چهره‌های شاخص اردبیل ثبت‌نام کردند /سومین بانوی کاندیدای مجلس ثبت‌نام کرد

آزادلو : پنجمین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس دهم در حالی از صبح امروز در اردبیل آغاز شد که در نخستین ساعات محمد فیضی حمل‌‌آباد با حضور در ستاد انتخاباتی فرمانداری اردبیل ثبت‌نام کرد.

* سومین بانویی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اردبیل ثبت‌نام کرد مرجان حسین‌زاده نمدی بود که برای رقابت‌های انتخاباتی مجلس دهم ثبت‌نام کرد.

* دو نفر از چهره‌های برجسته انتخاباتی اردبیل که هم‌اکنون نماینده مردم اردبیل در مجلس هستند با حضور در فرمانداری اردبیل ثبت‌نام کردند.

* کمال‌الدین پیرموذن چهره اصلاح‌طلب انتخابات مجلس شورای اسلامی است که به صورت رسمی با ارائه مدارک ثبت‌نام کرد.

* کمال‌الدین پیرموذن که با همراهی تعدادی از هواداران خود به فرمانداری اردبیل مراجعه کرده بود برای دومین دوره متوالی ثبت‌نام کرد تا خود را در محک رای مردم بگذارد.

* کمال‌الدین پیرموذن با همسر خود برای ثبت‌نام به فرمانداری اردبیل مراجعه کرده تا با ارزش قائل شدن به نظام خانواده از حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها و همراهی‌های همسر خود نیز در ورود به عرصه انتخابات برخوردار شود.

* پیرموذن که با هیاهوی بسیار زیاد و همراهی هواداران به ویژه شخصیت‌های برجسته مرکز استان نظیر حاج سلیم موذن‌زاده، سکاکی، رئیسی و … در ستاد انتخاباتی حاضر شده بود در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر اینکه از کدام طیف در انتخابات حاضر شده است، گفت: با پیشنهادهای مختلف بزرگان اصلاح‌طلب از تهران و مرکز استان در انتخابات مجلس دهم حاضر خواهم شد و در کنار آن حامی دولت هستم.

اعتراض شدید پیرموذن به رفتارهای دوگانه صدا و سیما

وی که به همراه همسرش و جمع کثیری از هواداران اعم از دانشجویان و جوانان برخلاف سایر کاندیداها در فرمانداری حاضر شده بود برخلاف سایر کاندیداها هواداران کمال‌‌الدین پیرموذن اجازه ورود به فرمانداری را پیدا کردند.

 پیرموذن بزرگترین اتفاق مجلس نهم را امضای رای برای استیضاح رئیس جمهور سابق و تلاش جدی برای تصویب برجام اعلام کرد و یادآور شد: بنده هم در برجام و هم انتخاب استاندار اردبیل نقش اصلی را داشتم و سعی خواهم کرد در دوره جدید رقابت‌های انتخاباتی نیز مردم را در جریان فعالیت‌های چهار سال اخیر قرار دهم.

حقیقت‌پور به عنوان چهره اصولگرا برای انتخابات ثبت‌نام کرد

منصور حقیقت‌پور چهره اصولگرای مجلس نیز برای دومین دوره متوالی از حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین با حضور در فرمانداری اردبیل به صورت رسمی ثبت‌نام کرد.

منصور حقیقت‌پور که با همراهی تعدادی از هواداران خود و جانباز دوران دفاع مقدس خلبان موسوی وارد فرمانداری شد در جمع خبرنگاران و عکاسان حاضر شده و در حالی که شناسنامه خود را در دست گرفته بود و به محل صدور آن اردبیل بخش نیر اشاره داشت به سئوالات خبرنگاران نیز پاسخ داد.

* حقیقت‌پور در مصاحبه‌ با خبرنگاران اظهار کرد: برای ادای دین به میهنم و زادگاهم اردبیل در انتخابات حاضر شده و سعی خواهم کرد تا در ادامه فعالیتم در دوره نهم در مجلس دهم نیز در رفع مشکلات مردم استان اردبیل تلاش کرده و رفتار صادقانه و نگرش راستگویانه را در حرکت‌هایم مدنظر قرار دهم.

* حقیقت‌پور با اشاره به سابقه فعالیت خود در سال‌های گذشته افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در کمیته امداد، جهاد سازندگی، سپاه پاسداران انجام وظیفه کرده و به عنوان سرتیپ به درجه بازنشستگی نائل شدم و شش سالی نیز به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فعالیت کردم و ۱۸ ماه در سمت استانداری اردبیل بودم و یک دوره نیز نمایندگی مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین را بر عهده داشتم.

* حقیقت‌پور در پاسخ به سئوالی در مورد تامین هزینه‌های انتخاباتی خود نیز گفت: قسمتی از هزینه‌ها را از اندوخته خودم پرداخت خواهم کرد و قسمت دیگری را نیز با صرفه‌جویی‌هایی که خواهد داشت با همکاری و همراهی برخی از هواداران تامین خواهد شد که البته قصد من این است که با کمترین هزینه و کاهش دادن مبالغ مورد نظر در عرصه انتخابات حاضر شوم.

* وی در مورد ترکیب آینده مجلس نیز گفت: البته ترکیب مجلس آینده قابل پیش‌بینی نیست ولی قطعا تندروها به مجلس راه پیدا نمی‌کنند و بیشتر گروه‌ها از جریانات منطقی، اعتدال‌گرا و عقل‌گرا خواهند بود.

حامی بانوان و پیگیر اشتغال هستم

مرجان حسین‌زاده دیگر داوطلب نمایندگی مجلس که در فرمانداری اردبیل، گفت: بنده مدرس دانشگاه پیام‌نور و دانشکده خبر هستم و به صورت مستقل وارد انتخابات خواهم شد مگر اینکه بسیج اساتید من را همراهی کنند.

* این داوطلب بیان کرد: هیچ وقت امیدم را از دست نمی‌دهم و حاضر نیستم به نفع کسی کنار بکشم و اگر تاکنون زنان مظلوم واقع شدند به دلیل آن بوده که خود زنان حاضر به حضور در رقابت‌های انتخاباتی نشده‌اند و هنوز نتوانسته‌اند به جایگاه واقعی‌شان برسند که البته این تقصیر خود بانوان است که حاضر به حضور در انتخابات نبوده‌اند.

همچنین علیرضا نگهدار و محمد فیضی دو نفر از چهره‌های دانشگاهی بودند که در پنجمین روز از زمان مهلت ثبت‌نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی خود را آماده رقابت‌ها کرده و وارد گود انتخابات شدند.

* محمد فیضی که با همراهی طرفداران و هواخواهان خود وارد فرمانداری اردبیل شد در حالی که مادرش را نیز به همراه داشت در جمع خبرنگاران حاضر شده و به سئوالات آنها پاسخ داد.

* فیضی گفت: به عنوان اعتدال‌گرا در انتخابات حاضر شده‌ام و به دلیل آنکه عضو هیئت علمی دانشگاه هستم و از شورای شهر نیز استعفا داده‌ام قطعا در جایگاه خردگرایی و عقل‌گرایی در انتخابات حضور پیدا کرده و در عرصه رقابت‌ها حاضر هستم.

وی افزود: مردم ما را فعال سیاسی نمی‌شناسند بلکه چهره معقول و منطقی دانشگاهی می‌شناسند و آنچه به کشور ضربه زده است تندروی‌های سیاسی بوده که امیدواریم آغاز مجلس دهم پایانی بر دعواهای سیاسی در این کشور باشد و همه با آرامش، عقل‌گرایی و خرد‌گرایی و رفتارهای اعتدالی در مسیر رقابت‌های انتخاباتی حضور پیدا کنند.

* محمد فیضی مشکلات و مطالبات مردم را متعدد اعلام کرد و افزود: بنده در روزهای آینده در قالب یک کتاب مفصل راهکارها و دیدگاه‌هایم را برای حضور در انتخابات در اختیار مردم و اصحاب رسانه قرار می‌دهم و اگر اعتماد مردم را جذب کنم در چهار سال آینده با پشتوانه علم و دانش و عقل‌گرایی سعی خواهم کرد تا به بخشی از این مطالبات پاسخگو باشم.

* شعار انتخاباتی بنده «صدای نسل امروز» است و بنده هزینه‌های انتخاباتی‌ام را همین عشق و علاقه مردم می‌دانم.

شانس زیادی را برای پیروزی خودم برای انتخابات قائل هستم

علیرضا نگهدار دیگر چهره دانشگاهی بود که امروز به صورت رسمی داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی شد تا با سابقه هیئت علمی دانشگاه و مشاور امور بین‌الملل دانشگاه محقق اردبیلی در انتخابات حاضر شده و در این رقابت‌ها حضور پیدا کند.

* نگهدار در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ بنده به صورت مستقل در انتخابات حاضر شده‌ام و وابسته به هیچ گروه و جریانی نیستم و شعار بنده نیز «مدیریت علمی با تاکید بر تعهد» است که برنامه‌های زیادی برای انتخابات دارم که در حال تدوین آنها هستم.

وی افزود: بنده دو موضوع را به عنوان اولویت اصلی پیگیر خواهم بود که ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی و توسعه سرمایه‌های انسانی است که قطعا با توجه به اهمیت دادن به این مسائل می‌توانیم موفق عمل کنیم.

نگهدار خود را شانس اصلی انتخابات معرفی کرد و گفت: قطعا به نفع هیچ کس نیز کنار نخواهم کشید.

ثبت‌نام یک قاضی از حوزه انتخابیه اردبیل

یحیی خردمند با سمت قضاوت در دادگستری تهران در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه اردبیل ثبت‌نام کرد.

خردمند ارتباط مجلس را با قانون‌گذاری و آشنایی و توانمندی خود با اجرای قوانین نزدیک و مرتبط به هم دانست و گفت: بنده معتقدم باید در این کشور قانون حاکمیت پیدا کند و همه در برابر قانون نیز یکسان دیده شوند.

شمار داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرمی به ۱۰ نفر رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نادر بهاری با گرایش سیاسی مستقل، حجت‌الاسلام حمید بهاری مستقل، سید ناصر سیدی مستقل، علیرضا قهرمانی تپه مستقل، اصغر تقی‌زاده مستقل، محمد علایی مستقل، قاسم محمدی برزند مستقل، ولی اسماعیلی اصولگرا، یعثوب خدادادی مستقل و ناصر نصیری اصلاح‌طلب میانه روی حامی دولت افراد ثبت‌نام‌کننده در این حوزه را شامل می‌شوند.

 ناصر نصیری قبل از ثبت‌نام برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای والامقام و جنگ تحمیلی بر سر مزار شهدای گمنام گرمی حاضر و با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

نصیری که از نیروهای اصلاح‌طلب معتدل حامی دولت شناخته می‌شود پس از ثبت‌نام با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه مجلس عصاره فضایل ملت است، گفت: شرکت پرشور مردم در چنین انتخاباتی باعث تشکیل مجلسی قدرتمند و تاثیرگذار در عرصه داخلی و بین‌المللی خواهد بود.

وی هدف از حضور خود در انتخابات را خدمت به مردم و برآورده ساختن نیازهای اساسی منطقه و اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی عنوان کرد.

در این ثبت‌نام‌ها خیل عظیمی از طرفداران کاندیداها با حضور در جلوی فرمانداری شهرستان گرمی آنان را بدرقه می‌کنند.

تصاویر انتخاب

صدیف بدری

مهندس بدری با همراهی بزرگان برخی محلات ، در انتخابات ثبت نام کرد

مهندس بدری با همراهی بزرگان برخی محلات ، در انتخابات ثبت نام کرد

کمال الدین پیرموذن

ثبت نام پیرموذن با همراهی استاد سلیم موذن زاده / امتناع پیرموذن از مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما

منصور حقیقت پور

دکتر حقیقت‌پور به عنوان منتخب اول انتخابات گذشته، وارد عرصه رقابت ها شد

دکتر حقیقت‌پور به عنوان منتخب اول انتخابات گذشته، وارد عرصه رقابت ها شد

محبوب پناهی

دکتر محبوب پناهی ، از چهره های جوان اصلاح طلب هم کاندیدا شد

ولی آذروش

حضور پرشمار هواداران مهندس آذروش در روز ثبت نام

حضور پرشمار هواداران مهندس آذروش در روز ثبت نام

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. سلام بر دکتر محبوب پناهی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. کمال گفت:

  حقیقت پور – آذروش ( رییس ستاد قالیباف ) بود گول نخورینننننننننننننننننننن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. نعیم UNITED STATES گفت:

  هیچکدام . فقط هوشنگ اسمعیل زاده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  حقیقت پور برای چی امده داداش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس گفت:

  شماها برین منطقه ازادو خراب کنین

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید