کمبود فضاهای آموزشی اردبیل برطرف شود

آزادلو : استاندار اردبیل بر ضرورت توجه به کمبود فضاهای آموزشی استان اردبیل تأکید کرد و گفت: با بهره‌برداری از مجموعه “حیات طیبه” ظرفیت مناسبی برای توجه به زیرساخت‌های آموزشی و تربیتی فراهم خواهد شد.

اکبر بهنام‌جو روز گذشته در آیین تجلیل از مقام معلم در دبیرستان دخترانه فدک اردبیل اظهار کرد: توجه به فراهم آوردن زیرساخت‌های آموزشی و تکمیل نواقص و کمبودها ضروری بوده و می‌بایست تمامی ظرفیت‌ها و ابزار موجود برای تسهیل در فرایند نظام تعلیم و تربیت فراهم شود.

وی بر ضرورت توجه به برطرف‌سازی کمبود فضاهای آموزشی استان اردبیل تأکید کرد و افزود: با بهره‌برداری از مجموعه “حیات طیبه” ظرفیت مناسبی برای توجه به زیرساخت‌های آموزشی و تربیتی فراهم خواهد شد و امیدواریم با تأمین اعتبار شاهد بهره‌برداری و تکمیل این پروژه باشیم.

استاندار اردبیل با گرامیداشت فرارسیدن هفته معلم و اعیاد بزرگ شعبانیه، تصریح کرد: معلمان زن از وظایف بسیار سنگین و مهمی برخوردار هستند، چرا که علاوه بر توجه به نقش مهم آموزگاری باید وظایف مادری و همسری خود را نیز ایفا کنند.

بهنام‌جو ادامه داد: توجه به مسائل آموزشی نباید منجر به فراموش شدن حوزه‌های تربیتی شود و قرارگیری مسائل تحصیلی در کنار مسائل تربیتی منجر به آگاه‌سازی هر چه بیشتر دانش‌آموزان، کاهش آسیب‌های اجتماعی و توجه بیشتر به آینده و شخصیت دانش‌آموزان خواهد شد.

استاندار اردبیل به جایگاه والای معلمان در تعلیم و تربیت آینده‌سازان جامعه اشاره کرد و یادآور شد: در تمامی شرایط باید قدردان زحمات و فعالیت‌های معلمان و کادر آموزشی باشیم و فداکاری و تلاش این قشر زحمت‌کش جامعه قابل تقدیر و ستودنی است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید