نزدیک به ۹۰ درصد واحدهای دامی شهرستان گرمی غیرفعال است

Image result for ‫امامی فرماندار‬‎

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: با بی‌برنامگی در دولت گذشته نزدیک به ۹۰ درصد از واحد‌های دامی شهرستان گرمی غیرفعال و نیمه‌فعال هستند.

ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه بررسی موانع واحدهای دامی تولیدی گرمی اظهار کرد: بجای تعریف پروژه‌های جدید در بخش واحدهای دامی، احیای طرح‌های راکد این شهرستان که سرمایه‌های عظیمی بلااستفاده مانده است، در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار دارد.

وی با بیان اینکه یکی از موانع تولید نبود سرمایه در گردش سرمایه‌گذاران اسا، افزود: علاوه بر آن جرائم عدم پرداخت تسهیلات توسط سرمایه‌گذاران یکی دیگر از مشکلاتی است که جزو موانع تولید محسوب می‌شود.

رئیس شورای اشتغال و برنامه‌ریزی گرمی مغان بیان کرد: مشکلات اقتصادی دولت باعث شده در بخش تخصیص اعتبارات کاهش چشمگیری داشته و همه این موضوعات دست به دست هم داده تا بخش تولید نیز با مشکل مواجه باشد.

وی بر لزوم همکاری بانک‌های عامل با سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: بانک‌های عامل اگر به این نتیجه برسند که سرمایه‌گذاران می‌توانند رونق تولید و اشتغال رائی را ایجاد کنند، نهایت همکاری و هماهنگی با بخش خصوصی را داشته باشند.

مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: از ۵۹ واحد دامی شهرستان حدود ۴ واحد دامی شهرستان گرمی فعال و ۳۷ مورد غیر فعال و ۱۸ واحد نیمه فعال است.

عظیم احمدی با بیان اینکه ۳۰ واحد غیرفعال در سایت بهین‌یاب جهت اخذ تسهیلات ثبت نام کرده‌اند، اظهار کرد: ما علاوه بر متقاضیان ثبت نام کننده در سایت بهین یاب، از سایر سرمایه‌گذاران واحدهای دامی راکد و نیمه راکد خواسته‌ایم نسبت به اخذ تسهیلات اقدام کنند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. عباس کوچولو FINLAND گفت:

    سلام بر همگی دوستان
    راستی خوب شد که دولت گذشته هست که شما هر چی ناکارامدی است به آن منتسب کنید حواست نیست که دولت تدبیر و امید سال پنجم خود را سپری می کنه. حالا یکی نیست بپرسه خوب دولت قبل باعث شد نود درصد از واحدهای تولید دام تعطیل بشن شما دست چند درصد از اونا رو تو این پنج سال گرفتین؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید