نصیری: دولت به دنبال تقویت نقش زنان در برنامه ششم توسعه است

آزادلو : معاون سیاسی امنیتی استاندار اردبیل گفت: دولت به دنبال تقویت نقش زنان در برنامه ششم توسعه است.

ناصر نصیری ظهر امروز در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده که در سالن شیخ‌صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار داشت: تقید مذهبی و فرهنگی در بین زنان بیشتر از مردان است و این مسأله تعهد عمیق بانوان به ایفای نقش خود در خانواده و جامعه را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون زنان در مدیریت کلان کشوری نقش‌های حساس و عمده‌ای را دارند ولی این نباید باعث شود تا آنها از نقش اصلی خود در خانواده که مهم‌ترین نقش یک زن در جامعه است غافل شوند.

معاون استاندار اردبیل با اشاره به اینکه افزایش بهره‌وری در جامعه ارتباط مستقیمی با ایفای نقش زنان دارد، افزود: برنامه‌ها و شعارها در حوزه بانوان باید عملی گردد و در حد شعار باقی نماند.

نصیری اظهار داشت: بانک اطلاعات نقشه راه درستی را برای تصمیم‌گیری‌های کلان در این زمینه در اختیار ما قرار می‌دهد و تکمیل و به‌روز رسانی اطلاعات آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی، مطالبات حوزه زنان را مطالبات درست و منطقی عنوان کرد و یادآور شد: این مطالبات در سیاست‌های کلان کشوری در حال پیگیری است و  در برنامه‌ریزی‌های استانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع : فارس

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. علمی گفت:

  یازیغ نصیری تقصیر ندارد چون از محتوای برنامه ششم نه آگاهی دارد ونه تخصص

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. فرهنگي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اگر چنین نظری قبلاً دادم چرا ذیل مطلب مورد نظر درج نفرمودید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فرهنگي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام آیا واقعاً دولت برنامه ششم توسعه را تنظیم کرده است ؟ مگر معاون سیاسی استانداری خبر ندارند که پس کش و قوس مجلس و دولت و کسب تکلیف رییس محترم مجلس از مقام معظم رهبری و علیرغم تأکید ایشان مبنی بر اقدام دولت در این زمینه و لجبازی دولت ؛ مجلس اقدام به تهیه و تصویب آن می نماید …

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید