کیماس زند به‌عنوان شهردار انگوت انتخاب شد

آزادلو : طی مراسمی در بخش انگوت، کیماس زند به‌عنوان شهردار انگوت انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رحیم لاهوتی‌فر امروز در مراسم معارفه شهردار انگوت اظهار کرد: خدمات صورت گرفته توسط شهردار سابق در شهر انگوت جای تقدیر دارد و امید می رود این رویه ادامه داشته باشد.

وی افزود: شهرداری‌ها نهادهای نیمه‌خصوصی هستند که درآمدزایی باید در اولویت امور آنها باشد و در انگوت نیز شرایط برای تحقق این مهم به‌خصوص در بخش گردشگری فراهم است.

معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری اردبیل اظهار امیدواری کرد شهردار جدید انگوت با تلاش و کوشش فراوان و با تعامل با اعضای شورا نسبت به پیشبرد اهداف بلند مدت شهرداری گام برداشته و باعث عمران و آبادانی شهر شود.

فرماندار گرمی مغان نیز در این مراسم گفت: اعتبارات خوبی از سوی سازمان شهرداری‌ها در اختیار شهرداری انگوت قرار گرفته و حرکت‌های خوبی نیز انجام شده که امید می‌رود ادامه داشته باشد.

ابراهیم امامی اظهار کرد: گردشگری راه نجات شهر انگوت بوده و قابلیت‌های موجود در این شهر به‌خصوص فضاهای سبز و پارک‌های تفریحی می‌تواند توسعه زمینه جذب گردشگر را فراهم سازد.

رئیس شورای انگوت در مراسم معارفه شهردار جدید بر تعامل بین دستگاه‌های دولتی با شورا و شهرداری تأکید کرد و افزود: پیشرفت جز با همدلی و همکاری دستگاه‌ها با یکدیگر و مردم با مسؤولان دست‌یافتنی نخواهد بود.

شهرام فرهمند از افزایش ۴۰ درصدی اعتبارات شهرداری در سه ماهه جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و گفت: عملیات لانه آتش برای توسعه گردشگری این شهر با اعتبار اولیه ۸۵۰ میلیون ریال آغاز شده است.

وی خواستار همکاری مردم برای پازل‌گذاری خیابان امام (ره) شهر انگوت شد و اضافه کرد: امیدواریم با توجه به رسیدن فصل سرما یک دستگاه گریدر در اختیار شهرداری انگوت قرار گیرد تا علاوه بر معابر شهری، در نقاط مختلف نیز خدمت‌رسانی کند.

نظر شما چیست؟

۴ نظر

 1. مهدی ابش زاده گفت:

  ضمن تبریک به انتخاب شایسته اقای زند به عنوان شهردار انگوت.ایشان فردی تلاشگر و خستگی ناپذیر میباشند و مطمنم با شناختی که دارم مطمنم موفق خواهند بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی گفت:

  با سلام خدمت همه همشهریان عزیز
  به نظر من آقای زند بهترین گزینه برای شهرداری انگوت بود من از صمیم قلب به ایشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. شهروند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  متاسفانه شهر انگوت تبدیل به یک پادگان آموزشی شده ملاک انتخاب شهردار برعکس سایر شهرها صرفا جنبه سیاسی پیدا کرده تا جنبه سوابق علمی و مرتبط با شهرداری . شهردار منتخب چهار سال آموزش میبینه و در این چهار سال بدنبال یارگیری برای نماینده خودش می باشد شهر به جای پیشرفت ، پسرفت مینماید به عنوان یک همشهری از مردم عزیز خواهش میکنم فکری به حال شهرتون باشید تا کی سیاسی بازی . کجای شهر ارتقاء یافته کدوم سرمایه گذار در شهر سرمایه گذاری کرده اون از ورودی شهر این از خروجی شهر داخل شهر هم عین جنگ زده تا زمانیکه یک شهردار با سابقه و آشنا به امورات فنی انتخاب نشود چیزی غیر از اینا انتظار نداشته باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. همشهری UNITED KINGDOM گفت:

  خدا بخیر کنه . لانه آتش دیگه چیه!!! آقای فرهمند دمت گرم، فقط همین یک موردرو کم داشتیم…

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید