نحوه توزیع آرد در شهرستان گرمی غیرقانونی است

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: نحوه توزیع آرد به نانوایی ها در شهرستان گرمی غیرقانونی و نادرست است.

ابراهیم امامی امروز در جلسه شورای آرد و نان گرمی اظهار کرد: شاهد بودیم آرد شهرستان توسط چند عامل توزیع به نانوایی‌ها می‌رسد که باعث شده عاملان توزیع بدون نظارت و به دلخواه تقسیم کنند.

وی با بیان اینکه نانوایی‌ها باید به طورمستقیم نسبت به پرداخت آرد سهم خود اقدام کنند، افزود: تغییر نحوه توزیع آرد و تقسیم‌بندی میان نانوایان مورد تأکید است و تا هفته آتی میزان پخت هر نانوایی مشخص می‌شود تا بر اساس آن نسبت به توزیع عادلانه اقدام شود.

رئیس شورای آرد و نان گرمی مغان بیان کرد: در کنار موارد کنترلی توزیع و پخت، دستگاه‌های متولی باید بر اختصاص کامل سهم آرد شهرستان گرمی بر اساس جمعیت و سرانه مصرفی نظارت داشته باشند و نباید اجازه کسر حق آرد شهرستان داده شود.

وی بر لزوم حذف سوءاستفاده‌کنندگان از توزیع آرد تأکید کرد و گفت: نظارت بر نحوه توزیع، نحوه پخت، کم‌فروشی و رعایت بهداشت فردی، از مواردی است که باید مورد توجه اعضای شورای آرد و نان باشد.

امامی اضافه کرد: سرانه مصرفی نان ماهانه در شهرستان گرمی ۷٫۵ کیلوگرم است و با توجه به کشاورزی بودن منطقه نباید در حوزه آرد به خصوص در ایامی که مسافران بسیاری در منطقه حضور دارند، کمبودی داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در جلسه شورای آرد و نان شهرستان گرمی مقرر شد شبکه بهداشت نسبت به افزایش نظارت بر نانوایی‌ها، صنعت معدن و بازرگانی به بستن نانوایی‌های بدون پروانه و تعاون روستایی به توزیع آرد اهتمام بیشتری داشته باشند.

http://uupload.ir/files/8c6_photo_2017-09-27_10-02-46.jpg

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. کارشناس گفت:

  جناب فرماندار محترم بعدازمدت مدیدی که در گرمی تشریف دارندحالا این موضوع را کشف کر ده اند.عجبا .عزیز من شهر مظلوم من آنقدر مشکل اساسی داردکه موضوعات اینچنینی با اینکه اهمیت دارند اما جزو اولویتهای ما نیستندمشکل…….است جناب فرماندارامان از سیاست بازی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

   آقای کارشناس تقلبی
   اتفاقا این مسئله از موارد مهم شهرستان است و هم مردم شهر و هم روستاییان عزیز از نحو توزیع آرد توسط اداره تعاون روستایی شهرستان و چند عامل که مردم بیچاره را برای خرید یک کیسه آرد به چهار نقطه شهر میفرستند ناراحت و عصبانی هستند و بیشتر روستاییان از خیر خرید آرد گذشته اند تا کی این مردم باید اذیت شوند به خاطر کاغذ بازی های غیرضروری برخی سودجو در شهرستان
   احسنت فرماندار شجاع و مردمی برای حل این مشکل

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید