پروژه‌های بخش مرکزی شهرستان گرمی افتتاح شد

آزادلو : در چهارمین روز از هفته دولت با حضور معاون عمرانی استاندار اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی و محلی پروژه‌های بخش مرکزی شهرستان گرمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

معاون عمرانی استاندار اردبیل امروز در حاشیه رونمایی از پروژه‌های این بخش اظهار کرد: ما اکنون شاهد بهره‌برداری از ۱۰ پروژه در بخش مرکزی گرمی با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال هستیم.

جعفر فهیمی افزود: توجه به زیرساخت‌های روستایی نشانگر توجه دولت تدبیر و امید به توسعه پایدار روستاها است که در این زمینه به خصوص در بخش کشاورزی خدمات ارزنده‌ای برای روستائیان و عشایران در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه طرح آبیاری تحت فشار قطره‌ای در روستای شکرلو گرمی به بهره‌برداری رسید، افزود: دولت برای اجرای آبیاری تحت فشار کمک بلاعوض ۸۵ درصدی به باغداران می‌کند که در نوع خود بی‌نظیر است.

معاون عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت روستای اظماره با اعتباری بیش از ۷ میلیارد ریال نشانگر عمق توجه دولت به زیرساخت‌ها و امکانات روستایی به خصوص در بخش درمانی و بهداشتی است.

وی از بهره‌برداری طرح هادی روستایی در این بخش خبر داد و افزود: علاوه بر افتتاح گاز ۱۶ روستای بخش مرکزی شهرستان گرمی، از محل قیر رایگان به مقدار قابل توجهی معابر روستایی بهسازی و آسفالت‌ریزی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نصب چراغ در روستاهای بخش مرکزی، آبیاری تحت فشار شکرلو، گازرسانی، جنگ کاری، اعطای دفترچه طرح هادی در هر بخش، تخریب و بازسازی مدرسه برکت تپه، سوئیچ و مرکز جامع سلامت از پروژه‌های افتتاح شده در چهارمین روز هفته دولت در شهرستان گرمی بود.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. گرميلي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  الان همه ی قیچی ورداشتن دستشون دارن روبان میبرن
  ی عده هم میان میگن میرزاده واسه مرکز سلامت اضماره انصافا کلی تلاش کرد
  دریغ از اینکه افرادی که واقعا واسه این طرح زحمت کشیدن اسمشون بیاد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهرکله گفت:

  بعد از ۲۲ سال بخاطر اومدن دوتا اداره اومدن لاین خروجی شهرک رو آسفالت کردن کلی کیک و آب میوه بین خود مسئولین پخش کردن و با کلی های و هوی اومدن این خیابانو افتتاح کنن آیا این ۲۲ سال تاخیر جای خجالت داره یا جشن گرفتن و برای شکم خودشون کیک و کلوچه و آب میوه از بیت المال خرج کردن ؟؟؟؟؟

  هنوز هم هنوزه همه کوچه ها و خیابانهای شهرک ولی عصر عجج گرمی خاکی والا قباحت داره والا خجالت داره قیر تو کشورمون پیدا نمیشه یا شن و ماسه کم داریم یا دآرمد کشورمون کمه که باید چندین دهه منتظر باشیم تا ناقابلترین و اولیه ترین امکانات به شهر و محله ما داده بشه؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید