‍ گرمی قطب صنعتی تولید شیرآلات و محصولات بهداشتی کشور می شود

آزادلو : فرماندار شهرستان گرمی گفت: با حضور سومین سرمایه‌گذار شیرآلات، گرمی قطب صنعتی تولید شیرآلات و محصولات بهداشتی کشور می‌شود.

ابراهیم امامی در نشستی با سرمایه‌گذار بخش خصوصی شیرآلات نوآوران اظهار کرد: به دنبال بهره‌برداری از شیرآلات قهرمان و اجرای عملیات احداث کارخانه شیرآلات اویسا مراحل آغاز به کار مجموعه عظیم شیرآلات نوآوران احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه آمادگی کامل داریم در جهت حمایت از سرمایه‌گذاران تمامی زیر ساخت‌های لازم را فراهم سازیم، تصریح کرد: برای حمایت از بخش‌خصوصی زمین واگذار شده در نواحی شهرک‌های صنعتی را با تخفیف ویژه به صورت اقساطی در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهیم و تمامی مقدمات کارهای اداری و مجوزهای لازم را در کمتر از ۱۵ روز انجام می‌دهیم.

رئیس شورای اشتغال و برنامه‌ریزی شهرستان گرمی افزود: این مجموعه در زمینی به مساحت ۳ هکتار با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی بیش از ۴۰۰ نفر اواخر اسفند ماه سال‌جاری در شهرستان گرمی ایجاد خواهد شد.

امامی بیان کرد: تمام تلاش‌ها در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در شهرستان گرمی با همدلی و همراهی تمامی مسؤولان جهت تحقق ایجاد قطب صنعتی تولید شیرآلات و محصولات بهداشتی کشور در شهرستان گرمی و ایجاد زنجیره تولید در این زمینه بوجود آمده و گام‌های خوبی در این حوزه برداشته شده است.

سرمایه‌گذار برند نوآوران شیرآلات بهداشتی در این جلسه گفت: عمل به منویات مقام معظم رهبری و رفع مشکلات بیکاری از این منطقه از اهداف اصلی ما برای سرمایه‌گذاری در حوزه شیرآلات شهرستان گرمی است.

محمد فرزانه بیان کرد: خوشبختانه با برداشته شدن بروکراسی اداری در این شهرستان امیدواری خوبی برای ایجاد مجموعه سرمایه‌گذاری شیرآلات به وجود آمده و در حال طی مراحل اداری جهت شروع احداث این مجموعه هستیم.

وی اضافه کرد: پیش از این اجرای مراحل اداری احداث شیرآلات بارش با سرعت مطلوبی در این شهرستان انجام شده که زمینه دلگرمی سرمایه‌گذاران برای حضور در گرمی شده است.

این سرمایه گذار بخش خصوصی تصریح کرد: در صورت ارائه مجوز در کمتر از یک ماه برای راه‌اندازی این مجموعه، آمادگی احداث کارخانه در سریعترین زمان و نصب تجهیزات مورد نیاز جهت راه‌اندازی این مجموعه را داریم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید