چرا آمدم؟ *سجاد کریمی

http://uupload.ir/files/z7ym_hln_21.jpg

آزادلو : شهر گرمی از دیرباز شاهد پستی و بلندی های گوناگونی بوده و سیرهای تاریخی فراوانی به خود دیده است. این شهر کهنسال خواستگاه مردمانی از جنس امید، مهربانی و غرور و جوانمردی است که نام بسیاری از آن ها در جای جای کشور و حتی جهان می درخشد.

اما واقعیت این است که علی رغم ظرفیت های عظیم خدادای و تلاش های صورت گرفته، در جایگاه واقعی خود آنطور که باید و شاید قرار ندارد. چه بسا شهرهای هم تراز و حتی بسیاری از آبادی هایی که جزوی از خاک این شهر بودند، اکنون تبدیل به قطب های اقتصادی، گردشگری و حوزه های مختلف شدند، اما گرمی روز به روز در برابر کاستی ها کمر خم می کند.

شورای اسلامی شهر که اعضای آن برخواسته از درون همین مردم است، یک نهاد مدنی بسیارمهم در راستای پیشبرد اهداف مرتبط با توسعه شهری است. شورای موفق شهر می تواند نقش اساسی در تأمین زیرساخت های مورد نظر ایفا کرده و یا در نقطه مقابل عاملی برای پسرفت شهری باشد.

اولین علت حضور من در انتخابات دور پنجم شورای شهر گرمی علاقه خاص به وطن مادری ام است که همه روزهای زندگی ام را در آن سپری کرده ام. تمام وقت و انرژی ام چه در حوزه مذهبی، اجتماعی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی وچه در حوزه عمرانی که رشته تحصیلی من نیز در این حوزه است، در این شهر سپری شده و خود را عضو کوچکی از عظمت گرمی مغان می دانم.

این علاقه من در کنار برنامه هایی که از سال های گذشته برای این شهر در ذهنم تداعی می کردم و یافتن راهی برای عملیاتی کردن آن دومین علت کاندیداتوری من است. اگر اعتماد مردم را برای حضور در پارلمان محلی کسب کنم، شاید نتوانم به همه کمبودها و خواسته ها مردمی عمل کنم، اما قطعا از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

شورای شهر روحیه جهادی می خواهد تا برنامه های ویژه مدیریت و کسب درآمد پایدار شهری را بتواند پیش ببرد و من با این روحیه و بلکه مضاعف تر برای آبادانی شهرم تلاش خواهم کرد. گرچه شورای شهر مبتنی بر خرد جمعی است و امیدوارم ترکیب آینده شورای شهر در برنامه ریزی های اساسی مناسب و خوب باشد.

برنامه های من در آینده نزدیک در همه حوزه های اقتصادی و عمرانی و فرهنگی شورای شهر از طریق رسانه های ارتباط جمعی اعلام خواهد شد. قطعا در این راه از برنامه همه همشهریان استقبال کرده و در صورت علمی و عملی بودن آن، توتیای چشم و مسیر راه خود قرار خواهم داد.

خادم ملت
سجاد کریمی

نظر شما چیست؟

۱۲ نظر

 1. آنایوردوم من اوغول دسه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  درحقیقت کاروتلاش وعمران وآبادانی وسازندگی،جسم وروح وفکرواندیشه جوان رامیطلبد.آینده هرمملکتی بدست جوانهایش ساخته می شود.متاسفانه درشهرما بخاطرتعصبات بیجابه افرادسالخورده وکارنابلدوشیوه غلط قومی گرایی ظلم کثیروبزرگی درحق این شهروشهروندان می شود.مهندس کریمی جوانی بسیارباذوق وخوش فکرهستن.جوانی متقعدومتدین هستن وبرازنده این مسولیت درشهرمون هستن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس گفت:

  زیر۱۴سال هم صلاحیت میدن؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای مهندس ایزدمنان حامی ومددکارراهتان باد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ممد2 گفت:

  جلل خالق کار به کجا خواهد رسید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به نظربنده یکی ازمشخصات بارزشورای شهرتوانایی انجام فعالیت گروهی ومشورت پذیری است.اکثرماایرانیان توانایی خوبی درانجام کارهای فردی داریم ولی متاسفانه درفعالیتهای تیمی بازده مناسبی نداریم.آقای مهندس کریمی باخوش درخشیدن درفعالیتهای مختلف درعرصه های عمرانی،سازندگی وفرهنگی وغیره،توانایی بالقوه خودرادرزمینه داربودن انجام فعالیت تیمی ومشورت پذیری به اثبات رساندن.آقای مهندس کریمی جوانی بسیارکاری،مردم دارومردم دوست،جوانی معتقدوبااقتدارهستندوواقعابرازنده مسولیتهای بزرگ درجامعه هستن.خداقوت آقای مهندس ومن الله توفیق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ba ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  امیدوارم دوستان با این ذهنیت که (اینجا پله طریق شخصی من هست) وارد این مجموعه نشوند.مردم این شهر به خیلیا کمک کردن به خواستشون برسن ولی بعد این که به جاه و مقام رسیده اند به مردم پشت کردن و به گرمی گفتند (یکه کند). دوستان به خاطر ترس از خودشان از شهر دفاع نکرده اند و حق شهر ما را به شهرهای دیگر داده اند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. جمعی از رحیملی های شهر گرمی گفت:

  مهندس لیاقتت بالاتر از شورای شهر گرمی هستش متاسفانه تعصب بیجای مردم شهر گرمی به افرداد مسن و کار نابلد تا حالا به جوانان شایسته و پاک اجازه ورود در عرصه آبادانی و عمران نداده امیدوارم امسال بتونی با رای قاطع عضو شورای شهرمان بشی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حسن گفت:

  چرا آمده م؟
  چون بیکار بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. همدرذ ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  همه احساس تکلیف میکنند ولی وقتی انتخاب شدند تکلیف فراموش میشه .شما رزومه کاری خود را اعلام کنید. چه کارهایی کردید؟جالبه قبل انتخابات هیچ کس احساس تکلیف نمیکرد.رشته تخصصی خودتان را اعلام کنید ببینیم بدرد شورا میخوره یانه.و الا احساس تکلیف باشه همه احساس تکلیف میکنند.بدبختانه یا ورزشکاران در انتخابات شورا احساس تکلیف میکنند یا نوحه سراها.شورا متخصص میخواهد متخصص شهرسازی-مهندسی عمران-مدیریت نه از هر راه رسیده ایی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند گفت:

   مهندس کریمی جوانی قابل احترام و عزیز است اما بداند قدم در راهی گذاشته که نتیجه ای جز زیر سوال رفتن ندارد ای کاش بعضی دوستان فریب این جاه و مقام دنیوی را نخورند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • قاسم گفت:

   آقای مهندس کریمی کارشناس ارشد عمران و جوانی لایق و شایسته برا شورای شهر

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید