ورزش حرفه ای را بدون حاشیه ادامه می دهم

52

آزادلو : علی باهری جوان ۱۵ سال اهل گرمی است که توانست در مسابقات جهانی که در کشور ژاپن برگزار شد، مقام اول را کسب کند. وی دانش آموز مقطع تحصیلی اول دبیرستان بوده و در رشته ورزشی کیوکوشین فعالیت می کند. باهری از کودکی به این ورزش روی آورده و تحت نظر مربیان ورزیده توانست در سنین نوجوانی به افتخارات بسیاری دست پیدا کند.

مرتضی سعادتی مربی وی در گفتگو با همشهری سعادی را یکی از ورزشکاران بااستعداد دانست و بر حمایت همه جانبه مسئولان برای کسب افتخارات بیشتر تأکید کرد. باهری هم اکنون عضو تیم ملی کاراته نوجوانان ایران بوده و برنامه های زیادی برای آینده خویش دارد. آزادلو پای گفتگوی این جوان ورزشکار اردبیلی می نشیند.

از مقامات خود بگویید؟ مقام های قهرمانی زیادی طی دو سال اخیر کسب کرده ام. مقام قهرمانی کشور در استان مازندران، مقام قهرمانی کشور در مسابقات قهرمان قهرمانان تهران، مقام قهرمانی ساکاموتوکاپ در استان مازندران، مقام قهرمانی در استان اصفهان و چندین مقام قهرمانی منطقه ای از جمله این افتخارات می توان برشمرد. همه افتخارات خود را تقدیم مردم شریف مغان و خانواده زحمتکشم می کنم.

غیر از این رشته ورزشی ورزشهای دیگری را هم دنبال می کنید؟ نخیر بنده به صورت حرفه ای فقط در رشته ی کیوکوشین کاراته فعالیت می کنم. البته در راستای تقویت جسمانی خود بدنسازی و دو نیز کار می کنم اما همه ورزش هایی که فعالیت می کنم جهت کمک به پیشرفت در رشته ورزشی کیوکوشین است.

استان اردبیل و علی الخصوص منطقه مغان در رشته ورزشی کاراته کیوکوشین در چه سطحی قرار دارد؟ با توجه به آمار کسب افتخارات، سطح استان اردبیل در این چند سال اخیر کمی افت داشته است. به خصوص در رشته کیوکوشین که متاسفانه اهمیت کمتری داده می شود شاهد کاهش میزان علاقه مندی ورزشکاران در مسابقات هستیم. با وجود اینکه جامعه عظیم ورزشکاران رزمی به رشته ورزشی کیوکوشین علاقه مند هستند، آنطور که باید و شاید شاهد حمایت از آن نیستیم. اما باید بگویم شهرستان گرمی استعدادهای فوق العاده ای در این رشته داشته و در صورت اینکه زمینه لازم فراهم شود، ورزشکاران می توانند خود را در میادین بزرگ نشان دهد.

از مشکلات خود بگوئید؟ با وجود زحماتی که در راه رسیدن به این مراحل کشیده ام متاسفانه کمتر مورد حمایت قرار گرفتم. امکاناتی که باید یک ورزشکار حرفه ای داشته باشد، من و سایر ورزشکاران در اختیار نداشته و همچنان نداریم. حتی وقت لازم در اماکن ورزشی را برای گذراندن تمرینات را در اختیار نداریم. با توجه به اینکه سایر ورزشکاران با تمرینات کامل تحت نظر مربیان ورزیده و با امکانات تکمیل آموزش می بینند، متأسفانه تنها و تنها حمایت مربی خود باعث دلگرمی ما است.

برای رسیدن به این مرحله چه کسانی از شما حمایت کرده اند؟ جا دارد از زحمات خانواده ام و تمام دوستان و آشنایان که در راه رسیدن به این مرحله به من کمک کرده اند و مورد تشویق و حمایت خود قرار داده اند تشکر و قدردانی کنم.

آیا مسئولان شهرستان و استان همکاری لازم با شما و سایر ورزشکاران دارند؟ از طرف مسئولان استانی تا کنون حمایتی دیده نشده است. در سطح شهرستان هم اگر شایسته سالاری در اولویت قرار گیرد، ورزشکاران شناسایی شده و از استعدادها حمایت شود، برای ما کافی است. آن هایی که واقعا به ورزش علاقه دارند، ورزش را ادامه خواهند داد. تصمیم گرفتم تا آخر ورزش حرفه ای را بدون حاشیه و دخالت های نابجا ادامه دهم.

در مورد این دوره از مسابقات جهانی که مقام قهرمانی را کسب کرده اید بگوئید؟ در این دوره از مسابقات تیم ملی ایران متشکل از ۲۵ نفر حضور داشتند که با یک رقابت نزدیک با کشور میزبان توانستیم مقام اول قهرمانی را برای کشورمان بدست بیاوریم. خوشبختانه تلاش ورزشکاران ایرانی واقعا ستودنی بود و این تلاش باعث شد مقام قهرمانی بدست ایرانی ها بیفتد.

آیا سطح مسابقات قابل قبول بود؟ سطح مسابقات فوق العاده بالا بود. مسابقه به مدت ده روز در شهر ناگایا کشور ژاپن برگزار شد. مسابقه با شرکت کشورهای مطرح و صاحب سبک از سراسر دنیا همچون برزیل، کوبا، روسیه، کانادا، اسپانیا و ۱۵ کشور دیگر به همراه ۵ تیم از کشور میزبان برگزار شد.

کیفیت تیم ایران قابل قبول بود؟ بله،تیم ایران یک تیم یکپارچه و کاملی بود که با آمادگی خوب به این مسابقات اعزام شد. لطف خدا در کنار تلاش ورزشکاران ایرانی باعث شد این پیروزی شیرین بدست بیاید.

مردم و مسئولان شهرستان استقبال شایسته ای از شما داشتند؟ متأسفانه هیچگونه استقبالی صورت نگرفت. این موضوع به مرور دلسردی ورزشکاران را سبب خواهد شد. استقبال از هر ورزشکاری که برای شهر و کشور خود افتخار آفرینی کرده است، انتظار زیادی نیست و هیچ هزینه ای هم برای مسئولان ندارد.

به عنوان سخن آخر اگر مطلبی دارید بگوئید؟ امیدوارم این موفقیت پلی باشد برای پیشرفت های آینده و موفقیت های بیشتر تا بتوانم برای کشورم علی الخصوص شهرخودم که محروم از کمترین هاست، افتخار آفرینی کنم.

* گفتگو از علی قاسمیان (منتشر شده در روزنامه همشهری)

نظر شما چیست؟

۷۱ نظر

 1. دوستدار گفت:

  با سلام خدمت علی باهری عزیز که به تنهایی ورزش شهرستان و استان را نه تنها در ایران بلکه در کل جهان مطرح میکنی مرحبا به تو آفرین که باعث افتخارمون شدی از حرفای تخریب کننده ها ناراحت نشو کارتو با قدرت ادامه بده انشاالله در آینده موفقیت بیشتری بدست بیاری ما هم کاری جز دعا از دستمون بر نمیاد
  امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مربی کاراته گفت:

  آن قدر اعتمادها از بین رفته من خجالت می کشم خودم را مربی کاراته معرفی کنم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. نمازبخوان.هي دروغ بگو گفت:

  هزینه دوعدد گاوهلندی ونابود کردی.که چی.اخه به عنوان شهروندچیکارکنیم.خودمونوقول بزنیم که به دروغ فلانی تومسابقات سبکی قهرمان المپیک شدند.چه اشکالی داره قهرمان سبکی شدی واقعیت ومیگفتین به خداهمه خوشحال میشدن تااین که این جوری بزرک نمایی کنید.به خدا رسوایی که به باراومدهم مردم میخدندهم دیگررشته هاواینکه اقای به اصطلاح مربی کلابااین دروغ تاریخی کاری کردکه کاراته نابودشدچون کسی نیست به کاراته اعتمادکنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دین گفت:

   آقا همگی شما آدمای محترم و خبی هستنین شهروند و همشهری دلسوزی هستین دلتون برای ورزش میسوزه هیچ حواستون به دروغ گفتنای همه هم هست چنین شهروندی هیچ کجای دنیا نیست اما آقای به اصتلاح شهروند منتقد و دلسوز هزینه دو تا شتر یا هزینه دو تا گاو هلندی یا هرچی رفته مسابقات جهانی چه خوشحال باشی چه ناراحت…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  نظرات را خواندم عده ای از همشهریان با صداقت انتقاد کردند که آقای …. و آقای …. زورکی نشستند پشت کامپیوتر آنها را بی جواب نگذاشته اند . عزیزان فرضا شما قهرمان جهان و المپیک هستید آیا این فقط در شهرستان گرمی ارزش دارد ؟ همه می دانند قهرمانی جهان حتی آسیا رسم و رسوم دارد .هر گردی گردو نیست و هر تورنمنتی جهانی نیست بیشتر از این خودتان را مسخره نکنید . اگر کسی مقام جهانی داشته باشد خبرش از پایتخت به استان سپس از استان به شهرستان می پیچد . اما خبرهای شما از شهرستان شروع شده هنوز به استان نرسیده ……

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • منتقدواقعی گفت:

   خوندی اما دقت نکردی آقای…
   انتقاد نبوده تخریب بوده
   تنها جایی که به قهرمانان ارزش داده نمیشود شهرستان گرمی است
   هیچ چیز سرجای خودش نیست همه میدانستند اما منکر شدن این قضیه جای سوال دارد
   خبرا خیلی وقته شروع شده شما خواب بودین
   زمستونه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مثل خروس بی محل بی موقع آواز خوندی من خواب موندم . ما خواب نیستیم . اتفاقا شما خودتان را به خواب زده اید. کسی که خواب باشه می شود بیدار کرد ولی کسی را که خودش را به خواب زده هرگز!!!
    عزیزم خبرا از کجا شروع شده ، شبکه ی ورزش پخش مستقیم کرد ؟ روزنامه ها ی معتبر ورزشی نوشتند ؟ فدراسیون کاراته اعلام کرد ؟ اصلا سبک مورد نظر و قبولتان جایی اشاره کرده ؟ آقا شما هم بنویسید همه بفهمند . تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد . والا کار شما بزرگنمایی و دروغ است .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مثل خروس بی محل بی موقع آواز خوندی من خواب موندم . ما خواب نیستیم . اتفاقا شما خودتان را به خواب زده اید. کسی که خواب باشه می شود بیدار کرد ولی کسی را که خودش را به خواب زده هرگز!!!
    عزیزم خبرا از کجا شروع شده ، شبکه ی ورزش پخش مستقیم کرد ؟ روزنامه ها ی معتبر ورزشی نوشتند ؟ فدراسیون کاراته اعلام کرد ؟ اصلا سبک مورد نظر و مورد قبولتان جایی اشاره کرده ؟ آقا شما هم بنویسید همه بفهمند . تا سیه روی شود آنکه در او غش باشد والا کار شما بزرگنمایی و دروغ است .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • قهرمان واقعی گفت:

    کدوم قهرمان ؟؟
    قهرمانی فرآیندی داره !
    ۱- شورای برون مرزی ۲- وزارت ورزش و جوانان ۳- فدراسیون رشته ی مربوطه ،باهم تیم را اعزام می کنند . یعنی بدون اطلاع یکی از این ها .بزرگنمایی و دروغ و کشک …..
    در صورتیکه قهرمانی شما را ادراره ی ورزش و جوانان شهرستان قبول نمیکند چه برسد به آن سه تایی که اشاره کردم.
    البته شاید نفهمیدید من چه گفتم ……

    Thumb up 0 Thumb down 0

 5. قهرمان جهان گفت:

  منم قهرمان جهان در مسابقات جهانی روستای ماپری( ماپری نصف جهان -اگر اصفهان نباشد ) هستم .آقای قاسمیان یه مصاحبه ای با من بکن مراهم بشناسند چرا شانس ندارم ؟هیچکس به استقبالم نمیاد ! خوب سعادتی ندارم !

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مربی گفت:

   سلام پسر خوب هرچی به دهنت میاد نگو به جای این حرفا برو یکم مطالعه کن و علمتو و معرفتتو ببر بالا ما کارایی که در ۳۰سال اخیر در شهرستان گرمی بی سابقه بوده و ورزش گرمی به خودش ندیده انجام دادیم ورزش ما رکود داشته و خیل عظیمی از ورزشکاران تو این سالها اومدن و فعالیت کردن و زحمتها و مشقت های ورزشو کشیدن و به دلیل بلد نبودن راه از ورزش سرد شدن و کناره گیری کردن حالا نه تنها در کیوکوشین بلکه در تمامی رشته ها ورزش به صورت علمی و کاملا اصولی جلو میرود و تمامی ورزشکاران و مربیان از این قاعده پیروی میکنن ماهم مستثنی از این امر نبوده ایم پس اهل هر کجا باشی مهم نیست مهم زحمتایی هست که میکشیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مربی عزیز تو که آنلاینی آدرس آن سبک را بنویس لابد اسمتان به ژاپنی نوشه شده هیچ کس نمی تونه بخونه ؟؟ ها ها ها خخخخخخخخخخخخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • اسلام اباد. گفت:

    مرباجان .نمیخوام نام ببرم ولی ورزش کاراته را توگرمی فقط بادوقهرمان نامی سابق میشناسند.ازراه نرسیده نگوکارهای که توگرمی قبلا انجام نشده.انجام دادیم.چه کاری انجام دادی مگه بچه مردم١٢میلیون خرج کرده رفته مسابقات سبکی.که اون افتخار نداره.اگه پول داشتم به جای ژاپن گردش می رفتم مریکا.فکرنمیکردیم اینقدر عقده ای باشین جمع کنید این دروغ ها رو

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • هدایت گفت:

     هویج جان،به کسی توهین نشد هر کسی هر افتخاری کسب میکنه سر جای خودش ارزش و احترامش به جا،منفجر نشین
     همه ی هزینه هاش پرداخت شده…
     برو هر کجا میخوای گردش کن

     Thumb up 0 Thumb down 0

 6. دوسدارگرمی گفت:

  قابل توجه بعضی
  اون عکس تو خونه باهری گرفته نشد اون جام هم به تیم رسیده ن به باهری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس گفت:

  اداره ورزش شهرستان گرمی تنها اداره ای درسطح ایران است.که ازادی کامل برای ورزش کارنماهاداده است که هرکس میخواد یک شبه گنده شود.هرجوری که دلش خواست خودش برای خودش پلاکاردمیزند.مسابقات استانی تیم ملی نوشته می شودمسابقات سبکی جهانی نوشته می شود.دراین وسط نقش اداره ورزش چیست نمیدانیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   در این مورد اداره ی ورزش و جوانان مقصر نیست . چون هیچ یک از پلاکاردها را تایید نکرده است .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    مقصر هست.به راحتی می تونه با افراد متخلف برخورد کنه وپلاکاردها راسریع جمع کنه این که کار سختی نیست

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     متخلف کسایی هستن که مثل کنه چسبیدن به این ورزش و خونشو می مکن و کسایی که کاری صحیح انجام میدن متخلف خطاب میشوند لطفا دایه ی دلسوز تر مادر نشید

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • بی طرف گفت:

    اداره ورزش پلاکارد رو تایید نمیکنه بلکه وظیفشه تهیه کنه و در مکانهای مورد نظر بچسیبونه نه اینکه پلاکاردهای پسبیده شده رو برداره

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • بی طرف گفت:

     اداره ورزش پلاکارد رو تایید نمیکنه بلکه وظیفشه تهیه کنه و در مکانهای مورد نظر بچسیبونه نه اینکه پلاکاردهای چسبیده شده رو برداره

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ساقال گفت:

     اقای مربی تربیت بدنی وظیفه اش اینه که پلاکاردهای دروغ شماراکه اصلا واقعیت نداشته روجمع کنه.نه این که واقعی هارو.اکه میشه تمامی نظرات وخودت بانام های مختلف نزار.بارکج دروغ شما به جایی نرسید.خودتان هیج ابروی کاراته روبردید

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • صراط گفت:

      شما هرجور که دوست داری فکر کن
      شما هرموقع معنی کاراته رو فهمیدی بیا نظر بده

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • دروغ گو دشمن خداست گفت:

      ساقال جان معنی کاراته یعنی جنگیدن بادست وپای خالی.یادست خالی.حالامجوزنظر دادن وکسب کردم.پس ما ازپشت کوه نیومدیم.کاراته روبهتر ازشما میفهمیم.مسابقات برون مرزی ساکاموتوکه از۴١سبک موجود.باهزینه یک دستگاه پژو.اغزام گردیده وربطی به تیم ملی وجهانی ندارد.اگرواقعا قهرمان جهان شده بود سایت فدراسون نوشته می شد.واداره کل استان خودش دنبال این پسرمیومد.پس بشین سرجات بیش تراز این خودتورسوای عالم نکن

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • یکی از دوستانش گفت:

      آفرین از کجا فهمیدی احسنت به شما که معنیشو حداقل میدونی راستی خودت تنهایی فهمیدی
      تو کم توان ذهنی چی میدونی در باره ی احکام دینی هم متخصص تشریف دارین باید یه فرقی بین زن و مرد باشه!!!
      اینقدم نچسب به ساکاموتو برو یکم مطالعه کن
      شاید از پشت کوه نیومده باشین اما مال عهد بوقین افکارتون اینو نشون میده
      شما امور مالی نیستی بگی چقد هزینه شده پس چیزایی که نمیدونی برقور نکن

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • بی طرف گفت:

   شما با این حرفت به هم به ورزشکارا توهین کردی هم به مسئولین ورزش شهر یعنی تکلیفت با خودت هم مشخص نیست پلاکارد زدن کار مسئوله نه کار یه قهرمان که پلاکارد به دست تو شهر بگرده این ضعف خودتونه پس گردن کسی نندازین ،شما از استانی حرف میزنی که کاراته به کل افت کرده پس مسابقه استانی معنی پیدا نمیکنه خودتو اصلاح کن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ماتسو شیما گفت:

  هزاران مصاحبه هم بکند هیچ کس قهرمانی او را قبول نخواهد کرد . چون دروغه و الکی !مردم تشخیص بالائی دارند و عصر ارتباطات و دوره تبادل اطلاعات است .
  قهرمانی جهان در کلیه رشته های ورزشی در سایت فدراسیون جهانی آن رشته ورزشی و فدراسیون کشورهای مقام آور ثبت وضبط می شود . به غیر از این یعنی دروغ و کلک .
  خدا روح اویاما و ماتسوشیما را رحمت کند نمی دانست که خیلی ها میخواهند پهلوان پنبه ی جهان شوند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دوسدارگرمی گفت:

   شما برین فکر خودتون باشین به این کارها هم کار نداشته باشین
   چه دلمون بخاد چه نخاد ایشان رفتن مسابقه و مقام هم آوردن پس زور الکی دارین میزنین
   وحرف آخر برای اون دسته از آدمای که دارند عقده های چندین و چنسالشون رو سر این بچه خالی میکنند
   کور شود هرانکس که نتوان دید.تمام.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بی طرف گفت:

   شما به جای همه ی مردم نظر نداده اید پس از طرف خودتون حرف بزنید البته اگر حرف بدرد بخوری پیدا کردید برای زدن
   شما سایت و تقویم ورزشی رو مطالعه کردید؟ اگه کردید پس این حرفتون کاملا بی معنی خواهد بود اگه که نه با این حرفا خودتو خراب می کنی
   در ضمن سوسای اویاما، ماتسوشیما هم زنده هستن ورزش ما اینقد بدبخت شده که کسایی مثل شما نظر میدید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. دوستدار گرمی گفت:

  آخه با زیرذربین گذاشتن این بچه چی دستتان میاد جم کنین مسخره بازیاهاتون رو حالا نوبت آینه.یبارنشد ماها بیاییم تورمی خبربخونیم موج منفی نباشه.
  آقای باهری خدا پشتوانه باشه منتظره موفقیتی بعدی هستیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آقای باهری پسرخوب! تو و مربی ات که آنلاین هستید! به این مصاحبه ی تخصصی جواب بده:
   برای مسابقات جهانی دعوت نامه نمی فرستند! کشورها تیم ملی خودش را اعزام می کند . والا عکس و حکم و مدال چیزی نیست.چون اینها به راحتی حل می شود.به این سوالات جواب بده همه قبول می کنند
   -با کدام تیم ملی رفتی ؟
   -آیا میدانی مسابقات جهانی در نقویم ورزشی فدراسیون ها مثلا کاراته است؟ یا اصلا کاراته کا هم نیستید ؟
   – آیا در سایتی به غیر از نوشته های سایتهای شهرستان گرمی نامی از مسابقات شما برده شده است ؟لطف کن آدرس آن سایت را بنویس .
   -در رشته های انفرادی مگر به هرکس جام می دهند والیبال نشسته بود ؟ اگر کل تیم اول بشه می دهند آن را هم فدراسیون یا اسپانسر تیم می بره!
   پیشنهاد : از این بعد به چنین مسابقاتی رفتی جام نخر !!چون خیلی بزرگ بود هزینه اش بالا میشه .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • تورک ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    اخه IQ تو نمیفهمی که ایشون با تیم قهرمان شدن،اگه شماهم واقعا ذهن دارین که بعید میدونم تو تلوزیون شاید دیده باشی مثالا وقتی تیم فوتبالی چیزی قهرمان میشه بهشون جام میدن عقل کل.من واقعا متاسفم واستون

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     آبروی ترک را نبرید !تیم قهرمان بشه جام را به فرد میدهند ؟! جام در خانه ی شما چه کار میکنه ؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     ای کاش به سوالات پرسیده شده جواب می دادی !

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     تورک یولداش ! ای کیو خودت را به نفهمی زده ای !
     آبروی ترکها را نبرید ! می گم جام کل تیم اعزامی در خانه ی شما( باهری ) چه می کند؟!!!!!
     دروغگو حافظه ندارد .

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • تورک ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

      ببخشین شما از کجا میدونین جام تو خونه ایشون هس؟؟؟
      متاسفم واستون که بخاطر حسد دارین ایمانتونم از دس میدین انقد ساده لوح نباشین،الان دیگه با قاطعیت میگم حتما به دکتر مراجعه کنین تا برا جامعه مشکل نافریدید

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      خودتان گفتید جام و لوح و عکس مدال داریم حالا زیرش می زنید؟؟؟

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      یعنی اینقد بهت فشار میاد یکی جام و حکم میگیره شما چرا میترکی آخه مواظب باش سکته نکنی دوست عزیز

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • بی طرف گفت:

    آقای نسبتا محترم این مصاحبه نبود محاکمه بود! ما قرار نیست به کسی یا کسایی که عقده ای هستند و جیزی سرشون نمیشه جواب پس بدیم آدرس ایمیلتون رو محبت کنید از این به بعد دعوت نامه ها رو اول برای شما میفرستیم و اجازه میگیریم محض اطلاعت در مسابقات جهانی هم جام انفرادی هست هم اینکه در مسابقات جهانی کیوکوشین به هشت نفر اول جام و حکم و مدال میدن با توجه به تعداد شرکت کننده ها سنگین بودن مسابقات
    از این به بعد با رئیس سازمان جهانی صحبت می کنیم که شما رو هم در جریان بزارن!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     ایمیل من لازم نیست چون برای جهانی به کسی ایمیل نمی زنند .لابد شما را برای مسابقات روستایی در ژاپن دعوت کرده اند از طرق ایمیل ۱ و به شما گفته اند رفتین شهرتون بگین جهانی !!!!!!!!!!!! ها ها!!

     Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس گفت:

  آقای قاسمیان نشر اکاذیب می کنید . چرا ؟؟؟!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. خروس لو گفت:

  اقای قاسمیان در این سه سال ریاست اقای عزیزی ابوهت مربی کری به صفر رسیده هرکس ازجاش بلندشده مربی شده طرف بدون داشتن یک مقام سوم دوستانه تورضی مربی شده.به نظر شمااین مربیان باکدام تجربه دانش قبلی میخواندشاکرد برورش بدند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   واقعا هم همین طور بوده چون اگه شما مربی درست و حسابی بالای سرتون بود اینطور حرف نمیزدین ، تنها سابقه یک سال مارا بررسی کنید اندازه ی سی سال ورزش شهرستان گرمی بوده مقامهای تیمی کشوری بین المللی انفرادی و… آیا این ها تجربه و سابقه مدرک لازم نیست؟!اگه بگین نه فاسق هستین

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس گفت:

  به نظر من ادم عقده ای فقط به خاطر کمبودهای درونی میاد این جوری باجنین تبلیغاتی غیر واقعی خودشو تخلیه کنه من متاسفم جون کاراته انقدر توکرمی بد نام کردند که دیکر هیج کس حاضر نیست بجه شوتو کلاس کاراته ثبت نام کنند.اکرتربیت بدنی قانونی برای تبلیغ غیر واقعی داشت این جوری رسوای به جود نمیاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   دقیقا با نظر شما موافق هستم چون آدم عقده ای هست که چشم دیدن موفقیت کسی رو نداره شما حسودان و بدخواهانی هستید که با افکار و اعمال خود،خودتان را تباه خواهید کرد،اگر کسی هم فکر شما باشه نه تنها کاراته اصلا ورزش نکنه بهتره چون افکار شما واگیر داره و دیگران را هم منحرف میکنه،البته تقصیر شما هم نیست چون چنین موفقیتی در حد و اندازه شهر ما نیست به خاط همینه که در تمام مراحل عقب موندیم باید ببینید و باور کنید و بشناسید قهرمان و زحمت کشان شهرتون رو تبلیغات نیست واقعیت محضه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بهنام گفت:

    اقای مربا.جواب بده.تمامی اعزامات فدراسیون توسایت ش می زارندکه نبود.ضمناکیوکشین تیم ملی توایران به اون صورت ندارد تاچه برسدساکاموتو بی نام ونشان.این چه تیم ملی هست که ازمسابقات سبکی ساکاموتوبه تیم ملی راه یافته وبا لچی قوربانف روتو فینال شکست داده.تو که این همه نمازمیخونی.این همه سال ریش گذاشتی. چرا ارزش اون نمازوریش روبا یک دروغ تابلوبزرگ سعی در فریب افکار عمومی میکنید.اداره استعلام کرده چنین چیزی بانام تیم ملی جهانی نبوده.پس بیشترازاین مقاومت دروغ نکن.حالا تو احساس کن کسایی که دارن به خاطر ریاکاری شما اعتراض میکنند.اس مشو بزارمنفجر.ترکش.سوزش.چرانمیگی عقدهام؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • یکی از دوستان گفت:

     تمامی حرفهای شما نشان از جهل شماست
     تیم ملی کیوکوشین ایران یکی از قوی ترین تیم هاست
     آقای… خودتو با این حرفا خراب نکن بیکاریتو برو یه جا دیگه صرف کن
     در جریان باش مسابقات جهانی وزنی داره و وزن آزاد
     ببخشید احکام دینی رو از این به بعد از شما میپرسیم اصلا بشین مرجع تقلید خوبه…!
     دروغگو و فریبکار آدمایی مثل شما هستید
     دورتون تموم شده از این میسوزی

     Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گرمیلی گفت:

  ایشون بچه هستند معنی حرفه ای را نمی دانند آقای قاسمیان شما چرا ؟!!
  آقای قاسمیان شما که سایت دارید باید این چیزها حالیتون بشه! اینها دروغ می گند . نه این که ژاپن نرفته باشند. اتفاقا میرند یه سیاحتی میکنند مثل مدرک دانشگاه آزاد ایران ، مدال و لوح میگیرند بر می گردند .اگر هرکس چنین مقامی میخواهد من حاضرم با دومیلیون تومان ایشان را ببرم .بیاد حالشو ببره .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ورزشکار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   الون یاغلیدی چک اوز باشوا
   شما اگه ذره ای از ورزش حالیتون میشد هیچوقت این حرفو نمیزدین
   اصلا شما تا حالا تا اردبیل واسه مسابقه ای چیزی رفتین؟؟اصلا برا تماشای ی مسابقه رفتین که ببینین ورزشکارا چی میکشن؟؟؟اصلا شما میدونین مسابقه چی هس؟متاسم واستون….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   به به گرمی تور هوایی هم پیدا کرده خبر نداریم
   ما رو هم اگه تو این پروازتون جا هست ببرید!!!!
   شما وزیر ورزش هستین یا رئیس فدراسیون که چنین کارایی انجام میدید؟؟!!
   الکی با این کارا و حرفا ذهن ها رو خراب نکنید آقای تور هوایی!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. سبکهای جدا شده فقط از کیوکوشین کاراته ، ۴۱ سبک است . این هم آدرسش
  http://iko3.blogfa.com/post/23

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. مربی گفت:

  واقعاً این رشته های ورزشی پشیزی ارزش ندارد خودتان را قول نزنید . درضمن رییس تربیت بدنی گرمی ، رشته ی اصلی خودش کاراته (کیوکوشین) آنهم از نوع قدیمی و ناب است و بهتر می داند که این مقامها ارزشش از مقام استانی خیلی از رشته ها کمتر است اهمیت نداده است.ایشان کاربلد هستند اگر این مقام واقعا جهانی! بود ایشان استقبال می کرد.
  انتظار داشتید بیایند استقبالت !!!دفعه ی بعد برو مالزی !!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ورزشکار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   اقای رییس؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
   شما خودتونو گول میزنین یا ما اقای قول
   همه که میدانیم ایشان یه لطف کی رییس شدن تو گرمی کدوم رییسی ……….
   یکمی برین مطالعه کنین آقای قول

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آماری که وجود داره مبنی بر پیشرفت کمی و کیفی کیوکوشین کاراته در کل جهان رو داره……..قدیمی و ناب به درد نمیخوره اصولی و به روز به درد میخوره تا حالا سیستم بدنی رئیستون رو دیدین همش با ورزش غیر اصولی بوده …….
   استقبال کسی به درد کسی نمیخورره ارزش خودشون رو نشون میده هرکس

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. همشهری گفت:

  آقای قاسمیان ضمن تبریک به همشهری عزیزمان اما چند پیشنهادی به شما و این نوجوان عزیز دارم :
  اولا این بزرگنمایی های شما ضربه مهلکی برای این نوجوان خواهد بود . چون این رشته واین سبک در زمانی که ایشون گفته اند تیم ملی اش را جایی اعزام نکرده است وفرضاً اگر با تیم ملی رفته باشد تیم ملی کلیه ی هزینه ها را پرداخت می کند( ایشان با هزینه ی شخصی خودش اعزام شده است .)
  ثانیاً اگر ایشان به تبحر رزمی خود اعتقاد دارند و مطمئن هستند پیشنهاد میدهیم در رشته های رزمی المپیکی رسمی مثل ووشو ، تکواندو ، بوکس ادامه بدهند ولی به یقین می دانم مقام استانی آوردن در رشته های فوق سخت تر از جهانی در رشته ی ورزشی ایشان خواهد بود . چرا که کاراته با سبکهای متنوع و متفاوت و تازه خود کیوکوشین با بیست وچند زیر مجموعه وضعیتش روشن است . هر چه قدر سرمایه گذاری کنند به بن بست خواهند رسید .درسته اینجا گرمی است و کی به کیه؟ ولی در مرکزاستان و کشور می دانند مقام آوردن در این رشته ها یعنی کشک !!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   بانظرات همشهری کاملا موافقم این بزرگ نمایی مربی به این نوجوان دراینده ضربه خواهد زد.زمانی متوجه خواهد شد که مسابقات سبکی اعزام شدم نه جهانی.به مروزتلاش های بی نتیجه در این رشته منسوخ شده برای خودش ثابت می شودکه درنهایت ورزش زده می شود.تااون موقع این مربی اونقدر به جای مسابقات سبکی کلمه تیم ملی وجهانی به کارببردکه مردم بعداز این هیچ افتخار ورزشی واقعی را باورنخواهند کرد.مانندچوبان دروغ گو

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بی طرف گفت:

    شما تا وقتی که از برنامه کاری کسی خبر ندارید از طرفش نه نظر بدین نه حرفی بزنید بزرگ نمایی نبوده یک معرفی مختصر از قهرمان ارزشمند شهرمون بوده،شما تو همون سبکیش موندین و تا استانیش نمیتونید برید ظرفیت ذهناتونو ببرین بالا آقایونه دهقان فداکار!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهریار گفت:

    پیس بشرین قاعده سیدور یاغشینی تاپسا دولاشار

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • بی طرف گفت:

   با سلام ببخشید شما روانشناس ورزش هستید یا استعدادیاب تشریف دارید یا حتما در امور مالی خدمت میکنید
   شما ندیده و نشناخته از کجا میدانید که چه ورزشی برای چه سیستم بدنی خوبه و میتونه تو امن رشته فعالیت کنه بدبختی همه شما همینه دیگه با دیدن یکی تو تلوزیون میخواین ازش تقلید کنید نمیدونید که بابا شای ایشون برای اون رشته استعداد لازم رو داشته رشته هایی که اسم بردی در مقابل رشته ای که ما کار میکنیم یعنی کشک اینو در طول سالها نشون دادیم روحیه و آمادگی جسمانی ورزشکاری که در این رشته فعلیت میکنه در حد استانیش بالاتر از المپیکی شماست بدون بفهم و باورت بشه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. محمد گفت:

  دعای تک تک فامیل واهالی شهرستان مغان بدرقه راهته پسردایی. به امید موفقیتت در رده های بالاتر..باغرور بهت افتخارمیکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ناطق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یاشا عمی اوغلی باشیمیزی اوجالدون
  ان شاا.. بوتون یررده موفق اولاسان.
  بردا دوننکی قهرمانغوی دا کی تهران دا اله گدون تبریک دیم.
  یاشاسین مغان ایگیدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید