نسیم تدبیر و امید در گرمی وزید /فرماندار احمدی نژاد رفت

آزادلو : معرفی میرعلی رحیمی‌زاد به‌عنوان سرپرست فرمانداری مغان، پایانی بر سکانداری ۲۸ ماهه محمود علایی شد.

طی مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار اردبیل، مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردمی آئین تودیع معارفه فرماندار مغان امروز در سالن حافظ شهرستان برگزار شد.

این مراسم که با سخنرانی لطفی معاون فرماندار گرمی، حجت الاسلام جعفری رئیس شورای شهر گرمی، دکتر مجید محمد غریبانی مدیر شبکه بهداشت و درمان مغان، محمود علایی فرماندار سابق، مهندس رحیمی زاد فرماندار مغان و شریفی معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل همراه بود، حواشی جالبی نیز با خود داشت.

 طاهر شریفی روز سه شنبه در آیین معارفه سرپرست فرمانداری گرمی مغان افزود: با تغییر هر مسوول کارآمد، مشکلاتی در تعیین جایگزین وی مشاهده می شود. وی گفت: استان اردبیل که در تمام عرصه ها شخصیت ها و یادگارهایی در صفحات تاریخ بجای گذاشته از نظر توسعه با گذشته و جایگاه اصیل خود فاصله دارد و هنوز هم فقر در چهره برخی از مناطق استان مشاهده می شود.

وی گفت: در دولت قبلی ۹۰۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت فروخته شده و دولت یازدهم به تدریج با آشکار شدن قرض های گذشته برای پرداخت آنها تلاش می کند.

به گزارش ایرنا ، علی لطفی معاون فرماندار گرمی مغان هم در این آیین گفت:استان اردبیل به برکت دولت تدبیر و امید در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارد. در این جلسه از خدمات محمود علایی قدردانی و رحیمی زاد به عنوان سرپرست فرمانداری گرمی مغان معرفی شد.

http://uupload.ir/files/r2m5_dsc05151_22498.jpg

حواشی مراسم:

* علی رغم اهمیت وافر تودیع معارفه بزرگترین مقام سیاسی شهرستان، نماینده و امام جمعه و استاندار حضور نداشتند که خود سوال برانگیز است.

* با وجود اینکه محمود علایی فرماندار سابق به بیان عملکرد سه ساله خود بیش از ۱۵ دقیقه پرداخت، مستند عملکرد وی که بی شباهت به کلیپ های انتخاباتی وی نیز به مدت ۱۵ دقیقه پخش شد.

* حاج آقا جعفری رئیس شورای شهر گرمی در سخنرانی خود به طور تأمل برانگیزی از عملکرد علایی دفاع کرد. اما جالب این بود که از وی بخاطر تلاش شبانه روزی با یک سکه طلا تقدیر کرد. اما این هدیه از قبل آماده نشده بود و همان جا تماس گرفته و تقدیرنامه و سکه طلا را تهیه کرده و به فرماندار سابق تقدیم کردند.

* مهندس رحیمی زاد که کلید تدبیر و امید را در شهرستان گرمی تحویل گرفته است با سخنرانی شیرین خود کمی به رزومه و سابقه خود در اجرای پروژه های گوناگون اشاره کرد. اما در ادامه با این شعر که دو صد گفته چون نیم کردار نیست، کنایه ای به اقدام گفته شده ولی انجام نیافته کرد.

* فرماندار مغان با بیان اینکه بیشتر از قبل به شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت عمل خواهم کرد، گفت: کار را که کرد؛ آنکه تمام کرد….

 عکس  از محسن زارع

نظر شما چیست؟

۶۳ نظر

 1. شش گفت:

  موسوی بدبود نه علایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. کار مند بخشداری گفت:

  سایت ازادلو اطلاع رسانی کند چرا در دقیقه نود جای دکتر جوادی که ده سال سابقه فرمانداری در نیر و نمین داشت با اقای رحیمی زاد که خوشبختانه هر دو از فرزندان مغان می باشند عوض شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محمد - مغان گفت:

  مترو جان پیاده شو با هم بریم
  ۱-مگه فرماندار قبلی کل موران رو آبرسانی کرده که دروغ به این بزرگی میگی؟؟
  ۲-اگه فرماندار نبود، اداره گاز، گازرسانیش متوقف می شد؟؟
  ۳-مگه شما این همه کارهای انجام شده در شهر توسط مسولین قبلی رو ندیدی که ادعا میکنی قبلا چنین کارهایی انجام نشده؟؟
  ۴- مگه فرماندار قول نداده بود با ۱۰۰۰ تن سهمیه قیر رایگان، کل شهر رو آسفالت میکنن؟؟ چرا فقط یه خیابون اصلی آسفالت شد؟؟ این دروغگویی نیست؛ پس چیه؟؟
  ۵- اگه مردی، ازادعاهای صرفا حرفی فرماندار در مورد سیمان و فولاد و گردشگری دفاع کن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مترو گفت:

   محمد _مغان
   ۱- کل موران که یک روستا نیست که همه را یک روزه آبرسانی کنن این پروژه ای هست که در حال انجام است خدا وکیلی چه کسی به فکر آب موران بود قبل از این؟
   ۲-خوب حال که فرماندار قبلی در کار نیست پس اداره صنعت و معدن بیاد کارخانه سیمان را بزنه کسی که جلویش را نگرفته
   ۳-همیشه همینجوری بوده و خواهد بود شما تقصیری نداری افراد کوته فکر وقتی کاری انجام شده میگن طرح ملی یا کار نرمالی بوده و اگر کاستی باشد خیلی سریع آن را به یکی نسبت میدهند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    ۱- اگه کل موران یه روستا نیست (که قطعا نیست)، پس چرا ادعا کردی کل موران آبرسانی شده؟ اگر هم فکر کردی قبل از فرماندار معزول کسی به موران آبرسانی نکرده، سخت در اشتباهی.
    ۲- گازرسانی و آبرسانی و برق رسانی و مخابرات یه چیز عمومیه و یه کلانشهر و یه روستا هر دو بهش احتیاج دارن ولی کارخونه سیمان شاید در ۳ استان، فقط در یکیش و اون هم بدلیل مواد اوایه مرغوبش بتونه وجود داشته باشه. بعبارت ساده تر شما نمیتونی تو هر روستایی کارخونه سیمان و فولاد و منطقه گردشگری پیدا کنی!
    توضیح: اداره صنعت و معدن در صورتی که سرمایه گذاری وجود داشته باشه و از سوی دولت و نمایندگان ارشد اون در استان و شهرستان مربوطه حمایت بشن، قطعا با احداث هر کارخونه ای موافقت و همکاری میکنه. بدبختی اینجاست که فرماندار قبلی دور شمالگردی رفت، سرمایه گذاری هم پیدا نکرد، ولی اومد و قول سیمان و فولاد داد!
    ۳- کوته فکر کسانی بودن که وعده های قلمبه سلمبه شنیدن، کوچکترین کاری هم ندیدن، و باز هم به عناد اصرار به دفاع از یه مسول قبلی داشتن.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 4. یرالماچی گفت:

  یرالماتای تای علایی بای بای

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کارمند ش... ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  تا یه تازه کار میاد و یه شعاری میده همه میافتن دنبالش و بدون دیدن نتایج به طرفداری و پروی ازش بر میان.
  تا حالا این شهرستان فرماندار که سهله حتی یک مدیر لایق به خود ندیده.
  یه مدت دنبال ولی اسماعیلی افتادن یه مدت هم دنبال موسوی حالا هم میخوان دنبال نصیری که قبلا” یه بار مثل موسوی جواب پس داده بیافتن.
  بیایید واقعا” یک بار هم که شده بدون توجه به جناحها و سیاسی کاریها دنبال یه فرد لایق برای گرمی باشیم.
  لایق از نظر حرف و عمل نه کسی که برادر زادش بعلت نبود دکتر در منطقه مدیر شده که همه فکر میکنن از طرف اون مامور است.نه جانم از این خبرا نیست .طرف تو اردبیل یه رای هم نداره مطمئون باشین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مطلع گفت:

  جناب وفایی
  تو که عاشق ولی اسماعیلی هستی یه جورایی همه چیز را به معشوقت نسبت میدهی وبعدا” یه حال کذایی هم می کنی ولی بدان عشق به ولی اسماعیلی تو را کر و کور کرده و از خیلی اتفاقات تحلیل درستی نداری . توصیه می کنم با این گونه سخنان خام و بی اساس آبرو ریزی نکن . و بدان که : این خواست موسوی بود که علایی دیگر نباشد ولی تحلیلش برای امثال شما سخت است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   مردم اگه آگاه بشند انشاءالله به ولی اسماعیلی یک نه جانانه گفته واورابرای همیشه از این منطقه ریشه کن خواهند کرد.که ………..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس گفت:

  یاشاسون میر جلال

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. گئرامنی گفت:

  با تشکر از سایت ارزشمند آزادلو و جناب آقای قاسمیان در انعکاس بدون جانبدارانه تمامی نظرات و دیدگاهها که همین امر هم سبب افزایش روزافزون مخاطبان سایت از اقصی نقاط کشورمان شده است امیدواریم سایر جراید،مطبوعات منتسب به منطقه و سایت های فعال و شبکه های اجتماعی نیز با چنین رویه ای اقدام نموده تا کسی جرات نادیده گرفتن حق و حقوق گرمی عزیز را نداشته و گرنه با حجم انبوه انتقادات و اعتراضات در فضاهای یادشده مواجه شود درهر صورت انتظار مردم عزیز فردی توانمندتر،باتجربه تر ،با سوابق مدیریتی قوی تر در حد و شان شهرستان گرمی بعنوان یکی از ۵ حوزه انتخابیه اصلی استان بود که متاسفانه مانند چند فرماندار اخیر فردی در حد شهرستانهای حوزه های فرعی هم انتخاب نشدو تا امثال این آقا با این سوابق شروع کند اتاقهای مسئولین استانی و ساختمانهای وزارت کشور و … را بشناسد و حدود وظایف و اختیارات فرماندار را بداند و قوانین و مقررات برگزاری انتخابات مجلسین را مطالعه و مسلط گردد رخت بر بسته و شهر من تاوان این کم توجهی مسئولان استانی وکشوری را میدهد، چرا همگی به این مهم اتفاق نظر نمی کنید که گرمی را کارگاه آموزشی فرمانداران نکنند یاحق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ناشناس گفت:

  باشه نمی نویسیم خوشت آمد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. وفايي گفت:

  به خدا همه این کارها با مدیریت ولی اسماعیلی درشهر انجام میشود چطور میشود در یک روز هم فرماندار که دست راست نماینده است ورییس دانشگاه که دست چپ نماینده بود برداشته شوند نفوذ حاج ولی در این دولت قابل تحسین است البته توسط مقیمی رییس انتخابات کشور که فامیل هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. اصغر گفت:

  ببینیم این فرماندار جدید با چه سیایستی گرمی را اداره خواهد کرد.انشاالله به وعده هایی که میده عمل کنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. علی گفت:

  راستی با رفتن علایی تکلیف هیت والیبال چی میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ناشناس گفت:

  واقعا برای دولت تدبیر وامید متاسفم بااین انتخابش از میان این همه اصلاح طلبان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ناشناس گفت:

  کلید دولت تدبیر وامید خیلی وقت گم شده داداش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرمیلی گفت:

  آقایان چرا خوسحالی می کنید ؟ مگر رحیمی زاد با کدام تجربه ی کاری آمدند ؟ آب وفاضلاب روستائی ؟ خوشحال نباشید تا این آقا هم چیزی بفهمه!!! مراسم تودیع و معارفه ی دیگری برگزار خواهد شد وداع کننده را ناکار آمد و تازه وارد را معجزه گر قلمداد خواهیم کرد ؟ جز این است شما بگید ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. محمدزاده گفت:

  باتبریک این انتخاب امیداست کلیدی که از دولت تدبیروامید تحویل گرفته اید قفل مشکلات این شهرستان رابگشایید.انشاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. گرمیلی گفت:

  علایی مرد بدقولی بود و بابت رفتن ایشان شکرگذاریم… اونایی که دنبال علایی بودن مریدانش الان باید از شهر برند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. رضا گفت:

  سخنرانی دکتر غریبانی در مراسم و ارتباطش با فرماندار جدید از چشم ها غافل مونده.رحیمی زاد از حلقه نزدیک غریبانی در اردبیل هست.کاملا مشخصه که این دکتر سیاستمدار با اون صحبت هایی که در معارفه کرد درصدد تغییر جریان مدیریتی به سمت طیف دولت است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. علی گفت:

  گرمی هیچ وقت درس نمیشه مگ اینکه طرفدارای موافق و مخالف با هم یکی بشن ن اینکه زیر اب همدیگرو بزنن … بیشر شماها دیدین طرفدارای مخالف موسوی وقتی دیدن منطقه ازاد داره حل میشه ناراحت شدن شروع کردن ب گفتن اینکه *بابا همش الکیه گول این حرفارو نخورید ۲۰ سال طول میکشه و از این جور حرفا … مهندس علایی هم ب نوبه خودش فرماندار خوبی بود کارای مفید زیادی داشت کالای غیر مفیدم داشت نمیگم نداشت …واس اقای رحیمی زاد هم ارزوی موفقیت میکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. خبرنگار گفت:

  علائی این همه زارعی را در روابط عمومی ازار و اذیت قرار داد حتی کمتر از سرایدار اضافه کار میداد مدام حالا یا زارعی…………………. که برای تهیه کلیپ این همه زحمت کشیده بودیا میخواست خودی نشان بدهددرزمان صحرائی هم مشابه چنین کلیپی پخش کرد و بدنبال آن روانه دبیرخانه کردند گویا…………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. حمید گفت:

  مهندس علایی مرد عمل بود نه مرد شعار آقای قاسمیان… هیچ فرمانداری تا به حال به اندازه علایی برای گرمی زحمت نکشیده.. امیدواورم در برابر وجدانت پاسخگو باشی..زمان همه چیز را روشن خواهد کرد و مردم به همه چیز آگاهند……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. فرهنگی گرمی گفت:

  تقریبا یک سایت در گرمی فعال است اون هم مخالف نماینده و طرفداراش …انصاف در نگارش متن هم خوب است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. سوته دل گفت:

  ضمن تبریک به جناب آقای رحیمی زاد لازم است خدمت فرماندار محترم یادآور شویم که عده ای از نیروهای آ پ بدون هیچگونه تخصص و کارآیی لازم در ادارت تخصصی شهرستان لمیده اند و از بیت المال سوء استفاده می کنند خواهشاً نسبت به عزل آنها اقدام لازم را مبذول دارید. چون کارمندان آینگونه واحدها دل و دماغی برای کار کردن ندارند . آنها بدون تخصص فقط حرف زور خود را به کرسی می نشانند و در خدمت تعالی اداره نیستند. ومن الله التوفیق

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یتیم گرمیلی گفت:

   آی ساغ اول!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یکی گفت:

   به نظر بنده معلمینی که سواد درست حسابی ندارند و حتی توانائی اداره کلاس درس را ندارند وارد سیاست شده و در ادارات امر و نهی می کنند چون بجز پز دادن ریاست فلان اداره و سوار ماشین پلاک قرمز شدن کار دیگری بلد نیستند و این جفاست در حق مملکت و این قانون فقط و فقط مختص گرمی است و صد البته این آقایان انگشت شمارند . لازم است مدیریت محترم آموزش و پورش با ادامه همکاری این عزیزان تجدید نظ نموده و ماموریت آنها را کنسل کند و فرماندار محترم نیز عذر اینها را بخواهد . ان شاءالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مشکل اینست که ازخدا غافل شده اید وانسان را به طور غیرمستقیم خدای خویش قرارداده اید .
    منفعت طلبی شخصی و حسد ورزی برشما ها غالب شده است.
    حرف زدن خیلی آسان است سعی کنید درحرفه خودتان یک کار مثبت انجام دهید.
    بدانید که قضاوت بدون بررسی کامل درست وصحیح نمی باشد.
    عاقلانه فکرکنید و ذلسوزانه عمل کنید.
    خدا رافراموش نکنید.
    والسلام

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرهنگی گفت:

   بنده بعنوان یک فرهنگی به هیچ وجه در اداره دیگری نمیتوانم کار کنم چون نه تخصص لازم را دارم و نمیتوانم مثل یک مترسک نشسته و فقط در جلسات گنگ و منگ بنشینم و در اداره هم فقط امضا کنم چون معلمی را با علاقه انتخاب کرده ام و به شغلم افتخار می کنم . همکارانی که در سایر ادارات بعنوان مسئول در ماموریتند همگی در آموزش و پرورش هم از کلاس گریزان بودند و به نوعی علاقه ای به سرکلاس رفتن نداشتند انسان در هرجا که باشد باید مثمر ثمر بوده و به شغلی که انتخاب کرده علاقه داشته باشد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. بی خبر گفت:

  آیا دولت تدبیر و امید به تغییر درآموزش و پرورش گرمی هم نظر دارد ؟ یا این حوزه همچنان در قرق طرفداران نماینده محترم باقی می ماند ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سوته دل گفت:

   الحق والانصاف درتیم موسوی فقط یکنفر کارآیی و تخصص و مدیر لایقی است که آن هم رییس آموزش و پرورش است . دور و برآقای موسوی فردی لایق و سیاس وجود ندارد همه فقط ادعا دارند و نزدیکانش مثل کبک سرخودرازیربرف کرده اند تا حقایق اطراف خود را نبینند و درد این است چون نزدیکانش سواد درست و حسابی ندارند افرادی غیر از حلقه نزدیکش تقاضای ریاست و سهم خواهی دارند با اینکه خودشان از گروه های دیگر طرد شده اند و در انتخابات آتی با وی نخواهند بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • نظری GERMANY گفت:

   آیا فرماندار تدبیروامید به مدیریت جهادهم نظری خواهدکرد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. پروین ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  علایی فرماندار خوبی بود خداوند به او توفیق دهد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   آقای پروین شما تقصیری ندارین تازه داشتین در سالن جلسات فرمانداری هاج و واج می نشستین باید هم فکر کنی علایی خوب بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. گرامنی گفت:

  برای منطقه مظلوم و محرومم با این نمایندگان ضعیفش متاسفم که شان و جایگاه شهرستان را طی این چند سال به حدی پایین آورده اند که افرادی بدون هیچگونه سابقه مدیریتی در وزارت کشور و فرمانداری و حتی بخشداری بعنوان فرماندار این شهرستان منصوب و در نتیجه به جای توسعه و پیشرفت متوازن،روز به روز شاهد عقب ماندگی و مهاجرت و کاهش جمعیت در منطقه هستیم،فلذا مردم عزیز و بیچاره ام که همیشه گول این همه حرف و شعار و عوامفریبی افراد مختلف را خورده اند و نخبگان و اندیشمندان شهرم که به بهای ناچیز واسطه فریب مردم عزیزم میگردند بایستی شهرشان را نه با کلانشهرها و شهرستانهای توسعه یافته بلکه با امثال مشکین شهر مقایسه و فرمانداران جدیدشان را با قدیمی ترهای باسابقه و توانمندمان چون:جواد حق شناس-اکبر اعلمی- موسی علی نژاد-علی دادگر و اکبر صمدی و یا فرمانداران موجود شهرستانهای دیگر مقایسه و خود قضاوت نمایند نه با حرف و شعار و تبلیغات پوچ و واهی دیگران و با رای خود در انتخابات مختلف شعور بالای سیاسی خود را به اینهایی که دست کمشان میگیرند نشان دهند. یاحق

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرملی گفت:

   قصاص قبل از جنایت کار خوبی نیست بگذار فرماندار جدید شروع بکند بعدا شروع کن به چرندیات

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گئرامنی گفت:

    اولا گرمیلی دارای هویت فرهنگی غنی و منش و شخصیتی والاست فلذا با این ادبیات ” چرندیات ” الکی خودت را گرمیلی جانزن غریبه! ثانیا مقایسه تطبیقی و نظارت و قضاوت بر عملکرد مسئولان حق مردم است چرا از درج واقعیتهاآشفته میشوید ثالثا حرفمان این است تا امثال این آقا با این سوابق تا شروع کند و اتاقهای مسئولین استانی و ساختمانهای وزارت کشور و … را بشناسد و حدود وظایف و اختیارات فرماندار را بداند رخت بر بسته و شهر من تاوان این کم توجهی مسئولان استانی وکشوری را میدهد، قبول کنید گرمی کارگاه آموزشی فرمانداران اخیر شده است. یاحق

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • جوان انگوت گفت:

   همه جوانان انگوت مریدان علایی اند علایی درقلب ماست برادر وهمیشه خواهد ماندبهتر است مخالفان علایی که انگشت شمارند رخت بندد عزم سفرکنند علایی در خانه جان ماست فتنه گر

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. رجب گفت:

  خدا حافظ علائی سلطان شعار؛ شهرستان گرمی بعد از ۲۸ ماه تغیرات ریاست جمهوری را چشید و احساس کردند در انتخابات ریاست جمهوری (دولت تدبیر و امید در عرصه رایست هستند نه به اصطلاح اصولگرا)>>>>>>>>>>

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. منصف گفت:

  شماها کاری جز خرده گیری بی مورد ندارید؟ جواب سئوال هایتان همانجا داده شد. فرمودند امام جمعه محترم در سفر مازندران تشریف دارن و نماینده محترم قرار کاری دارن.چرا نگفتید سکه را به کمیته امداد هدیه دادن. اینم شد خبر ؟ سخنان مهندس علایی نیز در معارفه اش شیرین بود اما …. اینجا گرمی است…… دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی گفت:

   اینها همه مگسانند گرد شیرینی……..

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • علیزاد گفت:

   فرماندار جدید بعد از کلیپ وسخنرانی آقای علایی شعری سرودند که بجا بود ولی کسی منصف نیست برادر من. دو صد گفته چون نیم کردار نیست
   منصف عزیز به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 29. ازاد گفت:

  علی رغم اهمیت وافر تودیع معارفه بزرگترین مقام سیاسی شهرستان، نماینده و امام جمعه و استاندار حضور نداشتند که خود سوال برانگیز است.!!!!!!!!!!!!فقط اینرا میگویم درباره علایی…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   رحیمی زاد با کدام تجربه ی کاری آمدند ؟ آب وفاضلاب روستائی ؟ خوشحال نباشید تا این هم چیزی بفهمه مراسم تودیع و معرفه ی دیگری برگزار خواهد شد وداع کننده را ناکار آمد و تازه وارد را معجزه گر قلمداد خواهیم کرد ؟ جز این است شما بگید ؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • رجب گفت:

   حضاران گرامی فقط از خودشان بودند و نماینده و امام جمعه نیز بخاطرناراضی بودن از تودیع نیامدند/

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. مهدی گفت:

  آقای قاسمیان کلیپ نبود واقعیت بود من ازنزدیک کارهای مهندس علایی رادیده ام لطفا حاشیه پردازی نکن وبه نوبه خودم به مهندس رحیمی زاد تبریک میگویم شماهابااینکارهایتان شهررابه ویرانه تبدیل کردید……

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   آقا مهدی شما چجوری رروشنایی لنگان رو دیدی که ما ندیدیم؟
   شما چجوری کارخونه سیمان رو دیدی که ما ندیدیم؟؟
   شما چجوری افتتاح و بکارگیری منطقه گردشگری گیلارلو رو دیدین که ما ندیدیم؟؟؟
   شما چجوری کارخونه سیمان رو دیدی که ما ندیدیم؟؟؟؟
   اصلا شما چی دیدی عزیز من؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مهدی گفت:

    آقامحمد_مغان من ابرسانی ،گاز رسانی،برای روستاها آسفالت شهررااگرکم بودبازهم بگویم شما انصافت کجا رفته شما مخالفی همه چیزراباچشم بسته نگاهمیکنی …..

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     آقا مهدی؛
     آسفالت که پولش مال یه جای دیگه بود و حتما خودت هم میدونی.
     گاز رسانی و آبرسانی هم بطور نرمال توسط اداره های مربوطه و به تبع افزایش جمعیت و نیاز جامعه، در همه جای کشور انجام میشه و شما نمیتونی بگی ادارات آب و فاضلاب و گاز فقط بخاطر شخص آقای علایی گازرسانی یا آبرسانی میکنن.
     حرف ما اینه که فرماندار علایی از خودش قولهایی داد که هیج کدوم عملی نشد و این، با گازرسانی و آبرسانی به روستا فرق داره.
     اینکه گفتی باز هم بگویم؛ آره لطفا بگو، من به شخصه منتظرم بشنوم چون بالاخره یه نفر پیدا شد که بخواد فعالیتهای فرماندار رو بگه. شاید هم من اطلاعاتم کمه.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • مترو گفت:

      با سلام
      محمد_مغان
      اگه گاز رسانی یه چیزه نرمال هست
      اگر آبرسانی به کل موران یه چیز نرمال هست
      اگر آسفالت شهرستان یه چیز نرمال هست
      و ربطی به مسول نداره پس چرا قبلا انجام نمیشد؟
      و اگر به مسول ربطی نداره پس کارهای انجام نشده هم هیچ ربطی به مسولیین نداره

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • مهدی گفت:

      فقط این میگم چرا این کارها در فرماندارقبلی انجام نمی شد

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا حق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   من از زحمات خالصانه و بی طرفانه آقاسمیان تقدیر و تشکر مینمایم. حلا که آقای قاسمیان واقعتها را منعکس میکنند طبیعی اس که به ذائقه برخی فرصت طلبان و منافع طلبان خوش نیامده و به تخریب این روزنامه نگار و خبرنگار ساعی منطقه می پردازند. بابا شما دیگه کی هستید. برای شما هدف وسیله را توجیه میکند. آقای قاسمیان عزیز! حضور مخالفان باتمام بی انصافیها، گوهر وجودی شمارو صدچندان و دردانه، مضاعف نموده و نشان از موفقیت شما در عرصه های گوناگون بویژه میدان سیاست دارد. درود و سلام برشما و همکاران اثربخشتان.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید