پیشنهاد معاونان استاندار اردبیل برای تصدی کرسی استانداری

http://media.mehrnews.com/d/2016/11/27/3/2287083.jpg?ts=1486462047399

آزادلو : نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: از سوی مجمع نمایندگان این استان معاونان فعلی استانداری اردبیل برای انتخاب به عنوان استاندار جدید پیشنهاد شده است.

محمد فیضی در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: با قطعی شدن تغییر استاندار اردبیل، از سوی مجمع نمایندگان معاونان مجید خدابخش به عنوان استاندار جدید پیشنهاد شده است.

وی با بیان اینکه مجید خدابخش به احتمال بسیار زیاد به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی می‌شود، تأکید کرد: در حال حاضر تصمیم‌گیری‌هایی در این خصوص مطرح شده و احتمال حضور مجید خدابخش در استانداری آذربایجان شرقی بسیار بالا است.

فیضی در پاسخ به اینکه چه کسی به عنوان استاندار اردبیل معرفی می‌شود، ادامه داد: مجمع نمایندگان استان افرادی را از بین معاونان فعلی استانداری پیشنهاد کرده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: با این وجود فعلاً وزارت کشور تصمیم‌گیری قطعی در این خصوص ندارد.

فیضی در خصوص اخبار منتشره جهت معرفی ناصر نصیری معاون سیاسی امنیتی استاندار به عنوان استاندار اردبیل اضافه کرد: هیچ تصمیم‌گیری قطعی صورت نگرفته است.

 • گفتنی است روز گذشته با تصویب هیئت دولت مجید خدابخش، استاندار اردبیل، جایگزین جبارزاده در آذربایجان‌‌شرقی شد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  قطعا استاندار شدن یکی از معاونین فعلی استاندار ازجمله آقیان نصیری، فهیمی و عباسی بمراتب بهتر فرد دیگری خواهد بود که از افراد غیربومی برگزیده شود و این امر تنها در سایه عزم و اراده نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی محقق می یابد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. باز هم همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای فیضی و سایر نمایندگان ضعیف استان، دیدید آذربایجانشرقی با معرفی تک گزینه ای آقای خدابخش توانستند حرف خود را به کرسی بنشانند. پس حق دارند و لیاقت این را دارند که هر بلایی بر سر استان های ضعیف مجاور از جمله اردبیل در یغما بردن برخی از منابع مشترک بیاورند. شماها یکبار در سایه ی ضعیف و ناتوان بودنتان چوب عملکردتان را خوردید و دودش الان از کنده بالا رفته و نوش دارو پس از مرگ سهراب می خواهید آماده کنید که فایده ای نداشته و ندارد. اینبار بالا غیرتا حواستان جمع باشد یک خورده خودی نشان دهید و بنفع منافع استان تصمیم بگیرید و اگر جرات اینکار را داشتید حرف خود را بعنوان نمایندگان مردم استان با صلابت به کرسی بنشانید. نگران نباشید با این عملکردتان همگی فقط این دوره را مهمان مردم استان هستید لااقل توانمند باشید که بعدا نفرین نشنوید. البته بنده این را هم بگویم آذربایجانشرقی بواسطه زیرکی و هوشمندی مسئولینش واقعا لیاقت و شایستگی این را دارند که در برابر استانهای قدرتمندی مانند تهران و اصفهان قد علم کرده و خودی نشان دهند که مطمئنا مردم آن استان در آینده قدردان و دعاگوی عملکرد و قوی آنها در احقاق حقوق استانشان حتی به بهای اجحاف در حقوق سایر استانها خواهند بود برعکس استانهای ضیفی مثل استان اردبیل.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید