پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی فراگیر به رسته‌های مختلف کشاورزی در گرمی

آزادلو : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی مغان گفت: تسهیلات اشتغال‌زایی فراگیر تحت عنوان طرح تکاپو به رسته‌های مختلف کشاورزی در سطح شهرستان گرمی مغان پرداخت می‌شود.

عظیم احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این طرح از سوی دولت به دستگاه‌های مرتبط ابلاغ شده و تسهیلات اشتغال‌زایی برای طرح‌هایی همچون باغبانی، امور دام و صنایع تبدیلی و تکمیلی از یک ماه پیش در این شهرستان آغاز شده است.

وی افزود: از نخستین جلسه تشکیل کمیته فنی شهرستانی تا کنون در مجموع از کل دستگاه‌ها بیش از  ۲۰۰ طرح اشتغال‌زایی با اعتبار بالغ بر ۳۴ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی بیش از ۴۰۰ نفر در کار گروه شهرستان تصویب و  برای تصویب نهایی و معرفی به شعبات بانک‌های عامل به کار گروه تخصصی اشتغال استان ارجاع شده است.

مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان بیان کرد: از این تعداد حدود ۱۰۸ طرح با اعتبار بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان با اشتغال‌زایی بیش از ۱۸۰ نفر مربوط به پروژه‌های زیر رسته‌های مصوب ملی و استانی در حوزه کشاورزی است.

وی با تأکید بر استفاده کشاورزان و باغداران از این ظرفیت ارائه تسهیلات، تصریح کرد: تمامی کشاورزانی که متقاضی دریافت تسهیلات از محل تبصره ۱۸ هستند در صورتی که شرایط و مدارک لازم را در ذیل رسته‌های مختلف داشته باشند می‌توانند برای تشکیل پرونده در اسرع وقت به مدیریت جهاد کشاورزی یا مراکز تابعه  مراجعه کنند.

حمدی اضافه کرد: پرونده‌ها پس از بررسی و تأیید در واحدهای تخصصی، به واحد طرح و برنامه مدیریت ارجاع شده و توسط نماینده ویژه جهاد کشاورزی در کمیته فنی شهرستانی مطرح و به تأیید نهایی اعضا خواهد رسید.

به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی گرمی مغان

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید