وقتی روی سرمایه های انسانی گرمی خط کشیده می شود ؟!

http://uupload.ir/files/649_15f5_dsc08111.jpg

آزادلو : در اولین ماه های شروع به کار دولت یازدهم بود که خبر انتصاب جهانبخش فیروزی، یک فرد توانمند بومی و با کوله باری از تجربه و با روابط اجتماعی بالا بعنوان بخشدار انگوت نئج عظیمی از رضایتمندی در میان مردم و حتی همه جریان های سیاسی منطقه را سبب شد.

وی که در انتخابات های دوره سوم و چهارم با اقبال شهروندان انگوت به عنوان عضو شورای اسلامی شهر انگوت انتخاب شده بود، به لحاظ سوابق درخشان خود در طول ۲۵ سال خدمت، در میان همه اهالی شهر و روستاهای انگوت به اخلاق خوب و صمیمی با مردم حسن شهرت داشت.

توانمندی در بخش اجرائیات و برنامه ریزی و اجرای برخی اقدامات اساسی در انگوت در کنار برگگزاری شایسته انتخابات های مهم و سرنوشت سازی در سال های ۹۴ و ۹۶ از دیگر محسنات جهانبخش فیروزی بود. به طوری که در هر دو انتخابات به علت برگزاری مناسب چندین بار از سوی مسئولان ارشد مورد تحسین و تقدیر قرار گفته بود.

به صراحت می توان گفت وی جزو معدود بخشدارانی بود که در میان اقشار مختلف مردمی و اصحاب رسانه محبوبیت بالایی داشته و بعنوان بخشدار پرتلاش شناخته شده بود. شایان ذکر است جهانبخش فیروزی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و هم اکنون در مرحله ادامه تحصیل در مقطع دکتری است.

اما پس از انتخابات ۹۶ یکی از چهره های نزدیک به دولت که برای معرفی شایسته خدمات آن در هر دو انتخابات ریاست جمهوری اخیر زحمت های زیادی کشیده بود، چطورممکن است که تبدیل به یک جریان مخالف به دولت شده و علیه دولت گام بردارد؟ این شایعات ایجاد شده از سوی چه کسانی تغذیه می شود و پشت پرده داستان زیر سوال بردن بخشدار حامی دولت چیست؟

درهرحال به نظر می رسد گرمی اکنون به یک بیماری حذف سرمایه های انسانی دچار شده و نخبه هایی که می توانند نقش های بسزائی ایفاء کنند، یا حذف شده و یا بایکوت شده اند. موضوع مهمی که اگر بنای اشتباه سیاست زدگی توسط مسئولان ارشد درمان نشود، تبعات نه چندان خشوی به بدنه این شهرستان تحمیل خواهد کرد.

تحریریه آزادلو به نوبه خود از زحمت ۳ سال و ۳ ماهه مرد اخلاق، جهانبخش فیروزی تقدیر و تشکر کرده و برای وی آرزوی توفیق دارد.

نظر شما چیست؟

۱۰ نظر

 1. اونکوتلی گفت:

  این انتصاب بعنوان کارنامه صفر و ردی در دوره بعد انتخابات برای شما آقای میرزاده عزیز و دوست هم یار ایشان آقای نصیری باقی خواهد ماند و شما با همین کارهایتان با دست خودتان تکلیف آیندتان را رقم خواهید زد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. طرفدار میرزاده گفت:

  ما هم به نوبه خود از اقای میرزاده تشکر میکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. حقیقت گفت:

  میرازده دیگه زیر صفر . در انگوت بزرگترین بخش استان اردبیل کسی لیاقت بخشدارشدن نداشت ؟ و یادتان بماند این کار نصیری است با هدف خاص

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. یک نفر گفت:

  چرا تغیر و تحولات را با پشم بدبینی نگاه میکنیم؟ دولت تشخیص داده ایشان در سمت دی/ری خدمت کند. حالا شما هس نعریف و تمجید کنیذ.این اعتراضات کارشکنی در حق دولنه.هر مدیری رفتنی است.اآقای فیروزی زحمتکش و دلسوزه دولت تشخیص داده در جای دیگر از تجربیات ایشان استفاده کند.بیایید بدون تعصب قضاوت کنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اونگوتلی گفت:

  باید همه مردم اونگوت باهم متحد بشیم و بخاطر این انتصاب بی خردانه که سهم انتخاباتی آقای صمدزادست اعتراض بکنیم واقعا با چه تخصصی ایشان بخشدار اونگوت شدن و آقای استاندار با چه فکری و چه سابقه کاری و مدرکی و سر رشته ای این حکمو صادر و امضا کردن و این مسئولیتو به ایشان دادن گناه مردم اونگوت چیه که باید تو بازیهای سیاسی آقای میرزاده ضربه بخورن این بود قولها و حرفها و در باغ سبز و ساختن آینده چهار ساله گرمی با …………………انتقاد شدید از نمایندگان گذشته بخاطر همین کاراشون و خیانت به گرمی و انگوت موران حالا خود آقای میرزاده باز که همون راهارو میره !!!
  ………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ناشناس UNITED STATES گفت:

  میرزاده وصمدازاده هردوصفر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   ای بابا// بی خی// شما پیش هرکی باشید امتیاز نمیدن اقای مشکوک میرزاده که به شما قول نداده بود!! یه بار به حاج ولی رای دادید تو صفر ماندید دوباره دیدید موسوی قویتره رفتید پیش اون باز تو صفر ماندید!!!اعلان هم میرزاده به شما رو نمیده ازش فقط انتقاد میگیرید///این دفعه هم مشخصه میرید پیش حاج ولی//

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ناشناس گفت:

  زمان حاج ولی کدوم روستا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حسین زاده گفت:

  واقعا شاهکار کرده میرزاده، زمان موسوی زنگیر در صدر اخبار بود الانم اظماره،…خودش رییس دفتر، خودش بخشدار، خودش رییس هیات قایقرانی خخخخخ محشره نه؟؟؟؟ برادر …………
  واقعا دست خوش اقای میرزاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید