پرونده قتل ‘آتنا اصلانی’ با فوریت و قاطعیت رسیدگی و حکم الهی اجرا می شود

آزادلو : دادستان پاررس آباد گفت: شهروندان پارس آباد مغان مطمئن باشند به پرونده قتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی با فوریت و دقت رسیدگی و حکم الهی صادر خواهد شد.

سید عبدالله طباطبایی عصر دوشنبه در جمع مردم پارس آباد در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با ابراز تاسف از قتل آتنا و تسلیت به خانواده این دختر معصوم افزود: این پرونده در همان لحظات اولیه به صورت ویژه تشکیل شد و به صورت ویژه تحقیق و مورد رسیدگی قرار گرفت.
وی با بیان اینکه کار قضایی یک کار فنی ، تخصصی و طاقت فرساست، گفت: گذشت فقط حق اولیای دم است و حتما و قطعا در خصوص این پرونده حکم هر چه که باشد صادر و با قاطعیت اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: مطمئن باشید از روز تشکیل پرونده تاکنون از هیچ تلاشی فروگذار نکرده ایم و از همان لحظات ابتدایی بازپرسان و کارآگاهان پلیس آگاهی کار را برای جمع آوری ادله و دلایل و مدارک متقن شروع کرده اند و حدود ۶۰ ساعت فیلم دوربین های مدار بسته را به صورت فنی و دقیق بررسی و مطالعه کرده ایم.
طباطبایی با بیان اینکه مظنونان پرونده به موقع دستگیر و بازداشت و بازجویی شده اند گفت: اگر بگویم بیش از اندازه برای این پرونده وقت و توان گذاشته ایم و به سرعت و شدت و حدت هر چه تمام تر پرونده را به جلو برده ایم، گزاف نگفته ام.
وی با قدردانی از اطلاع رسانی به موقع رسانه ها از خبرنگاران و مدیران کانال ها و شبکه های مجازی خواست به حفظ آرامش کمک کنند.
دادستان پارس آباد با قدردانی از اتحاد و وحدت مردم ، اظهار کرد: این اتحاد و همدلی نباید منجر به سلب آرامش و آسایش دیگران شود.
آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی از حدود ۲۰ روز پیش به قصد دیدار با پدر خود از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون خبری از وی نبود.
جسد این دختر خردسال امروز از پارکینگ مظنون دستگیر شده پیدا شد./ایرنا

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید