همه نسبت به محیط زیست مسئولیت اجتماعی داریم

آزادلو : معاون فرماندار گرمی گفت: همه نسبت به محیط زیست مسئولیت اجتماعی داریم و باید نسبت به نقش مردم در گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست اهمیت داده شود.

جمعی ازمسئولان و دوستداران طبیعت و محیط زیست  در روستای مغوان از توابع بخش مرکزی گرمی در یک اقدام زیست محیطی به پاکسازی محیط روستایشان پرداختند.

 این اقدام زیست محیطی که با حضور مسئولان ادارات محیط زیست، راه و ترابری، شبکه بهداشت و درمان، شهرداری و آموزش و پرورش که به همت دهیار و شوراها و دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید ایمانپور انجام شد با هدف فرهنگ سازی در زمینه عدم رهاسازی زباله در طبیعت و ترغیب و تشویق مردم به مهربانی با طبیعت و حفاظت از آن صورت  گرفت.

کریمی، معاون فرماندار گرمی درحاشیه این آیین نمادین گفت: باید اهمیت معضل زیست محیطی و پاسداری و حفظ محیط زیست به عنوان اصول مهم و اساسی مورد توجه واقع شود و در این زمینه تمامی مسئولان شهرستان و عموم مردم وظیفه و رسالت خطیر و حساسی برعهده دارند و نباید هیچ کم و کاستی در امر نگهداری از محیط زیست انجام شود.

کریمی با اشاره به اینکه همه نسبت به محیط زیست مسئولیت اجتماعی داریم، گفت:  باید نسبت به نقش مردم در گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست اهمیت داده شود.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید