نماینده گرمی عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگی عمومی استان‌ها شد

http://media.nasimonline.ir/original/1393/04/11/IMG13195806.jpg

آزادلو : نمایندگان مردم در خانه ملت، اعضای ناظر مجلس در شورای فرهنگی عمومی استان های کشور را انتخاب کردند.

نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۴ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، اعضای ناظر مجلس در شورای فرهنگی عمومی استان های کشور را انتخاب کردند.

براساس این گزارش اعضای مجلس در شورای فرهنگی عمومی هر استان با تعداد رأی کسب شده در مجلس برای انتصاب این سمت به شرح ذیل است:

– غلامحسین شیری علی آبادی، آذربایجان شرقی با ۱۵۹ رأی

– سیدمؤید حسینی صدر،‌ آذربایجان غربی با ۱۴۷ رأی

– میرقسمت موسوی اصل، اردبیل با ۱۵۸ رأی

– محمد سالک، اصفهان با ۱۵۶ رأی

عزیز اکبریان،‌ البرز با ۱۵۶ رأی

– عمران علیمحمدی، ایلام با ۱۵۰ رأی

– مجتبی رحماندوست، تهران با ۱۶۶ رأی

– موسی احمدی، بوشهر با ۱۵۱ رأی

– محمد جلیل سرقلعه، چهارمحال بختیاری با ۱۴۸ رأی

– مراد هاشم زهی، خراسان جنوبی با ۱۴۶ رأی

– ابوالقاسم خسروی سهل آبادی، خراسان رضوی با ۱۵۰ رأی

– قاسم جعفری، خراسان شمالی با ۱۵۴ رأی

– ناصر سودانی، خوزستان با ۱۶۳ رأی

– سید علی محمد موسوی، زنجان با ۱۵۱ رأی

– عبدالرحمان رستمیان، سمنان با ۱۵۹ رأی

– حسینعلی شهریاری، سیستان و بلوچستان با ۱۵۹ رأی

– نادر فریدونی، فارس با ۱۴۶ رأی

– سیدمرتضی حسینی، قزوین با ۱۵۹ رأی

– احمد امیرآبادی فراهانی، قم با ۱۵۸ رأی

– سیداحسن علوی، کردستان با ۱۵۱ رأی

– محمدرضا امیری، کرمان با ۱۵۵ رأی

– عبدالرضا مصری، کرمانشاه با ۱۵۳ رأی

– غلام محمد زارعی، کهکیلویه و بویراحمد با ۱۴۹ رأی

– سیدعلی طاهری، گلستان با ۱۵۸ رأی

– محمدحسین قربانی، گیلان با ۱۵۹ رأی

– بهرام بیرانوند، لرستان با ۱۵۶ رأی

– علی اکبر ناصری، مازندران با ۱۶۱ رأی

– محمدابراهیم رضایی، ‌مرکزی با ۱۵۵ رأی

– محمد عاشوری، هرمزگان با ۱۴۹ رأی

– احمد آریایی نژاد، همدان با ۱۵۶ رأی

– دخیل عباس زارع زاده مهریزی، یزد با ۱۵۲ رأی.

نظر شما چیست؟

۶۱ نظر

 1. ایران آباد گفت:

  چر ا میر قسمت حدود دوماه مانده از دوره نهم به چنین صفتی انتخاب میشود .بلایی که ایشان بر فرهنگ غنی ما آورده هیچ کس نکرده است ایشان اگر رئیس مجلس هم باشند مورد نظر رای وانتخاب ما نیست.چون کار بلد نمی باشندوتنها به فکر خود مشغول وچندتا از اطرافیان سود جو هستند دیگر بس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. غفور ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  می توان رهبر مردم نبود ولی آن را دوست داشت؛ اما بدون عشق به مردم، نمی توان آنها را رهبری کرد. درود و سلام به رهبرکاریزماتیک شهرستان گرمی: دکتر نادر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. اسماعیل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  علی رغم تبلیغاتهای پولی و سفارشی شماها، قطع یقین جناب آقای دکتر نادر بهاری پیروز حتمی میدان است. طلوع آفتاب را ازمشرق به نظاره می نشینند نه ازمغرب. دکتر بهاری طلوعی حیاتی برای شهرستان گرمی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ياعلي مدد گفت:

  با عرض سلام
  به مردم قدر شناس و توانا شهرستان گرمی شاید همه در فکر بهاری اسماعیلی موسوی نصیری میرزاده و…. هستند بدانید که از دیار شهر انگوت خبری نیست که چرا به شهر تاریخی تبدیل نشده وای بر آن روزی که از بچه محل انگوت که در حال حاضر بررسی وضعیت انگوت هست یا علی بگوید . تا آنجا که من اطلاع دارم ۹۵ % رای را از انگوت به خود جذب کرده و از موران ۵۰% و از گرمی ۳۰% اگر بتواند ۲۰ % دیگر از رای گرمی را به خود جذب کند با اختلاف ۵ هزار رای با نفر دوم وارد مجلس خواهد شد %%%۱۰۰% (آ – ن )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. عاشقان گرمی UNITED STATES گفت:

  جناب آقای موسوی بیشتر از این کاری نکنید تا خود را در دید ونظر مردم بی ارزش تر کنید مردم چهره ی واقعی شما را شناخته اند.و دیگر پل های پشت سرت را خراب کرده ای با چه رویی به چشم مردم نگاه میکنی.این دفعه با چه حیله ای میخواهید بیایید.این همه سرمایه ای که از قلب مظلومان گرمی جمع کرده اید بس نیست برو حالشو ببر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  میر قسمت با آوردن علایی کار خود را یکسره کرد/مگر خبرگان شورای روستاست که بتوان رای آورد جلوی استاد فروغی و حضرت آیت اله عاملی اقدام دایی برای خبرگان بیهوده است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. بهار گفت:

  راستی من چندی است که گرمی نیامدم چند تا بنر زدید.البته فرماندار رفته زنگیریها هم بعید میدانم از خودشان حتی برای تهیه یک متر بنر خرج کنند اون بنرهای قبلی محصول بیت المال فرمانداری بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. شهرام ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  موسوی بای بای ، موسوی بای بای. طرفداران موسوی، برید و ساکت باشید که منطقه از وجود شما گریان و از اقدام نسجیده تان، ویران است. تا ابد با شما نیستیم حتی اگر تنها بمانیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ناصری گفت:

  ایشان هرسمتی رابدست اورند ۱ساله خواهد بود ،وموقعیت ایشان درسراشیبی تند می باشد ،نه تنها ایشان بلکه تمام نمایندگانی که به منطقه شان خدمت نکرده اند و فامیل بازی ورابطه بازی وسودرسانی به حامیانش رابرخدمت به مردم ترجیح داده اند ،ایشان باید فکرنمایندگی رابرای همیشه ازذهنش خارج کند ودرپست دیگری برکرسی قدرت که چندان به مزاجش خوش نخواهد امد بنشیند وبه دوستانش خدمت کند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. حسن گفت:

  جناب ” سلامت”
  نوشته ات را به دقت خواندم آنچه مشخص و محرز بود بی اطلاعی محض ، غرض ورزی ، بی تقوایی و عدم صداقت در لابه لای نوشته ات موج می زند امیدوارم کمی منطقی و معقول و در سلامت نفس و روح اظهار نظر نمایی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آقاحسن دقیقا”بنده نیز کاملا”بانظرشما موافقم هستم که این متن آقاسلامت با غرض شخصی وبی صداقتی نوشته شده است ،نمیدونم اینهایی که نسجیده اینطور نظرها رو درمورد یک شخص مینویسن روزقیامت چه جوابی به خدا میدن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. سلامت گفت:

  بی تردید و به ایمان و یقین، انشالله این دوره به همت مردم غیور این مرزوبوم، موسوی و موسویون به کلی از عرصه سیاست گرمی حذف شده و بدین ترتیب قصه نمایندگی میراثی شهرستان گرمی، پایان و عرصه برای نمایش شایستگی نخبگان لایق گرمی فراهم میگردد. بی جهت تلاش بیهوده نکنید، چهره مخدوش و رنگ باخته شماها را، راهی برای جبران نیست و شما بازنده تمام قد هستید. به جرات می شود گفت که مجموع رای ایشان از ۳۰۰۰ بیشتر نخواهد بود آنهم به خاطر آسفالت شهرداری و حضور در مراسمات ترحیم، وگرنه افزایش بیکاری، مهاجرت نخبگان، افزایش اعتیاد و سایر آسیبهای اجتماعی، نا امیدی جوانان، انتصاب فامیلی و بکارگرفتن مدیران نالایق، عمل نکردن به وعده ها، ازدست رفتن امتیاز منطقه آزاد، افزایش محرومیت، تصمیمات قومی-قبیله ای، اقدامات سطحی و نمایشی، فرار سرمایه گذاران، تحکم جو بی اعتمادی و … چیزهایی نیست که بشود بی تفاوت ازکنارشان گذشت. چشم ما بیناست و عقلمان کامل: پس برای همیشه برید و برنگردید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رضا گفت:

   سلامت جان. عالی گفتی، ولی انرژی خود را نگه دار. در مورد موسوی صحبت کردن، وقت تلف کردنه. حالا دو نفر جیره خوار اینجا مطالب واهی می نویسند که خودی در کنند. این دوره منهای موسوی نظر بدهید که مردم او را در حد کاندید هم قبول ندارند. بزار اینا طبق معمول خودشان را خسته تخریب و اکاذیب نمایند و مردم کار درخشان خود را با انتخاب چهره های جدید به نمایش بگذارند. از همه گرمی دوستان استدعا داریم در مورد موسوی نظری ندهند تا اینها رو با عمل از میدان بدر کنیم. زنده باد گرمیلی بیدار استوار باد توسعه و آبادانی

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سیاسی گفت:

    رضابالا چهره جدید هاموسی اوشاق موشاق نماینده لیگ اوشاق ایشی دوراولارین وقته هله چوخ قالی گدیب موسوی ،نصیری ویا اسماعیلی اولالار

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • عملگرا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     سیاسی توپول. یادم اون روزایی که بچهای ذکر شده بالا اومدن و شما رای دادید و نماینده شدن، خیلی بچه تر و خام تر از چهره های جدید امروز چون دکتر بهاری، دکتر سیدی و حاج آقا بهاری بودن. مگه نه؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • محسن گفت:

   سلامت جان واقعا لایک داری و با نظر شما که تازه گوشه ای از خیانت مدیران و مسئولین نالایق برای گرمی و مردم شریفش میباشد اینها حتی عرصه را برای جوانان لایق و کارا تنگ کرده و اجازه عرضه خو و خدمت به مردم را نمیدهند . به امید خدا اینبار اشتباه نخواهیم کرد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ق/ص گفت:

  انصافا” و وجدانی اگه حرف بزنیم و قضاوت کنیم آقا ، موسوی آدم بی نظیری است ولی یه خورده به اصطلاح امروزی نیست همان چیزی که مشکل جامعه ماست یعنی کم وزنی و شیر علم بودن و . . . نه ثبات قدم و شخصیت و حقیقی بودن .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. اکبرمیگه گفت:

  همشهریان عزیز گرمیلولر
  به جای انتقاد ازعملکرد نماینده گرمی ، بهتر است دست به دست هم دهیم وباایشان همکاری کنیم هرکس درشهرگرمی نماینده شد حتما وحتما ازایشان انتقادخواهند شد، بهتر است کمی فکر کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   موسوی یک عیب اساسی دارد و آن این است که فقط رای مردم را می گیرد و به فامیل هایش اعتماد دارد . آرای سایر مردم به نظر او کشک است و مردم را چنین می گوید که شما وظیفه دارید به من رای دهید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. حامد گفت:

  انتقاد امام جمعه پارس اباد از اردبیلا

  http://aranmoghan.ir/news/20058

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   حامد در دیدگاه تو اردبیلی ها همان صدا و سیما هستند ؟؟؟؟

   واقعا که !!!!

   صدا و سیما زیر نظر ولی فقیه اداره میشود و اهالی اردبیل در اداره این سازمان نقشی ندارند.

   حامد تو همواره منتظر فرصت جهت ایجاد اختلاف هستی !!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. گرمیلی گفت:

  درودبرسردارسازندگی موسوی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   ایشان سرداری است که فقط خانه فامیل هایش را می سازد وبقیه مردم را رها کرده است.مرده گرمی اسیر فقط یک لقمه حلال است موسوی کدام اشتغال را فراهم کرده است. یک مثل معروف: نینییم قیزیل تشتی ایچینه قان گوسام.مردم در فلاکت هستند ورو به فرارند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • اللهیار گفت:

   ایشان سرداری است که فقط خانه فامیل هایش را می سازد وبقیه مردم را رها کرده است.مرده گرمی اسیر فقط یک لقمه حلال است موسوی کدام اشتغال را فراهم کرده است. یک مثل معروف: نینییم قیزیل تشتی ایچینه قان گوسام.مردم در فلاکت هستند ورو به فرارند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    ه خرده منصفانه نگاه کنی میبینی،چه کارایی که کرده، جهت اطلاع گرمی درحال حاضرتبدیل شده به یک گارگاه عمرانی، به بیش از۸۹ روستا درحال گاز کشی هستن برای کل منطقه موران واکثرمنطقه انگوت آبرسانی میکنن چهره شهردرحال باسازی وآسفالت ریزی ودرحال تغییرهستش،اگه خوب نگاه کنی اکثر راهای اصلی وروستایی درحال آسفالت ریزی وزیرسازی،طرح هادی دراکثر روستاها درحال اجراهست،چندتاسددرحال اجرا وچندتای دیگردرحال مطالعه ودهها طرح دیگراین زیرساختها همه ازتلاشهای آقای موسوی نماینده محترم هستش خداروگواه میگیرم که هیچ کدوم ازاین حرفا دروغ نیست وهمگی درحال اجرا هست من این رابه همه میگم هیچوقت حق راناحق نکنیدفردای قیامت باید پاسخ گوباشیم،یک نماینده نمیتونه همه مسایل شخصی ومنافع شخصی فردیاگروه یامجموعه سیاسی راتأمین کنه اونوقت که همه این کارا میمونه

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • طرفدار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    موسوی موسوی حمایت میکنیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

 16. حمید گفت:

  موسوی تنها نماینده ایست که بدون شعار کارهای زیادی را انجام داده ند. افرادی که از ایشان انتقاد میکنن بخاطر اینه که منافع شخصی شان تامین نشده است. کارهایی که انجام میدن جنبه عمومی دارن و همه این کارهارا نظاره گر هستن. امیدوارم منصف باشین و عادلانه قضاوت کنین..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قاسم گفت:

   آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان :از مهاجرت وکوچ و دربدر شدن مردم شریف گرمی بپرسید که آیا عملگرا است یا ضد توسعه منطقه و عامل ویرانی و عقب ماندگی شهر .این را از مهاجرت بی رویه اهالی شریف موران بپرسید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سعید گفت:

    باسلام خدمت آقاقاسم، برای موران چیکار بایدمیکردکه نکرده،گازرسانی به زهرا ودهها روستا کشیده شده وبقیه روستاها درحال حاضر گازرسانی ولوله کشی انجام میدن،توبحث آب مجتمع آبرسانی موران فعال هستش ودارن به کل منطقه موران آبرسانی میکنن که چندین سال بود صدای العطش در موران غوغا میکرد،دربحث سدسازی همین الآن یکی دوتا سد درحال شروع واجراهستش ،توبحث راه هم دارن جاده موران آسفالت وزیرسازی ممیکنن،توبحث کشاورزی وباغداری به عینه دیده میشه که چه تحول عظیمی ایجادشده،دربحث طرح هادی تو اکثرروستاهها یادرحال اجرا هستش یااجراشده به اتمام رسیده، اگه حرفهای منو باورنداری یه زنگ بزن به بخشدار محترم وزحمتکش وفعال موران ازایشون بپرس،خواهشا” نظردادنی خداروهم بالای سرتون ببینید

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • قاسم گفت:

     اینها را نباید منتی برای مردم حساب کرد فقط وفقط بگویید علت مهاجرت از این دشت زر خیز چیست چرا همه چیز مانده برای سال آخر نمایندگی ؟ هزینه های هنگفت تعمیر خودروها را در طول سه سال گذشته چه کسی پرداخت خواهد کرد درباره بیکاری جوانان چه می گویی ؟ درباره گردش گری چه می گویی ؟موران قلب گرمی است فعلا در این دوره تن جدا شده از گرمی را می ماند.مردم مرزدار موران چوب سیاست را می خورد .پیرانش یواشکی می میرند وجوانانش کوچ می کنند وروستاهای تاریخی اش خالی از سکنه می شود .این یعنی بی توجهی مسولان مثل اینکه به یک مرده ی از دست رفته غذا می دهند و……

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • سعید گفت:

      برادرعزیز مثل اینکه شما اطلاع نداری بی زحمت یه آماراز نهادهای مربوطه بگیر درحال حاضر درشهرستان گرمی و منطقه موران مهاجرت معکوس صورت گرفته وبیش ازدویست خانوار تواین دوسال مهاجرت معکوس به موران داشتند،درموردسه سال گذشته همه ازوضعیت مملکت خبردارید که بحث بودجه سراسری بودتاپیگیری ها انجام بگیر یه خرده زمانبربود مهم اینکه این کارا تواین چهار سال صورت میگیره درمورد اشتغال هم مگه این سدها وتوسعه باغداری وکشاورزی همگی برای معیشت وواشتغال وکاهش بیکاری مردم منطقه هستش

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامی دکتر بهاری گفت:

     این از برکات امام خامنه ای به منطقه بود که به دولت وقت ابلاغ فر موندوتا به تصویب رسید والان ثمره اش را میبینیم نه موسوی

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامیان دکتر بهاری گفت:

      ین از برکات امام خامنه ای به منطقه بود که به دولت وقت ابلاغ فر مودندوتا به تصویب رسید والان ثمره اش را میبینیم نه موسوی

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایران آباد گفت:

   چون آینده شمارا تضمین کرده ومنافع شمارا تامین نموده است وشمارا به کاری گمارده که لیاقت آن رانداشته اید.ونخبگان ومدیران شایسته این دیار راسردر گم نموده و اگر کار ایشان عمویت داشت پس چرا این همه بیکار وبیچاره ودر بدر در شهر ویلان وسر گردانند نه پارتی دارندونه سرمایه دارند آیا آنها از آن این دیار خاموش نیستند ؟وشما خوب بخورید وخوب بپوشید ولذت ببرید.وبچه های گرسنه ما سر بالین پدر شرمنده بزارند وبخواب روند.آیا این عدالت است اگر یارانه نبودچه می شد خدا مقام معظم رهبری را از سرما کم نکند واز عمر ما بکاهد واورا برای ما نگهدارد والا این طالبان قدرت وتجملات چه بر سر ما می آوردند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. انگوت گفت:

  آقای موسوی اگه همان کار نمایندگی خویش را اگر بنواند بدرستی وبه نحو احسن انجام دهد این پست جدید پیش کش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. احسان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  درود بر مــــــــــــــــــوســــــــــــــــوی کبیر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. دانشجو گفت:

  وای خدای من. چقدر خوشحالم من افرین به نمایندمون.
  خب چیکارکرده اخه طوری به طبل میزنین انگار یه شاهکاری کرده

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   ه خرده منصفانه نگاه کنی میبینی،چه کارایی که کرده، جهت اطلاع گرمی درحال حاضرتبدیل شده به یک گارگاه عمرانی، به بیش از۸۹ روستا درحال گاز کشی هستن برای کل منطقه موران واکثرمنطقه انگوت آبرسانی میکنن چهره شهردرحال باسازی وآسفالت ریزی ودرحال تغییرهستش،اگه خوب نگاه کنی اکثر راهای اصلی وروستایی درحال آسفالت ریزی وزیرسازی،طرح هادی دراکثر روستاها درحال اجراهست،چندتاسددرحال اجرا وچندتای دیگردرحال مطالعه ودهها طرح دیگراین زیرساختها همه ازتلاشهای آقای موسوی نماینده محترم هستش خداروگواه میگیرم که هیچ کدوم ازاین حرفا دروغ نیست وهمگی درحال اجرا هست من این رابه همه میگم هیچوقت حق راناحق نکنیدفردای قیامت باید پاسخ گوباشیم،یک نماینده نمیتونه همه مسایل شخصی ومنافع شخصی فردیاگروه یامجموعه سیاسی راتأمین کنه اونوقت که همه این کارا میمونه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    گاز مال حاج ولی استاز اون حرف نزن/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • مانی گفت:

     تورا خدا خودتونو نزنید به نفهمی وکوچه علی چپ اینها که میگید کمترین امکاناتی است که ما از آنها بی بهره ایم بگید موسوی مثل نماینده ی مشکین چه کارهایی وچه سرمایه هایی برای شهرمان آآآورده

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      اولا”آقامانی سعی کن ازاین به بعدمتن نوشتی ادب رعایت کنی،وقتی تومنطقه ما هنوزاین زیرساختهامشکلش حل نشده چه جوری کارهای دیگه رو حل کنه اینقد غریبه پرست نباشید تو،کل استان همه موسوی رو میگن شماهم نماینده های دیگر شهرستانهارو میگی

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • مانی گفت:

    تورا جون هرکسی که دوست داری دومورد از اون کارهای زیاد که جنبه ی عمومی دارد را بگو.البته نگوآسفالت کردیم که میخندم بقیه را بگو

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • امیر گفت:

     بذارآسفالت ریخته شما بخند،خنده شما هم باعث خوشحالی،چرا تواین هشت سال سنگ رو سنگ گذاشته نشده بود،شهرشبیه منطقه جنگی شده بودانگار همه جاخمپاره زده بودن ،گنه ده موسوینی ساغولسین(درودبرسردارسازندگی موسوی)

     Thumb up 0 Thumb down 0

 20. رضا گفت:

  یئدوک چوره ک ؟!!! این سمت برای ما نان شد !!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. کوهی گفت:

  مطمئن باشید آقای موسوی دوباره نماینده مجلس از حوزه گرمی خواهند بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نیما گفت:

   اره حتما به شما نان داده نه

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی گفت:

   …. درخواب بیند پنبه دانه ….
   موسوی برای ابد دیگر این شانس را نخواهد داشت.مگر اینکه کوچ کنندگان را برگرداند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای کوهی جای هیچ شکی نیست که اگر بار دیگر پنچ فرماندار از سوی موسوی برای گرمی انتخاب بشود و عده ای دنیا طلب به خاطر ریاست ادارات خود با موسوی پیوند فرمانداری ببندند بله در انتخاب پیروز خواهند شد اما اگر فریب خورده های چهار سال قبل از خواب بیدار شوند و ببینند که چه بلایی بر سر گرمی آمد به او رای نخواهند داد. چون اگر خیابانهای گرمی را از طلا هم آسفالت کنند ارزشی ندارد مردم اشتغال جوانان خود را می خواهند نه اعتیاد،فساد و مهاجرت روز افزون.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. مهدي جوادي گفت:

  برای نماینده عزیزمان سربلندی و موفقیت آرزوی ماست گاهی انسان برای مبصر شدن در کلاس ۱۵ نفری هم رای نمی آورد چه رسد به نماینده شدن برای یک استان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. xy گفت:

  خلاصه این موسوی هر جا باشد جزء رای اولی هاست . رای همیشه به نام اوست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. محمد گفت:

  این یعنی چه؟کدام صخره ها آباد شد ؟کدام کوه ها کنده شد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   یه خرده منصفانه نگاه کنی میبینی،آقامحمد جهت اطلاع گرمی درحال حاضرتبدیل شده به یک گارگاه عمرانی، به بیش از۸۹ روستا درحال گاز کشی هستن برای کل منطقه موران واکثرمنطقه انگوت آبرسانی میکنن چهره شهردرحال باسازی وآسفالت ریزی درحال تغییر،اگه خوب نگاه کنی اکثر راهای اصلی وروستایی درحال آسفالت ریزی وزیرسازی،طرح هادی دراکثر روستاها درحال اجراهست،چندتاسددرحال اجرا وچندتای دیگردرحال مطالعه ودهها طرح دیگراین زیرساختها همه ازتلاشهای آقای موسوی نماینده محترم هستش خداروگواه میگیرم که هیچ کدوم ازاین حرفا دروغ نیست وهمگی درحال اجرا هست من این رابه همه میگم هیچوقت حق راناحق نکنیدفردای قیامت باید پاسخ گوباشیم،یک نماینده نمیتونه همه مسایل شخصی ومنافع شخصی فردیاگروه یامجموعه سیاسی راتأمین کنه اونوقت که همه این کارا میمونه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حاج... گفت:

    جناب ناشناس محترم عده ای از افرادهرچقدر هم فعالیت در جهت عمران وآبادانی بکنیدباز نمی بینند چرا که اینان افرادی هستند که باید سوئ تبلیغ کنند چون کارودرامدشان این است والا الحمدالله دغدغه اصلی مردم آسفالت وعمران شهروروستااست که می بینیم اینها هم میبینند ولی چکار کنند باید برعلیه بزرگ مرد تاریخ گرمی حاج موسوی تبلیغ کنند انشااله ۷ اسفند اینها هم نام موسوی رامی نویسند وبه صندوق آرائ می اندازند ما اهالی گرمی قدرنشناس نیستیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید