نصیری: دولت تدبیر و امید از عوام فریبی مبراست

آزادلو : معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: تلاش دولت تدبیر و امید خدمت صادقانه به مردم و کشور بوده و از هرگونه عوام فریبی و دروغ پردازی مبراست.

به گزارش ایرنا ناصر نصیری روز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل افزود: براین اساس دستگاه های اجرایی باید عملکرد دولت را به خوبی به مردم اطلاع رسانی کنند تا مردم از خدمات ارایه شده آگاهی داشته باشند.
وی بیان کرد: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی هم باید در کنار مدیران فعالیت های صورت گرفته شده در دولت تدبیر و امید را به نحو احسن اطلاع رسانی کنند تا تغییرات ایجاد شده در این دولت در زمینه های مختلف برای مردم ملموس شود.


وی ادامه داد: به رغم موفقیت دولت در بخش های اقتصادی و سیاسی شاهد تخریب و تخطئه عملکرد دولت از سوی مخالفان هستیم که باید جلوی این تخریب هاکه موجب مایوس شدن مردم می شود گرفته شود.
نصیری اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با شعار تغییر سرکار آمد و مردم هم به این شعار رای دادند و انتظار این است که این تغییرات برای مردم قابل لمس باشد و و ظیفه هریک از مدیران دستگاه های اجرایی هم شفاف سازی عملکرد دولت است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل افزود: مدیران دستگاه های اجرای لازم نیست از دولت توصیف و تمجید نابجا کنند بلکه باید عملکرد دولت موشکافی شده تا نقاط قوت وضعف موجود در دستگاه های اجرایی شناسایی و در صورت مشاهده هرگونه ضعف اقدام به رفع آنها شود.
وی با بیان اینکه افرادی دنبال مایوس کردن مردم از دولت هستند گفت: دکتر روحانی در زمانی عنوان تدبیر و امید را برای دولت خود انتخاب کرد که مردم دچار یاس و نومیدی شده و دروغ و عوام فریبی در حوزه های مختلف فراگیر شده بود اما امروز می بینیم که ارزش های انسانی که پیشتر خدشه دار شده بود احیا شده است.
نصیری اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید ریاکاری و دروغ جایگاهی ندارد چرا که رییس جمهوری حفظ عزت و کرامت انسانی را بارها مورد تاکید قرار داده و به خاطر همین موضوع حقوق شهروندی توسط ایشان با هدف تحقق مطالبات مردم ،حفظ کرامت انسانی و برآورده شدن توقعات مردم مطرح شده است.
وی بابیان اینکه منشور حقوق شهروندی دولت را ملزم به تعهد خود در برابر خواسته های مردم می کند افزود: با اجرای این منشور حقوق آحاد مردم مورد توجه قرار گرفته و پاره ای از اصول معطل مانده قانون اساسی به اجرا گذاشته می شود.
نصیری دولت را رکن اصلی حکومت دانست و گفت: رکن اصلی و گستره بزرگ حکومت ، دولت است هر چقدر دولت تقویت شود حکومت تقویت خواهد شد و هر قدر هم دولت خدشه دار شود حکومت خدشه دار خواهد شد.
وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی و روابط عمومی های استان گفت: انتظار ما از شما این است که عملکرد دولت را بصورت صحیح و دقیق به اطلاع مردم برسانید و گزارش های نابجا و آمارهای غیر واقعی به مردم ندهید چرا که خطرناک ترین آفت جامعه ترویج دروغ است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل خواستار تقویت روابط عمومی دستگاه های اجرایی شد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید از فضاسازی بی مورد دوری کرده و کارنامه خود را به مردم نشان دهند و در صورت ناموفق بودن مدیریت را به دیگران که توانمندی بیشتری دارند واگذار کنند.
در این جلسه مدیران اجرایی ، مسوولان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و برخی از فرمانداران استان اردبیل حضور داشتند.

نظر شما چیست؟

۱۰ نظر

 1. ممد 2 ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ۶۰۰صد میلیون …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ۷۸۰۰ گفت:

  چرا ۶ ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری اقای نصیری به عنوان معاون سیاسی استاندار انتخاب میشن چرا تو ۴ سالی که گذشت انتخاب نمیشدن مردم مغان فهیم باشید نصیری برای تبلیغ در انتخابات اینده برای روحانی اومده اینها همشون سیاست استاندار هستش
  الان ا م ۳ بار توسط دادستان اردبیل به علت اختلاس دستگیر میشود چرا با سیاسی بازی خ… ازاد میشود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دکتر گفت:

   شعور سیاسی نباشه فقظ این نوشته ها زا میتونی بنویسی!!!!!!
   .دکتر نصیری فرزند مغانه یکی از افتخارات شهر ماست اصلا یک ماه مانده به ا نتخابات بیاید همینکه یکی از فرزندان گرمی به یک مقامی رسیده باید شکر گذار باشیم.متاسفانه هنوز تحجر دست از سرما برنداشته

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • aaa گفت:

    دکتر؟!!!!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    بابا دکتر تو شعور سیاسیت منو کشته بیا برو طبابتتو بکن و زیر میزی گرفتنو بیخیال شو والااااا_ اتفاقا طرف شعور سیاسیش بالاست که اینطوری خوب تحلیل کرده _ تا کی باید کوتاه فکر باشیم و به دلیل اینکه از منطقه ماست از کسانی طرفداری بکنیم که هیچ سودی برای منطقه ما نداشته و سیاست کاری نداره و با رود رویی با رییس جمهور گذشته و بازی خوردن توسط نمایندگان شهرهای بزرگتر ۴ سال نتونست هیچ امتیاز و بودجه ای برای منطقه بگیره

    Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فرهنگی گفت:

  خوب مهندس جان اگه این طوریه پس باید بابرخی مسئولین عوام فریب ودروغگو دربرخی ادارات برخورد بشه !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. رحمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جناب آقای نصیری معاون محترم سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل رن اساسی درجمهوری اسلامی ایران رهبری وولایت فیه است نه دولت؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. صرفاً جهت اطلاع گفت:

  سلام
  ضمن تبریک انتصاب آقای نصیری به سمت معاون استانداری اردبیل به نظر شما ایشان تا چه حد برای گرمی می توانند داه گشا باشند مثل قضیه منطقه آزاد و ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. نون برای خوردن نداریم گفت:

  از حقوقهای نجومی چه خبر _ اقای نو باوه نماینده دوره گذشته مجلس تو سایت شهر خبر گفتن ۹۰۰۰ نفر حقوق غیر قانونی نجومی دریافت میکنن آنوقت ما مردم عادی نه بیمه بیکاری داریم نه کار داریم نه درآمدی برای زندگی و خوردو خورا و پوشاک و درمان اونوقت حقمون از ایرانی بودن و این آب و خاک چیه جز کشیدن همه جانبه فشار زندگی – در واقع این زندگی نیست زندمانیست شما مسئولین هم قشنگگگگگ از وضع مردم خبر دارین و آشکارا این همه بدبختی را انکار میکنید_ به امید ظهور امام زمان و دستگیری از مظلومین

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید