نخستین نشست خبری مشترک مسئولان حوزه صنعت آب و برق گرمی برگزار شد

آزادلو : با محوریت انعکاس اقدامات و پاسخگویی به افکار عمومی، نخستین نشست خبری مشترک مسئولان حوزه صنعت آب و برق گرمی مغان با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس امور آب گرمی مغان اظهار‌ کرد: مطالعات تکمیلی سد سینه‌سر با استقرار گروهی از کارشناسان ژئوتکنیک و با نظارت مهندسان مشاور آبساران در محل ساخت سد آغاز شده است.

وی افزود: در حوزه طرح و توسعه منابع آبی در شهرستان گرمی، دو سد بزرگ بر روی رودهای عمارت و تازه‌کند در بخش انگوت، در بخش مرکزی و موران بر روی رودخانه  بالهارود و نیز اجرای سد سینه‌سر و تعیین تکلیف کله‌سر در دستور کار وزارت نیرو قرار گرفته است.

بدرزاده با اشاره به نقش اساسی نماینده مردم گرمی در اخذ مجوز سد سینه‌سر و حل مشکل سد کلاسر تصریح کرد: خوشبختانه این شهرستان به عنوان کارگاه سدسازی در استان مطرح بوده و برای اجرای شبکه پایان سد عمارت و سد تازه‌کند نیز برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده است.

رئیس آب و فاضلاب روستای گرمی نیز در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در رابطه با پروژه آب موران اظهار کرد: علت کندی اجرای پروژه مجتمع آب بخش موران کمبود اعتبارات است که امیدواریم با تزریق اعتبارات در نظر گرفته شده این پروژه به سرعت مطلوب رسیده و در سریع‌ترین زمان به بهره برداری برسد.

آردین ادامه داد: در حال حاضر این شرکت ۱۸۵ روستا را تحت پوشش قرار داده که پروژه‌های آبرسانی شیرآلات قهرمان با ۵ میلیارد تومان  و پروژه آبرسانی موران با بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌های در دست اجرا یا در حال تکمیل این اداره است.

رئیس آب و فاضلاب شهری گرمی نیز در این نشست خبری اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل فاضلاب شهرستان در محلات شهرک ولیعصر و شهریار گرمی است که امیدواریم با تمدید زمان طرح فاضلاب گرمی، با همت نماینده ساعی شهرستان این مهم برطرف شود.

همایون با بیان اینکه حل معضل فاضلاب شهرک ولیعصر عج از اولویت های جدی است، افزود: پس از تخصیص اعتبار جهت انجام مطالعات فاضلاب شهرک که با قول فرماندار در سال جاری اختصاص می‌یابد، نهایتا” در عرض ۲ سال این پروژه به پایان می‌رسد.

http://uupload.ir/files/7w0_photo_2017-08-20_09-03-52.jpg

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. شهریارلو گفت:

    مردم برخی کوچه های این محله سالهاست چشم انتظار لوله کشی فاضلاب هستند لوله گذاری شد اما از وصل فاضلابهای منازل به آن خبری نیست تا تابستان و فصل خشکی آب و هوا تمام نشده بهتر است کارها را تمام کنند فردا برف و باران شروع شد مردم در گل و لای فرو میروند. چشم اانتظاری تا کی ؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید