کدام اتحاد میتواند معادله چندمجهولی انتخابات را حل کند؟

Aharnews-Election-01

آزادلو : گرمی و داستان تلخ و شیرین انتخابات موضوعی است که نمی توان آن را در چند سطر خلاصه کرد. حواشی قبل و بعد انتخابات در کنار برخی ناهنجاری های اجتماعی که در نهایت گریبانگیر شهر و مردم گرمی می شود نیز از ثمرات غیرمفید انتخابات در شهر به ظاهر کاملا سیاسی گرمی می توان برشمرد.

نزدیک به ۱۸ ماه مانده به انتخابات دور بعد کم و بیش فعالیت زیرپوستی جناح های سیاسی شهر دیده و شنیده می شود. اما همانطور که می دانیم مبنای انتخاب در گرمی بیشتر بر اساس قومیت گرایی بوده است. از این رو جذب طیف های مختلف مخصوصا فعالین سیاسی اولویت کار برنامه ریزان کاندیداهای آینده خواهد بود.

گفتنی است در صورت اتحاد چند جناح تخمین نتیجه انتخابات آنچنان سخت نخواهد بود. آنطور که نقل محافل است با اتحاد دو جناح فعال سیدی و میرزاده و حضور یک کاندید از بین این دو، قطعا خطه موران شاهد اتحاد بزرگی خواهد بود که زمینه ساز تغییر نتیجه انتخابات خواهد بود. البته نباید از اتحاد سایر جناح ها به خصوص عملکرد جناح های قدرتمندی همچون اسماعیلی ، نصیری و موسوی چشم پوشی کرد. با گذر زمان منتظر اخبارهای جدید انتخاباتی هستیم…

نظر شما چیست؟

۶۵ نظر

 1. یا علی گفت:

  فقط و فقط اسماعیلی میتواند کارهای نیمه کاره اش را تمام کند. کارخانه،دانشکده پرستاری، و…….. که نیمه کاره است با گفتن یا علی منطقه را آباد میکند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. یا علی گفت:

  فقط،فقط اسماعیلی میتواند کارهای نیمه کاره مانده را تمام کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. علی گفت:

  زمان زمانی نیست که دعواهای جناحی برنده انتخابات اتی را تعیین کند همه مردم گرمی وحومه به هرکس که با نفاق ودوبه هم زنی وقراردادن مردم عزیزمان رودرروی هم به میدان بیایند تودهنی محکمی خواهند زد پس اقایون محترم ابن بار قضیه فرق اساسی داره پس با برنامه ریزی دقیق وکار کارشناسی واراعه ی زمانبندی برای برون رفت از محرومیت وارد صحنه شوید دیگه گوشهای ما از حرفای قشنگ پره خواهشا بااراعه ی برنامه جامع وکارامد وقابل اجرا گام بردارید از وعده های سر خرمن هم بپرهیزیدزیاد هم عجله نکنید هنوز خیلی تا انتخابات مونده بگذارید نماینده فعلی تو فضای ارامتر کاراشو ادامه بده به نفع منطقه وشهرمونه درضمن حواسمون باشه که هنوز شورای محترم نگهبان کسی رو تآیید نکرده پس صبر کنید که صبرحقی است که امام غایبمان بر گردن ما دارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. دانشجو گفت:

  مردم یک صدا و با انسجام حداکثری از فرزند برومند مغان دکتر شکری حمایت میکند. یاشاسین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. اتحاد گفت:

  اتخاد طرفداران با غیرت و با تعصب دکتر صمداله شکری و مهندس نصیری و چهره های جدید وحمایت از دکتر شکری انتخابات بی سابقه و نوید بخشی را رقم خواهد زد واکثر مردم بر این اتخاد امیدوار بوده و صخبتهایی در این زمینه صورت گرفته است. یا زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. یزدان گفت:

  بی انصافیهایی که در حق حاج صمد شکری شد برای مردم واضضضضضضح خواهد شد و گفته های زیادی با مردم شریف انجام خواهد شد و انشاله صحبتهایی که با حاج صمد شده با اقتدار کامل حضضضضور خواهد داشت وبا اتحاد مردم و عنایت خداوند انتخابات متفاوتی خواهیم داشت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. بازاری گفت:

  بنده بعنوان فرد با تجربه بازاری به واضح در محافل استقبال مردم از حاج صمد شکری را بیشتر از سایرین میبینم امیدوارم با این اتحاد گرمی از محرومیت نجات یابد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. هوادار قبلی گفت:

  کثر طرفداران دوره قبل مهندس نصیری و اقای موسوی از حضور حاج صمد شکری استقبال میکنند امیدواریم در اینده شاهد این انتخاب درست باشیم تا منطقه به حق خودش برسد. فقط حاج صمداله شکری فرزند لایق مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جوان گفت:

  ﻛﺮﻣﻲ ﺭﺍﻩ ﺟﺎﺭﻩ ﺍﻯ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻣﻜﺮﺍﻳﻨﻜﻪ ﺣﺎﺝ ﺻﻤﺪﺷﻜﺮﻱ ﺑﻪ ﺩﺍﺩ ﻣﻨﻂﻘﻪ ﺑﺮﺳﺪ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. انگوتلی گفت:

  فقط ناصرنصیری می تواند به کمک منطقه بیاید (انگوت-تکبلاغ)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. همکار گفت:

  با عرض سلام و اخترام خدمت مردم شریف و ولایتمدار گرمی. این دوره با قاطعیت واز روی معیار منطقی وبدون تفکرات سنتی و قوم قبیله ای از فرزند لایق مغان مدیر توانمند وارشد کشور حاج صمداله شکری خمایت خواهیم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. شایان گفت:

  بابا جمع کنید کدام امیر کبیرمغان .امیر کبیر مغان که در تاریخهاست. البته حاج ولی اسماعیلی هم به تاریخ پیوسته اما نه مثل امیرکبیر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. استاد گفت:

  سلام.اقای مهدی عزیز که از طرف دانشجویان دانشگاه ازادوپیام نور گرمی نظر داده اید بر علیه حاج صمد شکری. خدا شما را هدایت کند انشاله. برادر عزیز منطقه با بودن افراد تنگ نظر مثل شما نابود شده .شما باید قدر اقای شکری را بدانید نعمتی است برای منطقه. با گذشت زمان شما تعداد اندک نیز به کاروان حاج صمد خواهید پیوست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. معلم گفت:

  همه مردم قدرشناس میدانند دوره قبل ولی اسماعیلی ۷۰ درصد ریزش رای داشتند و افت شدید کرده بودند اما این حاج صمد شکری بود که به داد اسماعیلی رسید و عابرویش را حفظ کرد .در انتخابات اینده هم اسماعیلی بعید میدانم کاندید بشوند واگر هم بشوند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. شهبازی گفت:

  با اوضاع فعلی و نپیوستن گرمی به منطقه ازاد تجاری و رکود حاکم نماینده شدن ولی اسماعیلی قطعی است شک نکنید . داد مردم در آمده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. سلامت گفت:

  جای که امیر کبیر مغان است چه حاجت به دیگران . سالار دلها در راه است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. مهندس گفت:

  اقای موسوی ۳ سال از انتخابات گذشته شما دقیقا چیکار کردید کدام کارخانه را اوردید شما حتی کارگاه هم نتونستید بیاورید همیشه بی تفاوت بودید بر مشکلات مردم. حالا نزدیک انتخابات صدای کلنگ زنی کارخانه را شایعه میکنید واقعا مردم را چی حساب کردید بعد از ۳ سال کلنگ نمیزنند بلکه با قیچی افتتاح میکنند. مردم بیدار شدند و میدانند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. گرمیلی گفت:

  برادران عزیز. اقایان موسوی و اسماعیلی به تاریخ پیوستند و دیگر حنایشان نزد مردم رنگی ندارد از اشخاصی تعریف کنید که مردم نشناسند .این عزیزان نماینده شدن درسته و وضع شهر هم مشاهده میکنید یکبار هم که شده از روی معیار و منطقی تصمیم بگیرید. از تاریکی فکری خودتان را رها کنید عصر حاضر عصر پیشرفته نه پسرفت.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. دانشجویان گفت:

  اسامی علی. نادر. سعید.ولی.سیاوش.ساسان.صمید.حسن ومرتضی.جمعی از دانشجویان بومی دانشگاه پیام نور گرمی حمایت خود را از حاج صمداله شکری مدیر توانا و ارشد کشوری اعلام و استقبال میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مهدی گفت:

   ما دانشجویان آزاد و پیام نور با توجه به عدم شناخت لازم و رد صلاحیت شدن دوره قبل صمد شکری از ایشان حمایت نخواهیم کرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دوستدار گرمی گفت:

    بعید میدونم دانشجوی پیام نور باشی چون اکثر گرمیلی ها صمد رو میشناسن و پیام نوری ها هم اکثرا بچه های همین گرمی هستن پس حرف بی ارزش نزن!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. کاارمند گفت:

  سلام. انشاله حاج صمد شکری با قدرت وارد عرصه انتخابات خواهد شد وصحبتهای لازم با مردم شریف منطقه زده خواهد شد ویکی از کاندیدهای قدرتمند قبل به کاروان حاج صمد پیوسته و موفقیت شکری را چندین برابر میکند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • کریم گفت:

   معمولا صمد شکری به کسی می پیوندد کدام کاندیدا ریسک پیوستن به کاندیدای رد صلاحیت شده ان هم صمد شکری می پذیرد شنونده باید عاقل باشد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. دانشجو گفت:

  شعار نه وعده دروغ نه فقط از مرد عمل و کاری حاج صمد شکری حمایت میکنیم.یاشاسین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. شمیل گفت:

  آمدن صمد شکری با هماهنگی قطعی ولی اسماعیلی است برای شکستن آرا در شهر گرمی بهوش باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   شمیل جان! صمد شکری خودش واسه خودش مهره بزرگی هست و لازم نیست بازیچه دست کاندیداهای دیگه بشه! باور نداری؟ پس برو کارهایی رو که واسه همشهریانمون در این سالها- اونهم بدون سمت در شهرستان گرمی- انجام داده ببین و با عملکرد برخی از مسولین رسمی شهرستان گرمی در چند سال اخیر مقایسه کن!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. شورای انگوت FINLAND گفت:

  خدا وکیلی اگر در انگوت بیش از ده نفر کسی صمد شکری را بشناسد چون نه مسولیتی داشته نه ارتباطی با انگوت ضمن اینکه در گرمی هم همه میگویند صددر صد ایشان رد صلاحیت میشود مثل دوره قبل و کسی ریسک حمایت از ایشان را نمی خرد /

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مشاور شورای گرمی و حومه! گفت:

   نماینده دور قبل گرمی رو هم در گرمی تعداد زیادی نمیشناختن، در موران هم بعید میدونم کسی اون زمان اسم ایشون رو شنیده باشه و ایشون رو دیده باشه ولی همه دیدیم که نماینده شهرستان گرمی شد. همین قانون دقیقا در مورد صمد شکری هم مصداق داره با این تفاوت که صمد شکری رو هر کسی میرفت تهران و مشکلی براش پیش میومد و با حل مشکلش توسط صمد شکری، بطور کامل از او شناخت پیدا میکرد.
   عزیز من، گرمی همچین اشخاص توانمندی داره و فکر کنم یواش یواش دیگه وقتشه که اسم صمد شکری رو بیشتر از گذشته بشنوین!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. انگوتلی گفت:

  نظر بیشتر مردم بر روی فرزند باغیرت مغان حاج صمد شکری متمرکز شده و دعوت از حاج صمد شدت گرفته. میتوانید در محافل گرمی چه خبر همین صفحه مراجعه کرده و از استقبال بی سابقه مردم اطلاع شوید.یا زهرا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صمید گفت:

   خدا را من که فامیل نزدیک صمد شکری هسنتم قطعا می دانم ایشان …… ندارد حالا وای بحال دیگران ضمنا جلسه ی که در منزل ی……… بود حداقل ۵ نفر مستقیم به حاج ولی گزارش میدادند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی اصل اصل گفت:

    داداش جون، تو اون مجلس احتمالا هواست به مارک موبایل اون افراد بوده چون رقبای صمد دقیقا به قدرت او واقف هستن و از همین حالا بند کفششون رو واسه یه مسابقه نفس گیر دارن آماده میکنن و گرنه به زمین زدن شخص ضعیف و کم نفوذ که نیازی به این جور عوامل نفوذی نداره!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 25. حقگو گفت:

  سلام.باتوجه بر شایستگی وتوان لازم این دوره اکثریت احاد منطقه از حاج صمداله شکری حمایت خواهند کرد واستقبال از ایشان روز به روز بیشتر میشود و جلوی این سیل عظیم را نمیتوان گرفت.حاج صمد با دعوت و صلاح بزرگان منطقه و خواست مردم وارد عرصه خواهد شد.چرا که وعده های توخالی اقایان در دوره های قبل و وضعیت بحران منطقه مردم را نگران کرده و به دور از احساسات و طایفه بازی میخواهند انتخاب کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ضرغام گفت:

   برادر زاده محترم شکری که نظریه می نویسی مطمن باشید باز به اسماعیلی خواهید پیوست پس ما را اسیر نکنید .و خودتان را سبک نکنید یک بار این کار را کردید کافی بود .هیچ فرد عاقلی دو بار گزیده نمی شود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. محمود گفت:

  ضمن احترام به نظر همه دوستان وهمشهریان محترم تنها کسی که می تواند فراجناحی ، دوست بازی عمل کند آقای دشتی هستند ، ایشان درمقطعی برای تصدی فرمانداری گرمی مطرح شده بودند عده ای از نزدیکان نماینده محترم مخالفت کردند ، شاید علت مخالفت هم به جهت عدم وابستگی ایشان به افراد وجناحها ومستقل عمل کردنشان بوده است ، آروزی ما پیشرفت وترقی شهرستان است ، هرکسی فقط برای پیشرفت وترقی شهرستان فکر کند خدا دست او را خواهد گرفت ، خدمت به خلق خدا، مرضی پروردگار متعال را بدنبال خواهد داشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. بازاری FINLAND گفت:

  با شنیدن صدای مخالفین و حتی موافقین نماینده فعلی و از طرفی اقدامات محسوس در ولی اسماعیلی در موضوعات مردم پسند چون کارخانه ها . سیلو. دانشگاهها و سدها به نظر میرسد کسی از کاندیداهای فعلی را یارای رقابت با ایشان نیست مگر اینکه اتفاق دیگری بیفتد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. مطلب گفت:

  آخه اسماعیلی عددی نیست که کسی به فکر رقابت باهاش باشه.الکی بزرگش نکنید. اون سری هم به زحالا ببینید کی گفتمور داییش که معاون سیاسی بود نماینده شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. دادرس FINLAND گفت:

  با اوضاع فعلی و از دست رفتن منظقه آزاد ولی اسماعیلی میتواند بعنوان ناجی گرمی وارد شود و قطعا تمام معادلات از الان به نفع ایشان سپری میشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. قادر FINLAND گفت:

  بر عکس نظریات دوستان بعنوان یک کارشناس کوچک عرض نمایم این دوره رقابت شدید و تنگاتنگ بین ولی اسماعیلی و حاج موسوی خواهد بود یاران اسماعیلی با انگیزه و زخمی به دنبال کسب قدرت و دوستان موسوی هم با شدت تمام برای از دست ندادن قدرت پس کسی را توان پیش بینی نیست . بقیه کاندیداها هم اگر بیشتر شدند به نفع اسماعیلی خواهد بود کما اینکه ایشان از تکثر کاندیداها حتی در انگوت هم حمایت و در خفا کاندید سازی و مهندسی میکند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. شهرام FINLAND گفت:

  اگر انتخابات به درستی انجام پذیرد با اوضاع فعلی و نظریات مردم ولی اسماعیلی نماینده بدون شک گرمی است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. گرمیلی گفت:

  اتحاد نصیری شاهی به نفع هر کس باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. همشهری گفت:

  گرمی فقط موسوی وولی اسماعیلی ونصیری ومیرزاده ندارد بلکه دیگرچهره ای جدید لیاقتشان به مراتب بیشتراز از ۴نفرمذکوراست.عالشی جان تامدامی که افراد………. مثل شمادرصحنه باشد باید منتظر کاسه ……. دیگرهم باشیم.توصیه میکنم هیچ کس را بدون ازروی توهم متهم نکن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. عباسی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به رسم ادب و احترام و فقط صرفا بخاطر خوانندگان محترم سلام عرض میکنم و الا ا…… ……. ارزش سلام دادن هم ندارید . گرچه میدانم نظر را ثبت نخواهید کرد . بنده طرفدار هیچکدام از نمایندگانی که تا حالا به مجلس فرستادید نیستم و نخواهم بود . دوره ای که ولی اسماعیلی نماینده بود من اون دوره بنا به شرایطی که داشتم در تهران بودم متاسفانه نتونستم رای بدهم و دوره فعلی هم به حسینی چلک رای دادم . در هیچکدام از انتخابات دو آتیشه نبوده و نیستم و نخواهم بود ولی حرف من با ا….. ….. و آنهایی که در ظاهر برای شهرشان جان نثاری میکنند ، ولی متاسفانه در پای عمل میدان را خالی میکنند .و اگر کسی پیدا بشود که بخواهد برای شهر خود خدمتی کرده باشد همان ها عین تکفیریها(قلم) شمشیر بدست میگیرند و به ناحق و بخاطر تنگ نظری و برای اینکه منافعشان در خطر نباشد شروع به تخریب و تهمت و انواع افترا ها می پردازند . ا…….ن تا زمانی که افکار منهوس شما و امثال شماها در این شهر جولان بدهد شهرستان گرمی آرامش و رو خوش بخود نخواهد دید . اگر واقعا مردم گرمی را دوست دارید و میخواهید شهرستان گرمی آباد بشود بخاطر شهرتان هم که شده در انتخابات سال آینده لطفا برحسب وظیفه فقط شرکت کنید و خودتان را بخاطر چندر گازی نفروشید چون از حالا معلوم هست که دنبال چه کسی افتاده اید و چه نیت شوم و پلیدی دارید . عزت خوانندگان زیاد . در آینده انشاالله حرفهای زیادی در باره ا…….ن و …… سیاست زده اش برایتان دارم و اون هم از …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. ناشناس گفت:

  همشهریان عزیزقسم به خدا به پیر به پیغمبر هر کی بیاد تو گرمی فقط رییس عوض میکنه و به جیب خود فکر میکنه و بس گرمی با بی مهری مسولین و نمایندگان گذشته ویران شده. آدم وقتی از شهرستانها میهمون میاد وقتی کوچه ها را میبینه خجالت زده میشیم گرمی محرومترین شهر جهانه .. حالا دو سال مونده انتخابات ما را ببین که سر چی جر و بحث میکنیم آقایان هم خوشحال میشن اسم اونها به میان میاد.. بچسبیم به کار و کسبمون به زندگی شرافتمندانه . ۷۰ درصد مردم گرمی و منطقه منتظر یارانه ماهانه هستن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. شاهدی گفت:

  دیشب جلسه انتخاباتی یکی از کاندیداهای احتمالی ص ش در منزل ی ز در محله سرچشمه بود جالب این بود از حدود ۵۰ نفر حداقل ۷ نفر موبایل شان را باز گذاشته بودند و اخبار جلسه را منتقل میکردند و حدود ۵ نفر هم پایان جللسه گزارش جلسه را به کاندیداهای دیگر میدادند . بنده خدا ص ش فکر میکند هوا دار دارد. این است انتخابات گرمی براداران تازه وارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قانون انتخابات گفت:

   آقای شاهدی محترم گویا شما اولین بار است که به یک جلسه تبلیغاتی میرین چون در همه جلسات انتخاباتی، رقیبها همیشه هوشیار هستند و اخبار را لحظه به لحظه رصد میکنن!
   اگر در آینده یک بار هم به جلسه آقای ح.و یا دیگر کاندیداها برید، دقیقا همین قضیه را بنفع کاندیداهای دیگر حتما مشاهده خواهید کرد؛ چون این قانون انتخابات گرمی است…….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 37. بهنام گفت:

  فکر کنم اینبار با حضور یک خانم دانشگاهی در عرصه انتخابات همه پیش بینی ها نقش بر آب خواهد شد…حالا ببین کی گفتم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. مددی گفت:

  حضور چهره های جدید چون بهاری. شکری. سیدی. دشتی. خانی. و دیگر افرادی دیگر که اضافه خواهند شد انتخابات را مشکل خواهد کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. حسن گفت:

  فقط دکتر سیدی توانایی رقابت با اسماعیلی را دارد همه باید دکتر را کمک کنیم استاد میززاده هم کمک نماید و اگر نه قافیه را باخته ایم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. شهداد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  باران ببار یادگارهای که از حاج ولی بجا مانده از یادها نخواهد رفت . یادگارهای ماندگار و فراموش نشدنی البته در مقایسه با همه نمایندگان ادوار گذشته.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. فتاح ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با کار و تلاشی که دکتر سیدی میکند و هزینه انصراف ایشان غیر ممکن است و از طرفی میرزاد هم از رای قبلی خود ۱۶۰۰۰ رای نخواهد گذشت پس تحلیل شما جوابگو و منطقی نی حاج موسوی و رای حاج ولی ۱۵۰۰۰ رای و حضور چهره های دیگر از جمله نصیری یا دیگران معادله انتخابات گرمی را سخت کرده است اما تیم انتخاباتی اسماعیلی فعلا در عرصه فعال تر ند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. پیمان UNITED STATES گفت:

  معادله؟؟؟
  سیدی؟؟؟؟نهایتا ۵۰۰تا رای داره.
  حاج ولی نماینده هست با ۲۵هزار رای.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیطرف NETHERLANDS گفت:

   حاجولی فوق فوقش ۱۰ هزار رای داره این دوره دوره میرزاده هستش برای اولین بار بابیش از سی هزار رای مردمی ترین نماینده گرمی خواهد بود که البته شان و لیاقت اقای میرزاده از بقیه افراد کاندیداها خیلی خیلی زیادهو اینو تو سی سال سابقه درخشان مدیریتی نشان داده میتواند موتور پیشرفت شهرستان گرمی باشد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. عالشی گفت:

  رقابت این دوره بین استاد میرزاده و حاج ولی اسماعیلی مشهور به امیر کبیر مغان خواهد بود .سیدی. شکری.بهاری اگر بیایند با هدایت پشت پرده ولی اسماعیلی خواهد بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایگید ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ولی اسماعیلی نه پشت پرده داره و نه روی پرده. حرفهای کذب را رها کنید و واقع بین باشید. گرمی با اینها به جایی نرسیده ونخواهدرسید. با ایمان به خدا ومعاد، شایعه پراکنی و دروغ پردازی نکنید. بگذارید یکبارهم که شده مردم -انگوت گرمی موران- درست هدایت شده و درست تصمیم گرفته و درست انتخاب کنند. درود بر مرد اخلاص و عمل: دکتر نادر بهاری فرزند خیاط مرحوم رحمان بهاری قلعه باشی و درود بر شهید عالیقدر ایران اسلامی شهید رجایی.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. قادری گفت:

  با ضعف کاری سه سال گذشته و افتتاحیه های هفته دولت که همه مربوط به گذشته بود و بازدید وزیر آموزش پرورش از کارخانه قهرمان که آن هم مربوط به زمان اسماعیلی است مردم می پرسند پس این سه سال دوستان چه کرده اند؟ گاز موران هم که افتتاح شد مربوط به همان دوران است ؟ بنابر این مردم خوبخود سوق داده میشوند به سمت ولی اسماعیلی و این را چاره ای نیست ایشان دارند به شخصیت افسانه ای تبدیل میشوند که گویا راه نجات گرمی فقط به او ختم میشود. ا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. فلاحی گفت:

  سیدی با صد رای چه توان دارد برای اتحاد . خداوکیلی بیچاره است این سیدی / ضمنا افکار عمومی اگر همین طوری پیش رود ولی اسماعیلی علی رغم اینکه بنده مخالف هستم بیش از ۲۰ هزار رای خواهد آوذرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سروصدا NETHERLANDS گفت:

   جناب آقای فلاح چرا حرف بی ربط میزنی، هرنامزدی الان بیاد انتخابات اولین رقیبش سیدی هستش، چرا داری از دید کوتاه خودت به رای سیدی نگاه میکنی، توقعات تو معلومه که مثه خودت پایینه، انشالاه معلوم خواهد شد که سرنوشت آتی انتخابات رو کی رقم خواهد زد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 46. ودود گفت:

  حاج ولی اسماعیلی نیز به نفع م ع کنار خواهد رفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. دکتری فیزیک کوانتومی از گرمی مغان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  فقط اسماعیلی و نصیری برای گرمی کار کردند ای کاش نصیری از اسماعیلی حمایت می کرد مردم خر نیستند نماینده ای که کار می کنه تو ظاهر شهر خودش را نشان می ده سد عمارت شیرالات قهرمان دانشگاه آزاد سد کله سر پروژه های این دو عزیز می باشد فراری دادن سرمایه گذار طرح پروژه نورد از افتخارات نماینده جاریست 

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید