همه راه‌های ارتباطی منطقه باز و تردد جاری است

http://media.qudsonline.ir/d/2017/02/19/4/689694.jpg

آزادلو : رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی مغان گفت: هیچ یک از راه‌های ارتباطی شهرستان مسدود نبوده و ارتباط برقرار کرد.

صدیف فرمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در تندباد و سیل اخیر برخی از راه‌های ارتباطی خساراتی وارد آمد، اما با حضور به موقع راهداران تردد در راه‌های منطقه برقرار است.

وی با بیان اینکه در برخی نقاط شاهد ریزش و رانش راه‌ها هستیم، افزود: اولویت اصلی ما شناسایی نقاط حادثه خیز و خطرناک به لحاظ ریزش و رانش است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی مغان بیان کرد: تنها مشکل منطقه به دلیل خروش سیل، راه عشایری کچی قشلاقی مسدود شده است که بازگشایی در حوزه فعالیت راهداری نیست.

فرمان اضافه کرد: با این وجود ما با حل مشکلات موجود در سایر نقاط آمادگی لازم برای همکاری و همراهی با سایر دستگاه‌ها برای بازگشایی راه‌ها را داریم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل نیز در رابطه با مسیر کچی قشلاقی انگوت به خبرنگار فارس در اردبیل گفت: مسیر ذکر شده راه عشایری بوده و طی هماهنگی با امور عشایر استان نسبت به بازسازی مسیر اقدام خواهد شد.

مسعود امامی یگانه افزود: با توجه به شرایط بحرانی پیش آمده در شهرستان‌های استان، ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان‌ها به صورت آماده باش بوده و در تلاش برای حل مشکلات به وجود آمده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید