پروژه پیاده شهر در شهر گرمی ایجاد می گردد

پروژه پیاده شهر درشهرگرمی ایجاد می گردد

آزادلو : سرپرست فرمانداری گرمی گفت: کوی بازارچه سعدی و محدوده خیابان جانبازان به طرف محله قلعه باشی بعنوان نخستین پروژه پیاده شهر در گرمی به مرحله اجرا در می آید.

ابراهیم امامی در بازدید از محدوده بازارچه سعدی شهرگرمی اظهار کرد:  کوی بازارچه سعدی و محدوده خیابان جانبازان به طرف محله قلعه باشی  بعنوان نخستین پروژه پیاده شهر در گرمی به مرحله اجرا در می آید.

وی افزود: این پروژه با تصویب شورای ترافیک گرمی  و با هماهنگی و مشارکت ساکنان و کسبه محل بطول کمتراز یک کیلومتر بصورت دورانی ایجاد می شود.

امامی با اشاره به اهمیت این طرح اظهار کرد: ایجاد فضای شهری زنده به صورتی که مردم برای محل خرید، تفریحات وهر نوع تنوع و ایجاد محورهای پیاده در سطح شهررا ازمزیتهای طرح پیاده شهرعنوان کرد.

رئیس شورای ترافیک گرمی گفت: طرح ایجاد محورهای پیاده، تردد خودروها  ووسایل نقلیه را  به عنوان یکی از معضلات اساسی شهردر نقاط پررفت و آمد کاهش می دهد و سپس یک فضای شاد شهری را برای استراحت و استفاده مردم ایجاد خواهد کرد.

 سیفار

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. دریا گفت:

  تشکرخیلی زیاد از فرماندار امامی گرمی.اگر کاری هم برای زیبا شدن شهر انجام نده حداقلش وظایف هر کدوم از مسوولین براشون یادآوری میشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ابیش آبادلو گفت:

  ای کاش به همان میزان که به مرکز شهر توجه می شود به محله های دیگر نیز مسئولین محترم و شهردار گرمی توجه کند. آقا تا یک برف کوچک و یا باران ناقابل می بارد کوچه های محله شهریار طرف نمازدره سی و کوچه های اطراف آن پر از کل ولای می شود و وقتی به شهردار مراجعه می کنیم می گویند راه آنجا خراب است و ممکن است کریدر گیر کند واز رسیدگی به مشکلات انجا خودداری می کنند تا باران می بارد قدرت حرکت در آن کوچه ها را نداریم و ماشین ها از حرکت می ایستند .چه کسی مسئول پاسخگویی به مردم است شهردار، فرماندار ،امام جمعه محترم یا نماینده شریف که گویا نماینده تهران است نه گرمی. آقایان تو را خدا به فکر همه محله ها از جمله ابیش آباد باشیدآسفالت که نکردید بخورد …لااقل شن ریزی کنید و غلطک بزنید . آب و فاضلاب شهر هم که صاحب ندارد آخه فصل پاییز و زمستان وقت کندن کوچه ها برای لوله کشی فاضلاب است .شش ماه تابستان می خورند و می خوابند موقع باران می گویند «آن مرد در باران آمد تا به شما خدمت کند» محله را با بیل مکانیکی می کنند بعد می گویند وظیفه شهردار است کوچه ها را صاف کند. علی جان تو را خدا درد مردم سانسور نکن کاش موقع برف از این کوچه ها هم تصویر بدبختی مردم را بگیری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس ROMANIA گفت:

  ضمن تشکراززحمات فرماندار محترم وعوامل اجرایی این طرح کاش این امر اصولی وکارشناسی شده وبا درنظر گرفتن مصلحت عموم وعلی الخصوص اهالی قلعه باشی که تنهاراه عبور ایمن انهاازهمین بازارجه است بابستن این مسیر به خاطرپیسنهاد یکی دونفرازکاسبان بازارکه فقط نفع حودرا می بینندیک محله به بنبست کشیده شده وانجام هرنوع خدمات از جمله درساخت وساز خدای ناکرده دراطفای حریق جابجایی حمل اساسیه مخصوصا عبور ماشین در زمستان ازکوچه قلعه باشی خواهشا قبل ازهرکاری جوانب امررادرنظر بگیرید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی ( مغان عاشیقی) گفت:

   اولا از راه کمربندی وبا اصلاح مسیر میتوان محل تردد خودرو های محله قله باشی را از ان مسیر تامین کرد .
   ثانیا در موارد ضروری امکان تردد خودرو های امداد و نجات هم ممکن خواهد بود.
   ثالثا زیبایی این قسمت از بازار به زیبایی محله قلعه باشی تاثیر بسزایی دارد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید