یک میلیار تومان برای تکمیل درمانگاه شبانه‌روزی ایثار هزینه شده است

آزادلو : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان اردبیل گفت: در راستای ارائه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان و ایثاگران و برای تکمیل درمانگاه شبانه‌روزی ایثار یک میلیارد تومان هزینه شده است.

یاسر شاهی عصر امروز در آیین افتتاح و بهره‌برداری از درمانگاه شبانه‌روزی ایثار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان و ایثاگران و برای تکمیل درمانگاه شبانه‌روزی ایثار یک میلیارد تومان هزینه شده است.

وی افزود: مجتمع  فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در سه فاز و با ۱۴ هزار متر مربع زیر بنا می‌باشد و اولین فاز آن سالن ورزشی است که به بهربرداری رسید و سایر فازهای آن ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم با همت مسؤولین استانی در دهه فجر سال ۹۷ شاهده افتتاح فازهای دیگر مجتمع بزرگ ایثار در استان اردبیل باشیم.

شاهی تصریح کرد: درمانگاه شبانه‌روزی ایثاربا زیر بنای ۳۵۰ مترمربع ویژه خانواده شهدا و ایثاگران است که در کنار آن به سایر همشهریان در بخش فیزیوترابی و دندانپزشکی ارائه خدمات می‌کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان اردبیل گفت: شعارهای انقلاب اسلامی ایران نمایانگر آرمانهای ملت بزرگ ایران و امام‌خمینی(ره) بود و ما همه آن ها را از امام خمینی فرا گرفته بودیم و همیشه باید در این مسیر حرکت کنیم و هر زمان از شعارها فاصله باید بدانیم که از انقلاب اسلامی دور شده‌ایم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید