سیدکاظم موسوی: کاندیداها به جای عوام فریبی برنامه کاری ارائه نمایند

http://uupload.ir/files/u70c_untitled-1.jpg

آزادلو : نماینده‌ی دوره هشتم مجلس شورای اسلامی شعارزدگی را بزرگترین آفت انتخابات مجلس خواند و گفت: کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای و تخریب همدیگر برنامه کاری برای قضاوت افکار عمومی ارائه دهند.

سید کاظم موسوی افزود: در فضای سیاسی استان که بیشتر از هر زمان دیگر هیاهوی انتخابات به گوش می‌رسد. آنچه تا به حال مشاهده نگردیده ارائه برنامه، طرح و استراتژی‌های مناسب برای توسعه استان از سوی نامزدهای انتخاباتی است.

وی بیان داشت: در عصر تکنولوژی و ارتباطات شعارهای عوام فریب هیچ تأثیر مثبتی نداشته و بیش از اینکه سازنده باشد موجب ایجاد مشکل برای خود کاندیداها و مسئولان می‌شود.

وی از مردم فهیم حوزه انتخابیه خواست: اگر در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی افرادی بخواهند با شعار از آب گل‌آلود ماهی بگیرند دست رد به سینه‌شان زده و به آنها اقبال نشان ندهند تا کاندیدای مورد نظر را از این کار پشیمان کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی بیان داشت: ارائه برنامه از سوی کاندیداها جزو اصول اولیه و اخلاقی تبلیغات می‌باشد و بر این اساس کاندیداها باید برنامه‌های خود را بر اساس چشم‌انداز بیست ساله با درنظرگرفتن اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری تنظیم نمایند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی اظهار داشت: بنده نیز خود را موظف دانسته و به جهت احترام به مردم شریف اردبیل به دور از جوسازی و ملتهب ساختن فضای انتخابات، اهداف و برنامه‌های خود را جهت قضاوت به پیشگاه مبارک اهالی شریف حوزه‌انتخابیه خود ارائه نموده‌ام.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم که برنامه ارائه شده از جانب بنده جامع و کامل نبوده و به همین خاطر دست صاحب‌نظران و متخصصان را در جهت ارائه پیشنهادات و انتقادات در این خصوص به گرمی می‌فشارم.

وی اظهار امیدواری کرد نمایندگان منتخب اردبیل بتوانند در سایه همدلی و وحدت برای توسعه و اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی گام‌های اساسی بردارند.

نظر شما چیست؟

۱۱ نظر

 1. علی GERMANY گفت:

  باسلام خدمت سید بزرگوار آبروی محمدوال محمد با ابروریزیهای شما ازبین نمیره توبه کنین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ف - م گفت:

  سلام سید حالت شما خوب هستین انشاء الله ، راستی باز هم میخواهی کفن پوشیده مجلس رو دور بزنی ؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. مورانی گفت:

  اقای فرزانه شما هم فرزند زهرا هستید یادت رفته

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مهندس محسن وثوقی ROMANIA گفت:

  با عرض سلام خدمت حاج سید کاظم موسوی
  افتخار مردم شهرستان مغان به داشتن کاندیدی مانند شما که باعث سرافرازی مردم این منطقه در استان شدید کاش از شهرستان گرمی کاندید می شدید ولی ما در حوزه ی انتخابی اردبیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت.
  هم اینکه دو نماینده از سه نماینده اردبیل فرزند مغان باشند برای ما کافیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. فرزانه پرمهر گفت:

  حاج موسوی از دلسوزترین و توانمند ترین نمایندگان و ازافتخارات شهرستان گرمی و بخش موران هستند برای ایشان ارزوی موفقیت میکنیم ودر جهت موفقیت ایشان هرچه داریم تلاش خواهیم کرد دست خدا به همراهت فرزند زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. هادی گفت:

  امیدوارم موفق وموید وپیروز باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. بهاری گفت:

  برای حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سسید کاظم موسوی آرزوی پیروزی وموفقیت دارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. گرمی جوانی گفت:

  یالله
  حاج آقاسید کاظم موسوی شاید این متن ها نخوانی اما از همین شهر گرمی برای موفقیت شما تلاش خواهیمکرد تا افتخار موران موجب افتخار استان شود.مردم صادق اردبیل نیز شما را دوست دارند و برای پیروزی شما تلاش خواهند کرد. من الله توفیق

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. آشنا ROMANIA گفت:

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. شاهی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ارزوی توفیق و موفقیت برای حضرتعالی

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید