کشف و خنثی سازی محموله انفجاری در بخش عنبران

Image result for ‫دادستان اردبیل عتباتی‬‎

آزادلو : دادستان اردبیل از کشف و خنثی سازی یک محموله انفجاری دو کیلوگرمی در اطراف روستای کلش بخش عنبران توسط سپاه پاسداران کشف و خنثی سازی محموله انفجاری در بخش عنبرانانقلاب اسلامی خبر داد.

ناصر عتباتی صبح امروز در نشست با خبرنگاران افزود: این بسته انفجاری در فاصله ۷۰۰ متری روستای گلشن از توابع بخش عنبران شهرستان نمین در شرق اردبیل پنهان شده بود که توسط تیم چک و خنثی سازی سپاه کشف و خنثی شد.

وی گفت : موضوع رفت و آمدهای مشکوک افراد غیربومی ، توسط اهالی آن منطقه به مراجع قضایی گزارش داده شد که بعد از مراجعه و در بررسی های بعمل آمده مشخص شد محموله انفجاری به مقدار ۲ کیلو گرم با میکرو کنترل جاسازی شده است که خوشبختانه به موقع کشف و خنثی شد.

عتباتی تصریح: هنوز فرد مظنونی در این رابطه دستگیر نشده ولی بررسی های اطلاعاتی در سطح گسترده ای در حال انجام است.

دادستان اردبیل تصریح کرد: هماهنگی‌های بسیار خوبی با نیروهای امنیتی و قضایی در سطح استان وجود دارد و خوشبختانه مردم از آگاهی بالایی در این زمینه برخوردار هستند و هرگونه تردد افراد مشکوک را گزارش می‌دهند.

وی افزود: هوشیاری لازم در این زمینه در تمامی نیروهای انتظامی و امنیتی در سطح استان وجود دارد و ما با هرگونه اقدامی که مخل امنیت عموم باشد به صورت قاطعانه برخورد خواهیم کرد .

دادستان اردبیل همچنین در خصوص بازداشت ۲ تن از مدیران کانال تلگرامی در اردبیل نیز گفت : بازداشت این ۲ نفر ربطی به فعالیت های انتخاباتی انها نداشته بلکه به اتهام تشویش اذهان عمومی، توهین به شورای نگهبان و قوه قضائیه بازداشت شده اند.

وی افزود: یکی از این ۲ نفر آزاد شده اما نفر دوم هنوز در بازداشت بسر برده و پرونده وی در حال بررسی می باشد.

 

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید