کاهش ۳۴ درصدی سرقت نسبت به سال گذشته در گرمی

http://uupload.ir/files/555_photo_2017-10-12_06-30-38.jpg

آزادلو : فرمانده انتظامی شهرستان گرمی مغان گفت: در سطح شهرستان گرمی میزان سرقت ۳۴ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی خسروزاده امروز در همایش پلیس، اصناف و امنیت گرمی اظهار کرد: با تلاش حافظان امنیت و همکاری و همراهی مردم، این شهرستان در بحث امنیت و کاهش جرائم در رتبه برتر استانی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امنیت بدون مشارکت مردم هیچگاه دست یافتنی نخواهد بود، افزود: نقش بازاریان و اصناف در تأمین امنیت روانی جامعه و کاهش جرائم بسیار بالا است که خوشبختانه در این زمینه در شهرستان گرمی مشارکت خوبی مشاهده می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمی بیان کرد: انتظار می‌رود برای کاهش هرچه بیشتر آمار سرقت اصناف مختلف و بازاریان نسبت به نصب دوربین‌های مداربسته و افزایش سطح حفاظت فیزیکی فروشگاه‌های خود با قفل‌های معتبر اقدام کنند.

معاون فرماندار گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: امروز اگر در جامعه ما امنیتی مثال زدنی حاکم است، مرهون تلاش صادقانه و شبانه روزی نیروی انتظامی است که باید ارج نهاده شود.

کامل کریمی اظهار کرد: بی‌شک زحمات ماموران نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف در استوار ماندن نظام جمهوری اسلامی بسیار موثر است و باید مردم و به خصوص اصناف و بازاریان در ادامه تأمین امنیت موجود همکاری شایسته‌ای با این مجموعه داشته باشند.

وی مردم را ستون محکم نیروی انتظامی برای تأمین امنیت دانست و گفت: گاها مشاهده شده در منطقه‌ای که مردم مشارکت خوبی دارند، امنیت بی‌نظیر است اما در شهری که مردم بی‌تفاوت هستند، مشکلات و جرائم زیادی مشاهده می‌شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید