همدلی و همراهی مردم زمینه سربلندی کشور را فراهم می‌کند

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: همدلی و همراهی مردم و نیروی انتظامی زمینه سربلندی کشور و منطقه را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ابراهیم امامی صبح امروز در مراسم زنگ پیام مهر در مدرسه الزهرا شهرستان گرمی اظهار کرد: ترویج هویت اصیل ایرانی اسلامی در میان دانش آموزان یکی از وظایف آموزگاران و بدنه آموزش و پرورش است تا نسلی موفق آینده نظام را در دست بگیرند.

وی با بیان اینکه حافظان اصلی نظام مردم هستند، افزود: نیروی انتظامی هم از درون همین مردم و از فرزندانی که خود را خادم ایران و اسلام می‌داند، هستند و تلاش این عزیزان نشانگر تربیت فرزندان شایسته برای نسل فعلی و آینده است.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی کارکنان زحمت کش نیروی انتظامی اکنون امنیت بی‌نظیری در کشور و به خصوص در منطقه شاهد هستیم و ادامه امنیت موجود همراهی مردم را می‌طلبد.

سرهنگ سیفی نژاد، جانشین مرزبانی استان اردبیل نیز در این مراسم اظهار کرد: نیروی انتظامی حسب وظیفه ذاتی خود در تامین امنیت برای عموم مردم تلاش کرده و در این زمینه با همه متخلفان بدون هیچ اغماض برخورد خواهد کرد.

وی افزود: دلیل اصلی اهمیت فعالیت نیروی انتظامی تامین امنیت است و اهمیت موضوع به اندازه‌‌ای است که نیروی انتظامی در کنار سایر ارگان‌های نظامی شهدای زیادی تقدیم کرده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید