۲۶ میلیارد تومان، سهم شهرستان گرمی از تسهیلات طرح اشتغال فراگیر

آزادلو : فرماندار گرمی گفت:۲۶ میلیارد تومان، سهم شهرستان گرمی از تسهیلات طرح اشتغال فراگیر است.

ابراهیم امامی صبح امروز در جلسه بررسی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: باید سند برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت اوقات فراغت با رویکرد فرهنگی در شهرستان گرمی مغان تهیه و تدوین شود.

وی افزود: دولت در راستای ساماندهی امور جوانان سالجاری جهت اشتغال فراگیر در پنج قالب تسهیلاتی ارائه می‌دهد که سهم شهرستان گرمی مغان ۲۶ میلیارد تومان است.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: ایجاد محیط‌های شاد و با انگیزه متناسب با نیاز جوانان اهمیت فراوانی داشته و در شهرستانی همچون گرمی که از شاخص‌های امکانات کمتری برخوردار است، بیش از سایر نقاط اهمیت دارد.

امامی با بیان اینکه نشست فرهنگی و عمومی با جوانان برگزار می‌شود، افزود: صحبت مستقیم با مردم و شنیدن مشکلات و دغدغه‌های آن‌ها در کاهش بار روانی جامعه و استفاده از ایده‌های آن‌ها در امورات شهری بسیار در ایجاد حس اعتماد به نفس موثر است.

 وی تنوع در اجرای برنامه‌ها را لازم و ضروری دانست و گفت: استفاده از خلاقیت‌های جدید در برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های مختلف و همچنین بسنده نکردن صرف به برنامه‌های کلیشه‌ای انتظار ما از دستگاه‌های دولتی در دهه فجر و در طول سال است.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

    البته سهم شیرآلات قهرمان به مبلغ پنجاه میلیارد تومان کل ظرفیت تسهیلات اشتغال را دربرمیگیرد و حضور فرماندار در بانک های عامل این تسهیلات باعث شده تا بقیه عزیزانی که قصد ایجاد اشتغال در حوزه های کوچکتر ودر قالب کارگاهی را داشتند در نوبت دریافت تسهیلات قرار گیرند.
    باشد که سهم تسهیلات شیرآلات از ردیف دیگری تامین گردد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید