هیچ خدمتی بالاتر از رضایتمندی مردم نیست

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: برای مسؤولان دستگاه‌ها هیچ خدمتی بالاتر از رضایت‌مندی مردم نیست.

ابراهیم امامی عصر امروز در جلسه شورای اداری گرمی مغان اظهار کرد: دشمنان جمهوری اسلامی که در طول سالیان بارها شکست خورده‌اند، همچنان برای زیر سؤال بردن نظام هر تلاشی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات موجود در کشور قطعا با حمایت ملت و دولت رفع خواهد شد، افزود: سران نظام مشکلات مردم را می‌دانند و گام‌های اساسی برای حل آنها برمی‌دارند.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: مسؤولان دستگاه‌ها باید با هر روش ممکن به حل مشکلات مردم بپردازند و در صورت مراجعه به ادارات با نهایت تکریم و احترام با آن‌ها برخورد کنند.

وی مردم را سرمایه‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی دانست و ادامه داد: بزرگ‌ترین خیانت به ایران اسلامی ناامید کردن مردم توسط هر شخص حقیقی و حقوقی است و ما با این دسته افراد برخورد می‌کنیم.

امامی با اشاره به ضرورت اطلاع‌رسانی عملکرد دستگاه‌ها تصریح کرد: شفاف‌سازی عملکرد و خدمات دولت که نمونه آن در نقاط مختلف کشور بی‌شمار است، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه مسؤولان و روابط عمومی‌ها باشد.

وی همچنین به افرادی که ماهیت نظام را با اقدامات بی‌خرادنه زیرسؤال می‌برند اخطار داد و گفت: هرگونه احتکار، ناآرامی و آشوب که امنیت عمومی را به خطر بیندازد خلاف قانون بوده و بدون کوچکترین چشم‌پوشی با آن برخورد خواهد شد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید