پورحسین: لایحه مناطق آزاد جدید در مجلس اعلام وصول شد

http://www.news-bazar.com/Sites/10/331540/20d31a94-644d-4781-bd46-ce37681023bc.jpg

آزادلو : نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه مناطق آزاد جدید تجاری در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

شکور پورحسین، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد:  منطقه آزاد تجاری از مطالبات مهم و اساسی استان اردبیل بوده و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیر تحقق این موضوع هستند.

وی با بیان اینکه لایحه یک فوریتی منطقه آزاد تجاری با تلاش‌های فراوان و با وجود مخالفان جدی در مجلس به تصویب رسیده است، افزود : خوشبختانه برنامه ششم توسعه و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به عنوان اسناد کلان بر تصویب کامل آن تأکید شده و دولت را مکلف به آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم می‌کند .

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرهای پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی و اصلاندوز به عنوان محدوده مناطق آزاد تجاری مشخص شدند ولی اخیرا اصلاندوز از این محدوده خارج شده و با پیگیری‌ها و مکاتبات انجام گرفته امیدواریم این شهر نیز جزو مناطق آزاد تجاری محسوب شود .

پورحسین خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت بندر خشک اصلاندوز، منطقه آزاد تجاری برای توسعه همه جانبه منطقه بسیار ضروری بوده و با انجام رایزنی‌های لازم درصدد الحاق این منطقه به مناطق آزاد تجاری استان خواهیم بود.

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. علی گفت:

  باسلام ان شاء الله اینبار درست بشه و منطقه مغان از این مسخره بازی دربیاد چن سال ملت و مردم رو علاف این لایحه کردن کاش نمایندگان ذیربط خوب لابی گری کنن تا در صحن رای بیاره اینبارم ریای نیاره دیگه فاتحه مناطق مرزی توکل بخدا و تلاش نمایندگانمون

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفته نیمه دوم سال مصوبه را در اختیار دولت قرار میدهیم نمایندگان ما میگفتند ماه بعد یعنی ۱۵ تیر به صحن میاد ما موندیم حرف کی رو باور کنیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی خان ROMANIA گفت:

  این بار حتما رای خواهد آورد.بی شک

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ممد2 GERMANY گفت:

  ساغول حاج شکور فرزند قره داغ/ما هم از موران به نمین چهار بانده خواهیم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید