۵۲ پروژه با اعتبار ۴۳۰ میلیارد تومان در شهرستان گرمی به بهره‌برداری رسید

آزادلو : در دهمین روز از دهه فجر ۵۲ پروژه با اعتبار ۴۳۰ میلیارد تومان با حضور مسؤولان استانی در شهرستان گرمی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، صبح امروز و در دهمین روز از دهه مبارک فجر ۵۲ پروژه با اعتبار ۴۳۰ میلیارد تومان با حضور مسؤولان استانی در شهرستان گرمی به بهره‌برداری رسید.

استاندار اردبیل در حاشیه این مراسم اظهار کرد: اجرای طرح‌های اقتصادی و عمرانی در شهرستان گرمی روند خوبی داشته و دولت برای امور زیربنایی در روستاهای مختلف و توسعه بخش آبی شهرستان گرمی خدمات بی‌نظیری انجام داده است.

بهنام‌جو با بیان اینکه سد تازه‌کند ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: این سد اوایل سال آینده آبگیری خواهد شد و با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده این سد جهت تامین آب شرب روستاهای اطراف است که در سریعترین زمان نسبت به آغاز احداث تصفیه‌خانه این سد اقدام خواهد شد.

وی با انتقاد از مسؤولان آب منطقه‌ای در خصوص تعلل در آغاز طرح‌های اجرایی، سینه‌سد و سدهای معیشتی مصوب این شهرستان را غیراصولی دانست و گفت: آب‌منطقه ای باید بحث سدهای شهرستان گرمی را تا یک ماه آینده جمع‌بندی کند.

استاندار اردبیل از کلنگ‌زنی پروژه شیرآلات آویسا در شهرک صنعتی گرمی خبر داد و افزود: این طرح با اعتبار ۶۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون‌ ریال و اشتغال‌زایی ۴۰۰ نفر توسط بخش‌خصوصی اجرایی می‌شود که نقش بسزائی در توسعه اقتصادی منطقه خواهد داشت.

بهنام جو همچنین در خصوص ادامه روند بررسی مشکلات واحدهای تولیدی گفت: دستگاه‌های دولتی در صورت ایجاد بروکراسی اداری و ایجاد مانع در مقابل سرمایه‌گذاران به شدت با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارس در اردبیل، بهره‌برداری از مجتمع تفریحی گردشگری برزند، بهره‌برداری از آبرسانی به شهرک خصوصی قهرمان و ۸ روستای مسیر، افتتاح مدرسه ۱۷ شهریور، افتتاح فاز اول پایاب گیلارلو و رونمایی از پروژه‌ها در مسجد جمعه از جمله برنامه‌های سفر استاندار به گرمی بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید