۱۰کیلو هروئین در شهرستان گرمی کشف شد

10کیلو هروئین در شهرستان مرزی گرمی کشف شد

آزادلو : فرمانده انتظامی شهرستان گرمی از کشف و ضبط ۱۰ کیلو هیروئین توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی خسروزاده فرمانده انتظامی شهرستان گرمی امروز(دوشنبه)، از کشف و ضبط ۱۰ کیلو هیروئین در هفته گذشته توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد و افزود: در راستای تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و پیشگیری و مقابله با فعالیت‌های مجرمانه آنها در به انحطاط کشیدن جوانان بیش از ۱۰ کیلو هروئین در این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گرمی موفق شدند در عملیاتی مشترک با مرزبانان این شهرستان ۱۰ کیلو  هروئین را بعد از شناسایی‌های اولیه و لازم کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمی افزود: این مقدار هروئین به صورت ماهرانه و در عمق یک متری زمین در یکی از روستای مرزی  این شهرستان جاسازی شده بود که با هوشیاری پلیس و مرزبانان کشف و ضبط شد.

خسروزاده با اشاره به اینکه هروئین‌های کشف شده متعلق به سه سوداگر مرگ است، گفت: با تشدید بازرسی‌ها و اقدامات نظارتی تلاش و جدیت بر این است تا از فعالیت‌های سوداگران مرگ در سطح شهرستان جلوگیری کرده و عرصه را بر این افراد تنگ‌تر کنیم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید