نگاه مدیران به بخش مرزی و محروم موران مطلوب نیست

آزادلو : بخشدار موران گفت: نگاه مدیران به بخش مرزی و محروم موران مطلوب نیست و باید این وضعیت تغییر یابد.

عبدالله اصلان‌زاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: خوشبختانه دولت دوازدهم حرکت‌های خوبی در بخش موران داشته است، اما مشکلات موجود در این بخش، توجه هرچه بیشتر مسؤولان دستگاه‌های شهرستان و استان را می‌طلبد.

وی ضمن اشاره به خدمات انجام شده در حوزه گازرسانی بخش موران، افزود: تا اواخر سال ۹۲ بخش موران فاقد گاز بود اما با اقدامات اساسی دولت یازدهم در این حوزه اکنون در ۲۴ روستای بخش موران ۱۰۳۸ مشترک از نعمت گاز برخوردارند.

بخشدار موران اضافه کرد: مابقی مناطق نیز لوله‌گذاری شده و نیازمند علمک است؛ بر این اساس پس از تکمیل طرح گازرسانی جمعا بیش از ۱۵۰۰ مشترک خواهیم داشت؛ ضمن اینکه عملیات گازرسانی تعدادی از روستاها به اتمام رسیده و در مرحله تست فشار است.

وی تصریح کرد: گاز روستاها و برجک و پاسگاه‌های مرزی موران تعیین تکلیف شده و مراحل اجرایی آن در حال انجام است که بر این منوال تا پایان سال ۹۷ تمام بخش موران گازدار خواهند شد.

اصلان‌زاده درباره وضعیت آبرسانی به روستاهای بخش موران گفت: در دولت دهم مطالعه آب‌رسانی ۶۳ روستای موران انجام شد اما اقدام عملی صورت نگرفت اما در دولت تدبیر و امید با اختصاص اعتبار لازم، عملیات آب‌رسانی به بخش موران با قوت آغاز و بخشی از روستاها آبرسانی شده که در باقی روستاها نیز کار لوله‌گذاری در حال انجام است.

وی با بیان اینکه امیدواریم در دولت دوازدهم همچون گازرسانی حرکت‌های مطلوبی در حوزه آب‌رسانی نیز انجام شود، اذعان داشت: دولت برای تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز روستاییان و مرزنشینان تمام همت خود را به‌کار گرفته است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید