«گرمی» قطب صنعتی استان اردبیل می‌شود

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: شهرستان گرمی در آستانه تبدیل به قطب صنعتی استان اردبیل بوده و پیش‌زمینه‌های تحقق این مهم با احداث سدها، راه‌های ارتباطی و سایر زیرساخت‌ها فراهم شده است.

ابرهیم امامی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: همه مسؤولان شهرستانی و استانی کمر همت خود را برای رفع معضل بیکاری بسته‌اند و قطع و یقین شاهد نتایج خوبی برای سال جاری خواهیم بود.

وی به آغاز فعالیت شیرآلات قهرمان در شهرستان گرمی اشاره کرد و گفت: هج اکنون در این مجموعه ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر غیر مستقیم اشتغال دارند که باعث امیدواری در میان مردم و سرمایه‌گذاران شده است.

رئیس شورای اشتغال و برنامه‌ریزی شهرستان گرمی مغان بیان کرد: علاوه بر فعالیت این مجموعه، ۴ برند شیرآلات دیگر عملیات احداث آن‌ها شروع شده و یا در آستانه شروع است و در نظر داریم با راه‌اندازی این مجموعه‌ها تعداد اشتغال‌زایی در حوزه صنعتی را به ۲ هزار نفر برسانیم.

وی به ایجاد اتحاد مثال زدنی میان مسئولان گرمی مغان و حمایت مقامات استانی از این شهرستان اشاره کرد و گفت: با اقدامات صورت گرفته مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران بخش خصوصی کمتر از ۱۵ روز صادر می‌شود که باعث دلگرمی فعالان بخش خصوصی می شود.

امامی اضافه کرد: شهرستان گرمی مغان در آستانه تبدیل به قطب صنعتی استان است و پیش زمینه‌های تحقق این مهم با احداث سدها، راه‌های ارتباطی و سایر زیرساخت‌ها فراهم شده و در آینده نزدیک شاهد تحقق این مهم خواهیم بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید