پیمانکاران حسن نیت خود را به دستگاه‌ها نشان دهند

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: پیمانکاران پروژه‌های مختلف حسن نیت خود را به دستگاه‌های دولتی نشان دهند.

ابراهیم امامی امروز در بازدید از پروژه احداث مرکز سلامت ۲۲ بهمن اظهار کرد: پیمانکاران با تسریع در اجرای پروژه حسن نیت خود را ثابت کنند تا دستگاه‌ها در پروژه‌های بعدی نیز آنها را در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ۲۲ بهمن باید تا دهه فجر سال‌جاری تکمیل شود، افزود: اکنون شاهد پیشرفت مطلوب پروژه هستیم و امید می‌رود با توجه به تأمین اعتبار لازم تا دهه مبارک فجر این پروژه تکمیل شده و دراختیار مردم قرار گیرد.

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی گرمی مغان بیان کرد: در اجرای پروژه‌های مرتبط با سلامت و بهداشت مردم نباید هیچگونه کوتاهی و غفلتی صورت گیرد بلکه باید در سریع‌ترین زمان تکمیل شود  و در اختیار مردم قرار گیرد تا اهالی ساکن در محدوده پروژه، دچار مشکل نشوند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان گرمی مغان نیز در حاشیه این بازدید به خبرنگار فارس در اردبیل گفت: طرح احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ۲۲ بهمن شهر گرمی از اردیبهشت ماه امسال کلنگ زنی شده و اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

اسلام مجد تصریح کرد: این پروژه در مساحت ۳۶۷ مترمربع در محله اسلام آباد شهر گرمی در حال احداث بوده و مبلغ قرارداد آن ۴۵۷ میلیون تومان است.

http://uupload.ir/files/rdo0_photo_2017-10-17_13-13-55.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید