گزینه‌های جدید ادارات استان اردبیل و فرمانداران پارس آباد و بیله سوار

12461_941

آزادلو : نماینده مردم پارس‌‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: صدیف بدری شهردار اردبیل به عنوان گزینه مطرح برای اداره کل راه و شهرسازی در نظر گرفته شده است که این گزینه را اکثر نمایندگان و استاندار اردبیل تایید کرده‌اند.

حجت‌الاسلام حبیب برومند اظهار داشت: به غیر از صدیف بدری، شهرام باباخانی و کریم‌الله وثوقی برای مدیریت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل مطرح شده‌اند که از بین آنها صدیف بدری بیشترین شانس تصدی مدیریت راه و شهرسازی اردبیل را دارد.

وی در مورد گزینه‌های جهاد کشاورزی عنوان کرد: از بین یوسفی، عدیل سروی و پرتوی گزینه نهایی به احتمال قوی یوسفی خواهد بود که عهده‌دار مسئولیت سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خواهد بود.

نماینده مردم پارس‌‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی افزود: برای مدیریت شرکت آب و فاضلاب روستایی میر علی رحیمی‌زاد، نوخواه، هدایت ملکی و نورالدین پرندک معرفی شده‌اند که از بین آنها شانس هدایت ملکی بیشتر از همه است.

برومند با بیان اینکه برای مدیرعاملی شرکت آب و فاضلاب شهری علی خاک‌نژاد و عباس رضوی به عنوان گزینه‌های نهایی تعیین شده‌اند، یادآور شد: قرار است وزیر نیرو با هماهنگی استاندار اردبیل از بین این گزینه‌ها یکی را انتخاب کرده که شانس علی خاک‌نژاد بیشتر است.

وی در مورد تغییر و جابه‌جایی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز تصریح کرد: ازبین دو گزینه محمد تقی علیمی و گودرز صالحی به نظر می‌رسد کار گودرز صالحی در عهده‌داری مسئولیت دانشگاه محقق اردبیلی به اتمام رسیده و این گزینه نهایی به نظر می‌رسد.

نماینده مردم پارس‌‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای دانشگاه پیام نور از بین ولی‌الله خوش‌طینت و محرم‌زاده به نظر می‌رسد خوش‌طینت طرفداران زیادی دارد و به احتمال قوی این مدیر بومی باقی ماندنی است.

برومند در مورد گزینه‌های مطرح برای مدیریت اداره کل ورزش و جوانان که تعداد آنها نیز زیاد است، افزود: از بین بهمن مددی، هوشنگ محمدی، نقی آهنگر، جلال ممی‌زاده و احمد کنعان‌پور، هوشنگ محمدی و کنعان‌پور بیشترین شانس عهده‌داری مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل را دارد.

وی خاطرنشان کرد‌: برای جمیعت هلال احمر استان اردبیل نیز از بین گزینه‌های مطرح همچون علیرضا پوستی و بابایی به نظر می‌رسد شانس علیرضا پوستی بیش از همه باشد.

درصدد هستیم تا فرماندار بیله‌سوار یک زن توانمند و قوی باشد

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل در مورد گزینه مطرح برای فرمانداران پارس‌آباد و  بیله‌سوار گفت: علی علایی برای فرمانداری پارس‌آباد نهایی شده و برای شهرستان بیله‌سوار هنوز گزینه نهایی نشده و بنده تلاش می‌کنم از بین بانوان توانمند استان یک فرماندار زن برای شهرستان مرزی بیله‌سوار انتخاب کرده و با هماهنگی استاندار اردبیل معرفی کنیم.

برومند در پایان سخنان خود اذعان داشت: البته همه انتصاب‌ها با هماهنگی دقیق و نظارت استاندار اردبیل، مجمع نمایندگان استان و همچنین تایید نهایی وزرا انجام می‌شود که امیدواریم هر چه سریع‌تر و تا پایان امسال نابسامانی‌های مدیریتی در برخی از حوزه‌ها برطرف شده و در این زمینه یک سر و سامان حقیقی اتفاق بیفتد.

نظر شما چیست؟

۲۲ نظر

 1. محمد - مغان گفت:

  مورانلی اوماسلانی:
  تو مرا تا حالا به عمرت دیده ای؟ مرا میشناسی؟ که ادعا میکنی افشاگری کذایی تو!! علیه یک نفر، برای من ضرری دارد؟؟
  مجبوری حرف بی ارزش بزنی که خودت هم نتوانی جمعش کنی؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. محمد - مغان گفت:

  مورانلی از اوماستان:
  خیلی جالب است! من در حال حاضر در ترکیه تحصیل میکنم، ولی با اینکه قبلا به اسم ترکیه نظر میدادم، ولی حالا به اسم مغان نظر میدهم (هرچند بقول شما، آی پی! بنده نشان میدهد که از ترکیه نظر میدهم) ولی اینکه شماییکه خودت را اوماسلانی معرفی میکنی، چرا چندین بار به اسم آمریکا و … نظر میدادی؟؟؟ اون موقع چرا حرف از آی پی! نمیزدی؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محمد - مغان گفت:

  مورانلی از اوماسلان:
  ۱- وقتی اسم مرا به عمد و اشتباه تلفظ میکنی، باید انتظار این را هم داشته باشی که دیگران اسم کاربری خودت را به گونه دیگر تلفظ کنند. در ضمنآی پی شما برای خودت مهم است. چون قبلا خودت میگفتی که به کشورهای محتلف میروی، فکر کردم باز هم در مسافرت به سر میبری!
  ۲- از کجا میدانی که افشاگری تو برای من هم ضرر دارد؟ نکند صاحب کرامات و علم غیب شدی؟
  ۳- اگر در همه زمینه ها نظر تخصصی نمیدهی، پس معلوم است که برخی نظراتت همینطوری صادر می شود! پس میبینیم که این نظرات شماست که گاها بی محتواست!
  ۴- هیچ کس از مخاطبین سایت نظرات مرا قبول ندارد. این امر به تو چه ارتباطی پیدا میکند؟ میشود بگویی مسول روابط عمومی کدام موسسه یا سازمان هستی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مورانلی از اوماسلان UNITED STATES گفت:

   من مسول روابط عمومی جایی نیستم ولی در دنیای آزاد رسانه این حق رادارم از کسی که نظرات غیر کارشناسی در همه زمینه ها میدهد انتقاد کنم. شما که تحمل انتقاد ندارید و جواب انتقاد را با تخریب میدهید نباید نظر بدهیدو بروید به درستان برسید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    مورانلی اوماسلانی
    شرمنده ها، با این حرفهای بی مفهوم داری فقط وقت من و خوانندگان سایت را میگیری!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محسنی گفت:

   برای مدیریت یا فرماندار شدن یا عناوینی مشابه این داشتن هوش و درایت و ذکاوت لازم است یعنی یک کار نرم افزاری هست نه سخت افزاری که نیاز به زور بازو داشته باشد و چون مردان در این مورد قوی تر هستند پس ارجحیت دارند.بعدشم همین که یک زن این مسئولیت را با این شرایط حاکم که مردها خودشان را بالاتر و ارجح تر میدانند بپذیرد نشان دهنده ی توانمندیش است میخواهد برخلاف جهت رودخانه حرکت کند، آنهم رودخانه ی خروشانی مثل مردان ایران که وجود خانمها را در عرصه ی قدرت بر نمی تابند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. محسنی گفت:

  درضمن جناب محمد-مغان! آیا به نظرشما فرمانداران یا استانداران از مادر فرماندار یا استاندار زاده شده اند! یا باید از یک جایی شروع کرد! چرا اینقدر در مورد انتخاب بانوان بدبین هستید! اتفاقا خانمها دقیق تر، منظم تر، پاکدستر و باوجدان تر هستند. علاوه بر این آقایان هرچقدر هم که زرنگ باشند باز اگر تحقیق و بررسی شود دلیل موفقیت شان داشتن حمایت و هدایت یک زن بوده است این را فراموش نکنیم که پشت هر مرد موفقی یک زن هست.!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. محسنی گفت:

  جناب محمد-مغان!
  چه اشکالی دارد به نظر شما اگر یک خانم فرماندار شود، چرا بحث تجربه د رانتخاب مردان مطرح نمی شود؟ در گذشته بوده فرمانداری که بدون داشتن هیچ سابقه ی اجرایی و حتی حضور در شغل دولتی به این سمت انتخاب شده است. داشتن شم سیاسی و قدرت مدیریت امور ربطی به این جور چیزها ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. زهرا گفت:

  اگر مردان موفق رادرتاریخ سراغ داریم در دامن زنان بزرگ شده اند در منطقه مغان در شهرها وروستاها زنان در شوراها رای بالاتر از مردان را داشتند وموفق عمل کردند متاسفانه دیگر حضور زنان کم رنگ میشود آقای برومند دستت درد نکند شیر مادرت حلالت باد که یادی از ما زنان ومادران میکنی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. محمد - مغان گفت:

  آیا انتخاب یک خانم در سمت فرماندار که ارتباط تنگاتنگی با مسایل امنیتی و سیاسی دارد، آنهم در یک شهر مرزی، صحیح بنظر میرسد؟ آیا چنین تجربه ای در اختیار بانوان منطقه وجود دارد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آ،ص گفت:

   باسلام
   آقای محمد مغان اکثرا نظرات شما منطقی هست و قابل احترام ولی در این مورد فکر میکنم یکم کم لطفی کردین که انتخاب یک خانم به عنوان فرماندار مشکل خاصی داشته باشه!
   مطمئن باشید که اگر بستر فراهم باشه بانوان ما کم از بانوانی که در شهرهای بزرگ زندگی میکنن نداره،منتها فقر نسبتا عمیق فرهنگی منطقه باعث عدم رشد بانوان فرهیخته این مناطق شده،در مورد تجربه هم باید بگم که بلاخره باید از جائی شروع کرد!
   نگاه خاص وریز بین خانها در حیطه مدیرت هم جواب میده،مطمئن باشید،
   در هر صورت باید توجه داشته باشیم که نیمی از افراد جامعه ما رو بانوان تشکیل میدن،وبانوان ما هم باید باور داشته باشن که میتوانند با الگوگیری از حضرت زهرا س نقش موثرتری در جامعه ایفا کنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    جناب آ،ص محترم
    از لطف شما سپاسگزارم، منتها منظور بنده نادیده گرفتن توانمندی های بانوان استانمان نبود؛ بلکه فقط و فقط این بود که فرماندار شدن برای یک شهر مرزی که مسایل امنیتی و پیچیدگی های خاص خود را – نسبت به شهرهای دیگر – دارد، نیاز به افرادی دارد که سالها در حوزه سیاست، تجربه کسب کرده باشند. البته این نظر بنده است و ممکن است زیاد هم درست نباشد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • محسنی گفت:

   با سلام و احترام! آقای محمد مغان به نظر شما منطقه ی مرزی مغان از مناطق مرزی سیستان و بلوچستان نا امن تر هست؟ حتما خبر دارید که در دو تا از شهرستانهای مرزی این استان فرماندار زن انتخاب شده است!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    جناب محسنی:
    علیک سلام!
    بله، خوشبختانه بنده هم از این موضوع داغ خبر دارم!
    پست فرمانداری به خودی خود از پست های حساس هست، مخصوصا اگر در منطقه مرزی واقع شده باشد و هیچ ربطی هم به نا امنی این استان و آن استان ندارد. وانگهی؛ بنده گفتم که آیا تجربه این کار وجود دارد یا خیر. نهایتا، بنده فقط نظر خودم را بیان کردم و گفتم شاید هم نظرم درست نباشد.
    در ضمن فکر کنم اگر اینطور پیش برود و انشاالله چهار تا کامنت دیگر هم از سوی کاربران در این موضوع – که البته هنوز نه به دار است و نه به بار – اضافه شود، احتمالا پروژه انتصاب فرماندار زن در شهرستان مورد نظر قطعی شود!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • مورانلی از اوماسلان UNITED STATES گفت:

   این محمد ترکیه باز شروع کرد
   چرا شما فکر میکنید در همه مسائل متخصص هستید؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    مورانلی اوماسلانی از لاس وگاس! غیبتت توی سایت خیلی طولانی شده بود، فکر کردم باز هم رفتی دور دنیا رو بگردی!
    وقتی شما نظرهاتو مینویسی، کسی از شما ایراد میگیره و میگه متخصصی؟؟
    مثل اینکه یادت رفته به دروغ و واسه اینکه خودی نشون بدی، چند وقت پیش راجع به افشاگری! از یکی از اساتید دانشگاه آزاد افاضات فرمودی؟ چی شد پس؟؟ چرا افشاگری نفرمودی؟ اون موقع شما متخصص برملا کردن اشتباهات مردم نبودی؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • مورانلی از اوماسلان UNITED STATES گفت:

    من اگر افشاگری میکردم که شاید شما هم از این افشاگری من ضرر می دیدید. آقای محمد من نظر تخصصی در همه زمینه ها نمیدم. خیلی از مخاطبان سایت آزادلو با من هم عقیده هستند و نظرات شما را قبول ندارند. چه خوب است که شما قبل از نظر دادن کمی مطالعه کنید و با این نظرات بی محتوا وقت مخاطبان را نگیرید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • مورانلی از اوماسلان UNITED STATES گفت:

    محمد مغان در ضمن اگر از آقای قاسمیان بپرسید ایشان با توجه به آی پی من به شما خواهند گفت من از کجا نظر میدهم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید