پیام دبیر تحریریه نشریه الکترونیکی آزادلو در رابطه با انتخابات

http://uupload.ir/files/6m4k_22.jpg

آزادلو : دبیر تحریریه نشریه الکترونیکی آزادلو طی پیامی بر لزوم مشارکت همگانی در انتخابات اشاره کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بنام ایزد یکتا

ضمن سلام و احترام محضر اهالی غیور، قهرمان پرور و ولایت مدار گرمی مغان

بالاخره پس از ماه ها، هفته ها و روزها تلاش بی وقفه کاندیداها داستان جنجالی انتخابات به ساعت های پایانی خود نزدیک شد. انتخاب یک نماینده قدرتمند که بتواند علاوه بر قانون گذاری، از حقوق منطقه خود دفاع کند، یکی از موضوعاتی است که باید بدان توجه شود.

از سوی دیگر حضور در پای صندوق های رأی وظیفه شرعی هر یک از هموطن های گرانقدر است و انتخاب کاندیدای اصلح برای داشتن شهری آباد، وظیفه انسانی هر یک از شهروندان است.

انتخاب نماینده اصلح از میان کاندیداهای موجود حوزه انتخابیه گرمی که به قول امام جمعه فاضل شهرستان همگی سرمایه انسانی شهرستان محسوب می شوند، یکی از موضوعات مهم و اساسی و تعیین کننده چهار سال آتی شهرستان است.

اهمیت انتخاب نماینده ای که بتواند دردهای کهنه ای که سال ها تن رنجور این شهرستان محروم را می رنجاند، سامان بخشد، بر هیچکس پوشیده نیست. نماینده ای که در مقابل دولت و برنامه هایش مانع تراشی نکند و مانع توسعه شهرستان، استان و کشور نباشد.

بی شک آینده شهرستان در دستان تک تک اهالی این منطقه است و نباید به این سادگی از موضوع انتخابات با انتخاب طایفه ای و قومیتی بگذریم.  آبادانی منطقه در دستان تک تک من و شماست. پس به خود و رأیی که می دهیم ارزش دهیم…

* علی قاسمیان (دبیر تحریریه نشریه الکترونیکی آزادلو)

نظر شما چیست؟

۲ نظر

  1. سالام، آزادلو فیلتر اولوب؟ یا موقتی بئله‌دیر؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید