نصب عکس کاندیداها بر روی تابلو های جاده ای ممنوع

آزادلو : سرگرد نادری رئیس پلیس راه گرمی بیله سوار گفت:نصب عکس و پوسترهای تبلیغاتی کاندیداها بر روی تابلوهای راهنمائی و رانندگی جاده ها علاوه بر بروز خسارت به تابلوها باعث به خطر افتادن جان هموطنان میشود.

نادری با بیان اینکه نصب عکس و پوسترهای تبلیغاتی با چسب های اسپری شیمیائی انجام میگیرد و این مواد ،شبرنگ تابلوها را از بین می برد گفت:برخی از تابلوهای راهنمائی و رانندگی جاده ها که برای هدایت و راهنمائی رانندگان و کاهش تصادفات جاده ای نصب شده میلیون ها تومان هزینه در بردارد و فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سفرهای نوروزی اهمیت و ضرورت سلامت این تابلوها را دو چندان می کند.

رئیس پلیس راه گرمی بیله سوار اظهار داشت:نصب عکس کاندیداها بر روی تابلوهای راهنمائی جاده ها باعث عدم تسلط رانندگان بر جاده ها و عامل تصادف جاده ای میشود.

وی با اعلام اینکه با تلاش راهداران اداره راه و شهرسازی ،عکسهای نصب شده کاندیداها بر روی تابلوها معدوم و تابلو شستشو داده میشود  از عموم طرفداران کاندیداها خواست از نصب عکس و پوسترهای تبلیغاتی بر روی تابلوهای راهنمائی و رانندگی جدا” خودداری کنند.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. همشهری UNITED STATES گفت:

    تو جاده اونگوت قره آغاج و اونگوت گرمی تماما عکس حاج ولی رو با کمال بی فرهنگی به روی همه تابلوها چسبانده و باعث به خطر انداختن جان مردم شده اند

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید