نصیری: دخالت نمایندگان در کار قوه مجریه خلاف قانون است

آزادلو : فرماندار پارس آباد گفت: به صراحت اعلام می کنم که معاونم تحمیلی است و یک لحظه هم نمی خواهم “احد احدزاده” معاونم باشد.
ناصر نصیری در نشستی با خبرنگاران پارس آباد با بیان اینکه اختیارات معاونم را محدود کرده ام، افزود: منتسبین به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وقتی در پست معاون فرماندار به کار گرفته شوند، آن وقت فرمانداری تبدیل به دفتر نماینده می شود.
وی با اعلام اینکه فرماندار در واقع نماینده عالی دولت در شهرستان است و فرمانداری به عنوان ستاد قوه مجریه محسوب می شود لذا نباد در این ستاد، نماینده اعمال حاکمیت کند.
وی با تاکید براینکه نمی خواهم آقای احدزاده معاونم باشد، ادامه داد: به خاطر اینکه معاون با من همسو نیست در هنگام رفتن به ماموریت فرد دیگری را به عنوان جانشین خود انتخاب می کنم.
نصیری با بیان اینکه این حق طبیعی و قانونی فرماندار است که برای پیشبرد بهتر امور، افراد مورد وثوق خود را انتخاب کند، اظهار کرد: از چهار ماه پیش ماموریت احدزاده به اتمام رسیده و ماندنش در پست معاونت غیر قانونی است.
وی دخالت نمایندگان در کار قوه مجریه را غیرقانونی خواند و گفت: قانون اساسی به استقلال سه قوه تاکید دارد لذا ورود نماینده به کار قوه مجریه خلاف قانون است.
نصیری با بیان اینکه نماینده و فرماندار باید برای ایجاد تحول در منطقه، همسو و در یک فضای تعاملی حرکت کنند، افزود: در این شهرستان چنین وضعیتی وجود ندارد و آن شرایط مهیا نیست چرا که توقعات نماینده را غیر منطقی می دانم.
وی با تائید خبر استعفایش از سمت فرماندار پارس آباد، ادامه داد: برای اینکه این تقابل دوام نداشته باشد و با احترام به نظرات رئیس جمهوری و وزیر کشور و استاندار که همواره به تعامل با نماینده تاکید می کنند، به این نتیجه رسیده ام که نمی توانم وضعیت موجود را تحمل کنم لذا زورم به خودم رسید و استعفا دادم.
او، اضافه کرد: وقتی من فرماندار مصلحت شهرستان را تشخیص می دهم و برای انجام آن امکان ندارم، طبیعی است که استعفا دهم.
وی، اضافه کرد: هرکس به عنوان فرماندار انتخاب شود توقع این است که معاون تحمیلی بر فرماندار حکومت کند و این یک ایده غلط، ناپسند، غیر منطقی و غیر قابل قبول است.
نصیری تصریح کرد: در هنگام قبول مسئولیت فرمانداری پارس آباد اصلاً به انتخابات فکر نمی کردم و مصمم به خدمت و تغییرات اساسی در این منطقه بودم.
وی خاطر نشان کرد: اگر در شرایط عادی و معمولی کارها به پیش می رفت، قطعاً انتخابات به ذهنم خطور نمی کرد و به فرمانداری متمرکز می شدم.
وی با اشاره به قضیه انتخاب “ابراهیمی” به سمت بخشدار مرکزی پارس آباد گفت: قبل از معرفی وی با نماینده منطقه هماهنگ شدم که با وجود هماهنگی قبلی، برومند در روز معارفه بخشداران در استانداری واکنش تند و عجیبی نشان داد که برایم واقعاً تعجب آور بود.
وی بیان کرد: در انتخاب مدیران به نماینده به عنوان نماینده مردم ارزش و احترام قایل هستم اما در انجام صحیح امورات تسلیم هیچ فشاری نمی شوم و اگر احساس کنم در جایی کار خلاف قانون صورت میگیرد طبیعی است که با آن مقابله خواهم کرد.
نصیری با بیان اینکه تغییر مدیران باید با هماهنگی فرماندار و مدیر مربوطه استانی انجام گیرد، افزود: در این خصوص دیدگاه نماینده غیر از این است لذا در عزل و نصب ها دخالت جایگزین تعامل شده و من نیز دخالت نماینده را قبول نمی کنم.

IMG_0001

دخالت نمایندگان در کار قوه مجریه خلاف قانون استناصر نصیری در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه در افکار عمومی منطقه مطرح است که پست ها و سمت ها معامله می شود، افزود: با کسانی که پست و شغل را می فروشند باید به صورت جدی برخورد شود.
وی با بیان اینکه در انتخاب مدیران منطقه مشکلاتی وجود دارد، ادامه داد: در روزهای اول تصدی پست فرمانداری پارس آباد، به منظور هماهنگی و تعامل با نماینده، به وی گفتم لیست افرادی را که می خواهی در ادارات به عنوان مدیر برگزیده شوند در اختیارم قرار بده ولی نگو که کی در کجا مشغول شود تا خودم بررسی کنم این افراد در کجا می توانند مفید واقع شوند.
وی با اعلام اینکه ادامه خدمت در این شهرستان را برای خود میسر نمی دانم، اضافه کرد: به این نتیجه رسیده ام که باید فردی بیاید که بتواند بهتر خدمات ارائه دهد.

بستن قلیان سراها قانونی است
نصیری با اشاره به تعطیلی قلیان سراها در منطقه گفت: تصمیم شورای تامین مبنی بر بستن قلیان خانه ها قانونی است و برای اینکار واقعاً جدیت به خرج داده اند.
وی افزود: نظرسنجی ها نشانگر این است که افکار عمومی منطقه موافق برچیده شدن بساط مراکز عرضه قلیان است.
وی ادامه داد: آمارها نشان می دهد که با تعطیلی قلیان سراها، میزان وقوع نزاع به صفر رسیده و انواع جرایم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
وی با اشاره به برخی فسادها در منطقه، گفت: اعضای شورای تامین در برخورد با انواع فساد و کارهای خلاف قانون بسیار مصمم است.
او به وجود برخی اختلافات میان اعضای شورای شهر و شورا و شهردار اشاره و بیان کرد: همان طوری که تقابل میان نماینده و فرماندار به نفع منطقه نیست، از تقابل بین شورا و شهردار سودی عاید شهر نمی شود.
فرماندار پارس آباد از عرضه و توزیع بذرهای تقلبی ذرت در پاکات شرکت های معتبر منطقه خبر داد و اظهار کرد: افراد سودجو با سوءاستفاده از نام و اعتبار مغان، از این طریق میلیارد ها تومان به جیب زدند که باید رسیدگی شود.
وی بر ضرورت از سرگیری فرودگاه پارس آباد تاکید کرد و افزود: این شهرستان در صورت فعال شدن فرودگاه، احیا خواهد شد.
او اضافه کرد: در صورت برقراری پروازها، سرمایه گذاران به سرمایه گذاری و اجرای طرح های صنعتی و اقتصادی در این منطقه مرزی ترغیب خواهند شد.
وی با اشاره به بحث ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی مستقل استان اردبیل، بیان کرد: تحقق این طرح غیر ممکن نیست ولی مستلزم وحدت و همدلی هرچه بیشتر نمایندگان و پیگیری های مستمر و جدی و صرف انرژی زیاد است.
نصیری بازگشایی گمرک اصلاندوز- هورادیز را از مطالبات و خواسته های مرزنشینان دو طرف دانست و نسبت به گشایش این گمرک تاکید کرد.
به گفته وی با گشایش گمرک اصلاندوز علاوه بر رونق همه جانبه منطقه، شاهد افزایش درآمد و بهبود وضع معیشتی مردم این شهرستان خواهیم بود.

به نقل از مغانه

نظر شما چیست؟

۶۱ نظر

 1. ممد گفت:

  انتخابات اتی مجلس بصورت استانی خواهد بود و کاندیداهایی که متخصص عوامفریبی هستند از این به بعد جایگاهی نخواهند داشت
  ضمنا با این طرح اختلاف شهرستانها برای همیشه از بین میرود
  چون علت اصلی این اختلافات شهرستانها کانداهای عوامفریب هستند که برای فریب افکار ساده لوحان با ایجاد چنین اختلافات تصنعی مردم را سرگرم میکنند و خودش دنبال کار خودش میرود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • برات FINLAND گفت:

   اگر کاندیداهای که فتنه گر هستند و رد صلاحیت شان قطعی است فاکتور بگیریم در صورت استانی شدن انتخابات با توجه به چهره ملی و رسانه ای ولی اسماعیلی اولین رای استان را خواهد داشت . شایان ذدکر است ایشان همزمان سخنگویی دو ارگان کشوری به مدت چهار سال بوده و در مشاورت وزیر هم چهره رسانه ملی بوده است .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    نکنه رد صلاحیت دست توست
    که با این قدرت تهمت فتنه گری به مسولان و مدیران کشور می زنید !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    اونهایی که پایگاه مردمی ندارند منتظر رد صلاحیت رقیبانشان هستند تا غیاب دیگران شاید بتوانند با رای اندکی وارد مجلس شوند
    و گرنه اونهایی که پایگاه قوی مردمی دارند نمی خواهند که رقیبانشان رد صلاحیت شوند چون انتخاب شدن در رقابتی کاندیداهای همه گرایشها حاضرند ارزشمند تر است

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    یعنی میفرمایید اونهایی که فاکتور گرفتید ( ظاهرا رقیبانتان را فاکتور گرفتید ) رد صلاحیت نشوند اونموقع نه تنها اول نیستید بلکه میزان رایتان خنده دار خواهد بود

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    نصف جمعیت استان در مرکز استان است
    خوشبختانه همیشه رای مرکز استان بصورت جناحی است و زمانیکه چهره های شاخص رد صلاحیت نشوند رای اکثریت با انهاست
    زمانی هم که رد صلاحیت میشند مشارکت مردم در مرکز استان کاهش می یابد و افراد هم جناح شما با رای کمی انتخاب میشند

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    جناب برات
    چند سال قبل برادر همون فردی که نام بردید در مرکز استان کاندیدا شده بود تعداد رای او واقعا خنده دار بود با اینکه میزان تبلیغاتش بیش از همه کاندیداها بود ضمنا آن موقع مسولین هم از جناح انها بودند

    Thumb up 0 Thumb down 0

 2. همشهری گفت:

  بر طبق قانون انتخابات روسای ادارات بایستی ۶ ماه مانده به انتخابات استعفا دهد و این قانون با بخشنامه وزارت کشور غیر قابل تعغیر می باشد و رعایت این قانون بر تمام مسئولین متعارف لازم الاجرا است بنابر این استعفای آقای نصیری مستند به قانون نبوده بلکه یک نوع عوام فریبی است به جهت اینکه کسی که استعفا داده و قصد کاندیداتوری در انتخابات را دارد نبایستی در ادارات مشغول خدمت شود. در مورد دخالت نماینده پارس آباد مغان در خصوص انتصاب معاونت فرمانداری پارس آباد جز عی از وظایف نماینده بوده به اینصورت معمولا ااستاندار و یا فرماندار محترم در موقع تعین معاونت فرمانداری که اغلب با پیشنهاد فرماندار صورت می گیرد علاوه از نظر فرماندار از نماینده محترم و امام جمعه محترم و سایر ادارات ذیصلاح کسب نظر می کنند به لحاظ اینکه نماینده با اکثریت رای شهرستان انتخاب می شود همآنطوری که در انتصاب آقای نصیری نماینده پارس آباد نقش داشتند .این نوع نا هماهنگی آقای نصیری به صلاح مردم شهرستان پارس آباد نمیباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ممد مغانی FINLAND گفت:

  در جواب ممد ها باید بگویم آقایان خودتان را گول نزنید چه احمدی و چه اسماعیلی درست بیست سال است رای ثابت بالای ۱۳۰۰۰ رای در منطقه دارند حالا چه دوران خاتمی باشد چه دوران هاشمی چه دوران احمدی نزاد این طرف گردنه لنگان این تقسیم بندب ها معنا نداردپس با تحلیل های سطحی بنده خدا نصیری را بدبخت نکنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   چون اونطرف گردنه لنگان از اون تقسیم بندی ها وجود دارد پس خودتون را زیاد ناراحت نکنید هر کی میخواد بیاید ۴ سال برای ایل و طایفه خود کارافرینی کند برود و این کار هر ۴ سال تکرار بشود و منطقه روز بروز ویرانتر و مردم نیز ریشه عقب ماندگی را به اردبیل نسبت دهند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. خداوردی FINLAND گفت:

  نصیری با درافتادن با نماینده ملت که فرزند انگوت است به تاریخ پیوست برومند قهرمان اجازه سواستفاده ایشان از بیت المال را نداد فقط اسناد پذایرایی سه ماه گذشته بیرون بیاید مردم متوجه می شوند برومند چه شاهکاری کرد و این مرکز فتنه را به هم ریخت انصافا برومند را اگر مدرس مجلس بنامیم غلو نکردیم. ما مردم پارس آباد و انگوت یاورت خواهیم بود تا جان داریم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   پروردگارا همه ما را ببخش که چه راحت برای آبادی دنیای دیگران با تهمت و افترا آخرت خودمان را می فروشیم
   سو استفاده از بیت المال !!!!!! این تهمت کوچکی نیست باید در دادگاه مشخص شود بعد از حکم دادگاه میتوانید بگویید
   نامیدن فرمانداری بنام مرکز فتنه خیانت است به کشور
   آقای خداوردی بخاطر دنیای دیگران چنین بی محابا تهمت و افترا نزن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. حامد گفت:

  این بار هم نماینده اصولگرا است حاج موسوی یا حاج ولی خواهید دید این خواست ملت است. فتنه گرها جای ندارند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. وحيد گفت:

  اقای بهزاد کاملا با شما هم نظر هستم بهترین کار را پیشنهاد دادی امیدوارم قبول کند اگر برادرش دبگذارد دوستارانه نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. بهزاد ا گفت:

  بنده و پدرم از طرفداران نزدیک مهندس نصیری هستیم اما در این چند سال چند بار مشورت کرد اما برخلاف نظر ما عمل کرد حالا هم آماده کمک هستیم به شرطی که به سوالات ما جوابگو دهد اگر منظقی بود خود را معرفی خواهم کرد ا/ گفت در انتخابات گذشته که رد صلاحیت شده بود از چه کسی حمایت کنم گفتیم ولی اسماعیلی برای طرفدانت و منطقه بهتر از دیگران است عمل نکردی و الان نتیجه آن در گرمی محسوس است؟ ۲/ گفتیم اگر بحث لجبازی است ظرفدارن خود را آزاد بگذار اما رفتی خانه به خانه نماینده فعلی را تبلیغ کردی و الان ما شرمنده همه شده ایم و چوب دو سر طلا ۳/ گفتی می آیم فرماندار پارس آباد گفتیم بزرگترین اشتباه زندگی ات خواهد بود قبول نکردی الان خودت اعتراف میکنی اشتباه کردی؟ جایگاه خود را مثل گرمی در انگوت هم از دست دادی بلاخره برومند انگوتی است و مردم ما تعصب خاص دارند ۳/ گفتیم از افراد تندرو فاصله بگیر رفتی با آنها هم کلام شدی در پارس آباد و حالا هم میگویی اگر برومند میگذاشت به انتخابات فکر نمیکردم این یعنی از روی ناچاری پس قسم های خدمت به مردم چه میشود/ لنهایه برای بار چهارم میگوییم به انتخابات گرمی فکر نکن گر چه اگر بیایی ما چاره ای جز حمایت از شما نخواهیم داشت اما برای جبران مافات و به دلیل اشتراکات رای و نزدیکی طرفداران دلسوزت به ولی اسماعیلی به ایشان کمک کنی آن هم غیر مستقیم هم به صلاح منطقه است و هم آینده سیاسی شما در بین اذهان ترمیم میکند خواهش میکنم تحت تاثیر برادر بسیار گرامی ف ن که درک عمیقی از سیاست ندارد قرار نگیرید. باز هم دوستتان داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فلاح گفت:

   تحلیل عالی و منطقی و دلسوازانه بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ایوب گفت:

    صحبتهای کاملا منصفانه و به دور از حب و بغض بود دو اشتباه استراتزیک و در افتادن با نماینده مردم که روحانی هم هست کفایت میکند ایشان خود در معرض رای مردم فرار ندهد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • سلامت گفت:

     ایستادن در مقابل دزدی های وابسته به قدرت شهامت میخواهد که نصیری دارد.
     جای تشکر دوستان است که بزدلی و گندپوشانی را پیشنهاد میدهند.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   مشکل شما این است که با حرف دیگران رای دادید
   البته اقای نصیری که از نماینده فعلی حمایت کرده است
   باید ببینید در چه زمانی و در مقابل چه کاندیدایی از نماینده فعلی حمایت کرده است.
   نصیری در مقابل یک فرد گروه پایداری از نماینده فعلی حمایت کرده که اگه رای می اورد الان تو کشور ابرویتون رفته بود .
   شما فقط مصالح شخصی را نبینید
   برایند نمایندگان کل استان اردبیل خوب است بطوریکه حداقل آبروی استان را با حمایتهای بیجا از قانونشکنان و اختلاس کنندگان نبرده اند .
   اگر رقیب نماینده فعلی برنده بود الان با حمایتهای تند از دارو دسته دولت قبل آبروی گرمی و کل استان در کشور خدشه دار میشد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • علی اکبر گفت:

    در جواب ممد (اولا اینها توجیه بدبختی بیکارانی چون من نیست دوما در گرمی جریان سیاسی کشوری معنی ندارد سوما اگر منظور شما ولی اسماعیلی باشدایشان آبروی مغان و حتی استان یک نماینده ملی بود جبهه پایداری هم یکی از تشکلهای نزدیک به مقام عظمایی ولایت چهارم برای عده ای سیاسی منفور و مشارکتی بد میشد)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهبازی گفت:

     ممد جان این کارها راکردید که همان پایداریها وقتی اسم شان می آید ۳۰۰ نظر مردم میدهند و چون اسم حلقه فتنه می آید نظر به ۳۰ تا هم نمی رسد. برومند فقط اجازه حیف میل بیت المال را نداد.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      شهبازی عزیز
      لابد اون ۳۰۰ نفر اعلام انزجار میکنند و گرنه یک نفر است که ۳۰۰ کامنت مینویسد
      اما اون ۳۰ نظر اگه نوشته هم نشود نظر اکثریت است

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     آقای علی اکبر
     نماینده ملی و غیرملی نداریم . آخه مگه ورزشه ؟؟؟؟
     اختیارات همه نمایندگان با هم برابر و در برابر طرح و لایحه هرکدان یک رای دارند .
     منتها بعضی ها به وظایف اصلی نماینده که همانا قانونگداری است می پردازند
     ولی بعضی ها عوام فریبی کرده و تو حوزه انتخابیه میگند که از گوش وزرا گرفته و به حوزه انتخابیه اورده است که در حقیقت به شعور شنونده توهین کرده و به کل ملت توهین می کند و متاسفانه بعضی هواداران نیز با چنین توهین هایی احساساتی شده و فکر می کنند چنین فرد توهین کننده ای حتما یک نماینده ملی است آخه مگه نمایندگی تیم فوتبال است که ملی باشد ؟؟؟؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • مروتعلی گفت:

    جناب مسئول سایت :
    خسته شدیم از بس که اراجیف بسیار زیاد “ممد”را دیدیم.عین شهربی دروپیکرشده سایتتون.کامنتها را محدودکنید تا این بیکارها اعصاب مردم را با مزخرفاتشان خورد نکنن.باتشکر

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • صورتعلی گفت:

     اتفاقا خسته نباشید میگم به ممد جان عزیز که رسالت روشنگری به عهده گرفته و خیلی مودبانه نظر مینویسد.
     کمی طاقت انتقاد داشته باشید

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     بی طرفانه هم متن مرا بخون و هم متنهاب خودت را
     انگاه وجدانت را قاضی کن ببین کدوم اراجیف است کدوم متن پر از تهمت و افترا و فحاشی است و کدوم متن محترمانه حرفش را با منطق میزند
     منطقی صحبت کردن از نعمتهای الهی است

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای بهزاد ضمن احترام به نظریات شما ، باید یاد آور کنم که بنده نیز از طرفدارهای سرسخت آقای نصیری بودم ،با حرف شما در دور قبل کاملا موافق هستم ولی باید یاد آوری کنم در این دور افراد باسواد و مدیر چون دکتر نادر بهاری که با مدیریت قوی ایشان هم در شهرداری تهران و هم در دانشگاه گرمی کاملا آشناهستم اعلام آمادگی نموده اند ، پس چون هدفم پیشرفت گرمی است از آقای بهاری حمایت خواهم کرد و از آقای نصیری درخواست و استدعادارم تا منافع منطقه را در نظر گرفته و به دور از هرگونه احساسات شخصی از ایشان یعنی آقای دکتر نادر بهاری که فردی دلسوز است حمایت کند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. قامت موران گفت:

  نصیری در مصاحبه خود صراحتا به موارد ی اشاره کرده / اگر برومند میگذاشت به نمایندگی فکر نمیکردم. / توانایی لازم را برای ادامه ندارم/ زورم به خودم فقط رسید/ حالا با این اوصاف با کدام انگیزه میخواهید نماینده مردم گرمی شوید پس چون بیکار شدید یاد مردم بیچاره گرمی افتادید جواب مردم مظلوم که چهار سال پیش تاوان باز ناتوانایی سیاسی شما را دادند چه خواهید داد. اخرین کوپن محبوبیت خود را به حراج گذاشتید حتی نتوانستید یک بخشدار و به قول خودت یک معاون بیاوری مهندس به کارهای مخابراتی برس .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 1 گفت:

   چرا شایع پراکنی میکنی مهندس نصیری یعنی اینقدر ناتوان شده که به برومند زورش نمیرسه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    میدان جنگ که نیست زورش نرسه
    اگه نماینده در کار فرماندار و استاندار دخالت کنه و در عزل و نصب ها دخالت کنه کار غیر قانونی کرده
    و در این شرایط فرماندار و استاندار و یا وزیر بهتر است برای آرام شدن جو استعفا دهند
    چون نماینده ای که به خود اجازه میدهد در چنین کاری دخالت کند باید تا پایان دوره نمایندگی تحمل شود

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • خلیل گفت:

     نصیری گفته برومند میگذاشت به انتخابات نمی آمدم پس از بیکاری است یاد گرمی کرده است .اما مگر دوستان وی و سران فتنه از جمله خاتمی ممنوع البیان نیست و موسوی و کروبی هم در حصر نیستند ایشان به چه امیدی می آید ؟؟؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      نخیر ممنوع البیان نیستد
      و خوشبختانه دیدارهای مردمی و گروهها هم با ایشان زیاد است و زیاد هم سخنرانی می فرمایند .
      اصلا فکر کنم حکمی به نام ممنوع البیان از نظر قانونی وجود ندارد ( دقیق نمیدونم)

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      خلیل امید همه به خداست

      Thumb up 0 Thumb down 0

 9. استاد احسن به غیرت ومردانگی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. نظری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ما به فردی که دانش وتجربه مدیریت داشته باشد رای می دهیم نه جنجال، هیاهو، عوام فریبی و قلدربازی. فقط یک مدیر کارآمدومؤثرمی تواندمنطقه گرمی مظلوم رانجات دهد. گذشت روزهای سادگی و عیان است صبح بیداری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یوردوم - حامی دکتر بهاری گفت:

   پس طبق فرمایشات شما به آقای دکتر نادر بهاری که مدیر موفق سالهای ۸۶ و ۸۸ در تهران و همچنین استاد نمونه اخلاق و علمی و نویسنده چندین جلد کتاب در حوزه مدیریت میباشند رای میدهیم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. امین گفت:

  نصیری اخلاق خوبی دارد اما باور کنیم که مرد سیاسی نیست استعفا در عرض سه ماه یعنی تمام شدن عمر سیاسی یک مدیر سیاسی ایشان باید اجازه میداد فرمانداری پارس آباد را محل تاخت و تاز حزب مشارکت میکرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. شهباز گفت:

  واقعا جای تاسف است مهندس نصیری میخواست از بیت المال تبلیغات و انتخابات راه بیندازد که نماینده مردم که برخواسته از دل ملت است اجازه نداد و محترمانه بیرونش کرد حالا این همه غوغا سالاری و مظلومیت نمایی به جهت بریدن دست عده ای از اموال و ماشین ها دولتی است و اگر نه همه همدیگر را در گرمی خوب می شناسیم نصیری عزیز.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کریم گفت:

   نماینده ملت که وظیفه او قانونگذاری است باید قانون را عمل کند
   اختیار تغییر و انتصاب و اخراج فرماندار با استاندار است نه نماینده
   اگر نماینده در چنین کارهایی دخالت کند خلاف قانون عمل کرده است
   قانون شکنی غیر قابل بخشش است مخصوصا اگر این کار از طرف خود قانونگذاران باشد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • قیطاس گفت:

    پس چرا در مورد نماینده گرمی واینکه فرماندار گرمی ومعاونش سیفی فامیلدرجه یک او بودند.کسی از همشریان عزیز اظهار نظر نمیکند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. دک.من گفت:

  اگر انتصاب اطرافیان نماینده به پست فرمانداری ومعاونت ان غیر قانونی ونا حق است.پس چرا در گرمی اتفاق افتاده؟اگر نصیری حق میگویدپس نماینده ما ناحق بوده ونزد خدا ومردم گرمی پاسخگوست.اگر ناحق میگوید پپس دروغگو بوده وفقط براساس منافع وشرایط روز حرف میزند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   انتصاب اطرافیان نماینده اگر بر اساس شایستگیهای خود فرد باشد و بدون دخالت نماینده باشد خلاف نیست
   اما دخالت نمایندگان در عزل و نصب مدیران کاری خلاف قانون است
   وطیفه نمایندگان قانونگذاری است و اجرای قانون وطیفه دولت است
   اتفاقا ریشه اصلی مناطق محروم و عقب مانده معیارهای نادرست مردم در انتخاب نماینده از قبیل در نظر گرفتن نسبت فرد با ایل و طایفه یا محا زندگی فرد نماینده و غیره که باعث میشود نمایندگان انتخاب شده با دخالت در انتخاب مدیران همسو و از اطرافیان باعث عقب ماندگی مناطق میشود

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. آشنا گفت:

  برادر نصیری دنیا دار مکافات است آن روز ی به همه کارهای اجرایی دخالت میکردی و بنده خدا حاج فیروز احمدی مهارت میکرد یادت رفته نه برادر خدا جای حقی نشسته است با در افتادن با فرزند انگوت و نماینده محبوب مغان حاج برومند باقی مانده ی حیثیت خود را هم آتش زدی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. علیرضا گفت:

  ماشالله اقای مهندس نصیری امیدوارم این جدیت و راستگویی تان تا همیشه باشما باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ناشناس گفت:

  باز در پارساباد اتاق کار معاون دفتر نماینده است در گرمی که مجموعه فرمانداری اتاق کار نماینده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. امیر گفت:

  احسنت بر شرف و جسارتت
  جرات میخواد واقعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. جمعی از طرفداران حاج موسوی-تهران ROMANIA گفت:

  باشرکت مهندس نصیری در انتخابات از حوزه انتخابیه تهران، قویا جهت موفقیت ایشان تلاش خواهیم کرد.انشالله شاهد حضور دو لنگر سیاسی منطقه(موسوی-نصیری)در مجلس باشیم…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صیام گفت:

   مگه موسوی در تهران هم طرفدار دارد بابا ما یک یکبار مصاحبه ی وی را در روزنامه ها ندیددیم شاید نماینده قبلی ولی اسماعیلی را میگویید که هر روز در رسانه ها بود و همه می شناختند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ... گفت:

  مرحبامهندس .الحاق به منطقه ازاذ تجاری ارس حق مسلم مغان هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. جای سوال ROMANIA گفت:

  مگه نصیری از سمت خود استعفا نداده بود؟ پس چرا باز نشسته سرجاش؟ جناب قاسمیان پس اخباری که مبنی بر استعفای نصیری زده بودید دروغ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. گرملی گفت:

  درود بر مهندس نصیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. سهند گفت:

  یوخ بابا!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. درود بر غیرت وشرف این مرد بزرگ ازوقتی که اومده خائنان ودزدان بیت المال را رسوا کرده وعرصه را بر آنان تنگ کرده کری که تاکنون هیچیک از فرمانداران قبلی نتوانست باآنان مقابله کند.ودر نتیجه یاسکوت کردند ویا استعفادادند وکنار کشیدند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. مهدي گرمي گفت:

  مهندس یاشا

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید