وفیقات کشور مدیون انسان های بی نام و نشان است که خالصانه خدمت می کنند

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: توفیقات کشور در عرصه های مختلف مدیون انسانهای وارسته و بی نام و نشان است که خالصانه و برای رضای خدا خدمت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه  شهرستان گرمی در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: توفیقات کشور در عرصه های مختلف مدیون و مرهون انسان های وارسته و بی نام و نشان است که خود را در اختیار کشور و در اختیار مردم قرار دادند تا قافله مردم و انقلاب به هدف غایی دست یابد.

وی افزود: اگر که عده ای در کنار سفره انقلاب نشسته  اند و در ناز و نعمت فراوان بسر می برند اما رمق انچانی برای خدمت به کشور و مردم ندارند و فرصت سوز و فرصت طلب هستند و از نظر خدمت در مقابل دسته اول یعنی خدمت گزاران بی نام و نشان قرار گرفتند.

خطیب جمعه گرمی با بیان اینکه کشور ما در عرصه های مختلف فرهنگی ،اقتصادی مورد هجوم بیگانگان قراگرفته و درحال جنگ و نبرد با مستکبران دنیا قراردارد، افزود: درجنگ هشت سال دفاع مقدس  توسط رزمندگان اسلام عرصه نظامی برجسته بود و رزمندگان اسلام خالصانه و برای دفاع از ناموس و شرف و رضای الی الله وارد میدان شده بودند و  بدنبال مقام ، شهرت و جاه طلبی نبودند و توانستند با تکیه برایمان و اراده الهی درمقابل دنیا بایستند.

حجت الاسلام صفری تصریح کرد :در حال حاضرنیز در عصرکنونی ،کشور در عرصه اقتصادی در جنگ با دشمنان است  و ضروریست که انهایی که در خط مقدم اقتصاد قرار دارند با الگو قرار دادن رزمندگان اسلام سعی وافرداشته باشند تا از وارستگان باشند نه ازتجمل گرایان .

خطیب جمعه گرمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رشد کالای قاچاق در کشوردر سالهای اخیرگفت: حاکمیت در برخورد با پدیده شوم قاچاق باید اقدامات عملی و ساختاریافته و یکپارچه را طرح‌ریزی و اجرا نماید افزود: ما برای مقابله با قاچاق قانون کم نداریم و ازاین‌رو نظارت‌ها دچار مشکل است، شناسایی قاچاق‌های سازمان‌یافته و حجم بالا دشوار نیست مهم وجود اراده برای برخورد با آن است.

امام جمعه گرمی خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق به عزم ملی و عمومی از سوی حاکمیت و ملت به‌طور مشترک نیاز دارد که اگر این مبارزه ناقص انجام شود آسیب‌های بزرگی را بر اقتصاد و باروهای جامعه وارد خواهد کرد.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید