصمیم می گیرید این مردم طی دو انتخابات هم نماینده انتخاب کرده اند و هم شورا پس شما آتیش بیاری نکنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

 26. فضول گفت:

  آقای نوید مهرنگ مدیرکل شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. هم وطن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جوانان این اطلاعات ریز را از کجا تهیه کرده اند . این نامه را خود … تهیه و توسط عوامل …. انتشار داده شده . مثلا در بخش کشاورزی ایشون چی کار کرده اند ؟بنده اطلاع دقیق دارم از اعتبارات دولتی امسال برای جهاد کشاورزی همه شهرستانها تخصیص گرفته اند الا گرمی . بقیه طرحها وام بوده که منتی ندارد . اگر این فرماندار بماند یعنی مهندس خدابخش استاندار روحانی نیست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسین زاده گفت:

   این اطلاعات ریز نبوده و کلی می باشد و برای همپان عیان می باشد. کمی از شرایط سیاسی شهر باخبر باشید به این مطالب پی می برید. لطفا مطالعه و بعد اظهار نظر فرمایید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 28. نعمت گفت:

  اگر کسی تلاشی حتی اندک تلاشی دیده به ما هم نشان دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. علي گفت:

  آقایانی که دوست دارید فرماندار برود. میخواهید دوباره صحرایتان برگردد؟!برادر قاسمیان ممنون که نامه رو انعکاس دادید مخالفین عده ای خواص هستن که برای انتخابات آینده برنامه ریزی میکنن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • باور گفت:

   برادر حرف مخالفت نیست شما بنمایندگی از کدوم اهالی خواهان ماندن فرماندار هستین؟
   نکنه سند گرمی ب اسمتونه! مااهالی گرمی بیخبریم…..
   همین فرماندار گرامی هم با برنامه ریزی قبلی رو صندلی فرمانداری نشستن ن از روی تجربه و سابقه درخشان کاری پس شما حرف از برنامه ریزی نزن علی اقا

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. تابلو گفت:

  این عملکرد فرماندار را جوانان کدام محله دیده اند و یا لمس کرده اند؟ خیلی تابلو است ………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. گرمیچی گفت:

  یکی از علل عقب ماندگی گرمی وجود جوانانی عقب مانده سیاسی وچاپلوسی چون شماست که از همچین فرماندار … دفاع میکنید که بجز … کار دیگه ای بلد نیست فرماندار خوب آقای دبیر بودند که امثال شماها راندند!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علیسان گفت:

   باسلام دبیر زرنگ باشه خودش رونگه میداره.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • کوثر گفت:

    نیسان جان
    امثال دبیر زیادن
    یزید زمانه هم کم نیست

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • E.N گفت:

    بمونن تا سابقه کاریشون خراب بشه؟! اونایک باید امثال دبیر و بدر رو نگه میداشتن ما اهالی بودیم .همشون اومدنو رفتن، ک چ عرض کنم فرار کردن از گرمی قبول کنید. ن سیستم اداریمون درست کار میکنه ن ما اهالی ک جز کلکل چیزی برا خرج کردن نداریم

    Thumb up 0 Thumb down 0

 32. سهند گفت:

  هرچی میخواهی بگو اما “به شعورم توهین نکن”…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. شهروند گفت:

  آقای قاسمیان حیف بر شما با چاپ چنین نامه ای از سوی عوامل خود فروخته جناب فرماندار؟!!

  پاسخ : اگر درست مطالعه کرده باشید خواهید دید نامه از طرف جوانان است. آزادلو یک رسانه مردمی است و هر قشری می تواند در این رسانه نظرات خود را منعکس کند. نظر اصحاب رسانه در زیر این نامه قید شده است. با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. حامی دولت تدبیر گفت:

  با تشکر از زحمات دلسوزانه فرماندار محترم شهرستان مغان ولی متاسفانه بزودی سکان هدایت را به فردی غیربومی تحویل خواهند داد…از همه دانشجویان عزیز انتظار میرود با فرماندار جدید که دانشگاهی و دارای مدرک دکترا هستن همکاری لازم جهت توسعه شهرستان را بوجود اورند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. موافق جوانان واهل اصحاب وقلم شهرستان/از انگوت گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای استاندار عزیز وسایر عزیزان و جوانان فعال شهرستان گرمی.من هم به نوبه خود به آقای فرماندار محترم خسته نباشید گفته وبرایشان آرزوی توفیق میکنم.وامیدوارم موفق وسربلند باشند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. کبابچی گفت:

  ببخشید جناب آقای قاسمیان این نامه سر گشاده سرش خیلی گشاده!!
  جناب قاسمیان بهتر بود تیتر نامه را عوض میکردید ،و مینوشتید نامه سر گشاده محمود علایی فرماندار گرمی بجهت ترس از چنج ایشان توسط استاندار به استاندار محترم.حیف از شما جناب قاسمیان

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • غریب اوغلی FINLAND گفت:

   آفرین کبابچی عزیز بخدا میخواستم اینطور که نوشتید کامنت بزارم که دیدم حرف دلم روگفتید.سربلند باشی عزیز

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوانان گرمی گفت:

   دوست عزیز این نامه بدون اطلاع فرماندار و توسط جمعی از دانشجویان و جوانان گرمی تدوین و برای انتشار در کلیه رسانه های گرمی قرار داده شده است. پیشنهاد میکنم تا چیزی رو ندونستید نظر ندهید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • کبابچی گفت:

    من از منش و روش فرماندار خیلی خوب باخبرم ایشان میخواهند به قول معروف” با دست شیخ حمزه مار “بگیرند.
    ولی یک مثل ترکی در جواب اینکار کسانی که این نامه را به سفارشی تدوین کرده و به سایت وزین آزادلو تحمیل کرده اند میگوید که:جناب … “بو بوزو او … قایتارماز” یعنی با اینکارها نمیتوانید بر تصمیم استاندار راسخ و استوار اردبیل فایق شوید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیچی گفت:

    از متن نامه و فعالیتهای ذکر شده مشخصه که فرماندار ننوشته!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید