به کانال خبری آزادلو در تلگرام بپیوندید

آزادلو : با توجه به نقش بی بدیل برنامه تلگرام در زندگی روزمره امروزی آزادلو فعالیت خود را در تلگرام نیز آغاز کرد.

از سوی دیگر با نفوذ گوشی های هوشمند به زندگی انسان و برای تبادل اطلاعات و آگاهی سریع از اخبار آزادلو بر خود لازم می داند از این مهم غافل نماند.

از این رو آزادلو کانال خبری خود را در تلگرام راه اندازی کرد. برای ورود به کانال و اطلاع از اخبار و اتفاقات کوچک و بزرگ منطقه از طریق لینک زیر وارد کانال خبری آزادلو شوید:

لینک سایت آزادلو در تلگرام

@azadlo_ir

نظر شما چیست؟

۷ نظر

 1. محمد چعفری گفت:

  باسلام
  احتراما به استحضار پایگاه خبری ازاد لو میرساند
  اینجانب باپدیده ای درمحاسبات اب مصرفی درشهرک ولیعصر روبرو شدم که از دولت امید وتدبیر بیش از این نمیتوان انتظار داشت. کجای دنیا هزینه اب مصرف نشده رااز مشترک اخذ می نمایند .کجای دنیامشترک شماره کنتوراب را به سازمان آب وفاضلاب تحویل داده وسازمان بامحاسبات غلط مشترک را توجیح کرده وعدم پاسخ قانع کننده را گردن سیستم میاندازد.این پدیده فقط وفقط دراین شهرمشهود است .بعد انتظار دارید.رونق اقصادی هم متوجه این شهر گردد.امیدوارم گوش شنوایی باشد.زیرا بنده وهمسال بنده بارها چندین سرمایه گذار به این شهر معرفی ومیزبان انان شدیدم ولی متاسفانه پس از گردش چند روزه ودیدن این قبیل حوادث جزیاس چیزی متوجه ما نشد.وازمغان وشهرتاریخی گرمی فقط خاطره بد بجا ماند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. امید UNITED STATES گفت:

  منطقه آزاد به کجا رسید بلاخره؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس گفت:

  تبظز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بابک گفت:

  شما که مدعی خبررسانی هستید به داد مردم گرمی برسید با این بیمارستان و مدیریت پرمدعای شبکه بهداشت که فقط حرف میزنند و جون مردم براشون ارزش نداره مگه این اقایان خودشون مریض نمیشن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. […] پایگاه خبری آزادلو » به کانال خبری آزادلو در تلگرام بپی… […]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. همشهری #@# گفت:

  تبریک . عالیه اینطوری راحت و آسان میشه خبر رساند وگزارش ها را دید. اطلاع رسانی دقیق و به روز میشه . از زحماتتون تشکر میکنیم و امید داریم همشهریان نظرات سازنده بگذارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید