نیامیری: دادستانی از هر اخباری برای ارتقای امنیت استقبال می‌کند

آزادلو : دادستان عمومی و انقلاب گرمی گفت: دادستانی گرمی از هر اخبار و اطلاعاتی که در افزایش سطح امنیت مردم مؤثر باشد، استقبال می‌کند. تا به این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر فعالیت تروریست‌ها نداشته ایم.

محمد حاجی آقا نیامیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: دادستانی آماده دریافت اخبار مختلف برای ارتقای سطح امنیت در منطقه بوده و خصوصا لازم است در موارد حفظ حقوق عامه موارد را سریع به دادستانی گزارش نمایند.

وی با بیان اینکه موفقیت در هر عرصه‌ای مستلزم همکاری آحاد مردم عزیز است، افزود: دستگاه قضایی نیز از این امر مستثنی نیست و ضروری است عموم مردم جهت افزایش بیش از پیش سطح امنیت و گسترش عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته باشند.

دادستان عمومی و انقلاب گرمی بیان کرد: قطعا مردم چشمان بیدار و هوشیار جامعه هستند و نزدیک تر از همه درون آسیب‌های اجتماعی قرار دارند و در صورت همکاری بی‌شک امنیت جامعه ارتقا خواهد یافت.

وی با تبریک هفته قوه قضائیه به همه زیرمجموعه این قوه تصریح کرد: استقلال قوه قضائیه در هر جامعه‌ای به رشد عدالت در آن جامعه کمک می‌کند و این یکی از ملزومات دموکراسی است.

نیامیری با رد هرگونه شایعه مبنی بر وجود عوامل تروریستی در منطقه تاکید کرد: تا به این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر فعالیت تروریست‌ها نداشته ایم و شایعات شنیده شده به شدت تکذیب می‌شود و تا این لحظه هیچ موردی وجود نداشته است.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. پیام گفت:

    جناب دادستان امنیت کشور رامدیون شهدا وسربازان گمنام امام زمان عج ومردم هوشیار ایران اسلامی هستیم ولی ما درشهرک ولیعصر عج درخیابان ساحلی توسط دودامدار پولدار امنیت بهداشتی وجانی که خطرناک تر ازداعش هستند رانداریم بارها توسطدادستان محترم تذکر داده شده ولی بدون توجه به اذیت درحریم عمومی مردم می پردازند ازشما مقام محترم حکم قاطع درخصوص انان راداریم درحالی که تمام امکانات لازم ازجمله زمین وبودجه درخارج شهر رادارند متشکریم

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید