پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به ۱۷۴ نفر در گرمی

آزادلو : مدیر کمیته امداد امام شهرستان گرمی مغان از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به ۱۷۴ نفر از فرزندان مددجو و افراد نیازمند در ۱۰ ماهه نخست سال‌جاری خبر داد.

صمداله سعیدی، امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این تسهیلات به مبلغ ۲۵ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال به مددجویان و خانواده‌های آنان برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سالجاری پرداخت شده است.

وی به کسب رتبه نخست کمیته امداد امام خمینی (ره) گرمی مغان در سطح استان در حوزه پرداخت تسهیلات اشاره کرد و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته کمیته امداد این شهرستان در بین ۱۷ ادارات استانی رتبه نخست را در اختیار دارد.

مدیر کمیته امداد گرمی مغان بیان کرد: علاوه بر آن از محل منابع داخلی کمیته امداد به ۵۵ نفر از مددجویان تسهیلات خودکفایی به مبلغ ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

وی از برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت برای ۵۶۵ نفر در سال‌جاری خبر داد و افزود: این آموزش‌ها در محور خیاطی، قالیبافی، آرایشگری و فناوری اطلاعات بوده و برای ۲۷ نفر دوره آموزشی کارآفرینی برگزار شده است.

سعیدی با بیان اینکه وام‌های اشتغال بیشتر در بخش‌های دامداری، قالیبافی و خدماتی پرداخت شده است، اضافه کرد: در ۱۰ ماهه نخست سال برای ۲۷۶ نفر وام قرض الحسنه به افراد نیازمند به مبلغ ۴ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیر کمیته امداد شهرستان گرمی مغان از تمام خیرین و نیکوکاران عزیز خواست با سپرده‌گذاری در صندوق ولایت امداد یاری‌گر این نهاد در کمک رسانی به اقشار محروم جامعه باشند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید