میرزاده: آستین خود را برای نجات گرمی بالا بزنیم

آزادلو : نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: از همه مردم و مسؤولان شهرستان می‌خواهم آستین خود را برای نجات گرمی بالا بزنیم.

سیدحمایت میرزاده در جلسه شورای اداری گرمی مغان اظهار کرد: وضعیت این شهرستان بسیار بحرانی است و مسؤولان منتظر معجزه نبوده و از امکانات موجود بهترین استفاده را ببرند.

وی با بیان اینکه برای مقابله با بحران آب همه مسؤولان و نمایندگان یکدل همت گمارده اند، افزود: برای این مهم از هر طریق ممکن و از هر منابعی برای حل مشکل بی‌آبی استان اردبیل استفاده خواهد شد.

نماینده مردم گرمی بیان کرد: برگزاری همایش روز گرمی با طرح این سوال که آیا سال گذشته خروجی داشته است، نمی‌تواند در دلایل برگزاری جشنواره و همایش برای بزرگداشت این شهرستان خللی وارد کند.

وی تصریح کرد: جشنواره توانمندی‌های روستایی به صورت چرخشی در طول سال هر هفته در همه روستاهای هر سه بخش شهرستان برگزار کند تا رونق اشتغال‌زائی و اقتصادی در نقاط مختلف شهرستان به وجود بیاید.

میرزاده بر لزوم معرفی ظرفیت‌های منطقه تاکید کرد و گفت: بهتر است در کنار انتقاد از کاستی‌ها و مشکلات، قابلیت‌های بی‌شمار را به صورت ویژه به خصوص رسانه‌های ارتباط جمعی منعکس کنند.

حرکت‌های خوبی برای توسعه گرمی انجام شده است

فرماندار گرمی مغان گفت: حرکت‌های خوبی برای توسعه گرمی انجام شده است که در آینده ای نه چندان دور خود را نمایان می‌سازد.

ابراهیم امامی در جلسه شورای اداری گرمی مغان که بعدازظهر در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان گرمی جزو ۶ شهرستان برای سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان انتخاب شده و این یک حرکت بزرگ خواهد بود.

وی افزود: برخی رسانه‌ها به اشتباه این انتخاب را تحت عنوان گرمی جزء ۱۰ شهرستان محروم کشور انتخاب شده است، در حالی که این انتخاب جهت سرمایه گذاری های کلان است.

رئیس شورای برنامه‌ریزی و اشتغال گرمی بیان کرد: دستگاه‌ها فقط به اعتبارات تملک دارایی‌ها توجه نکنند و سعی شود پروژه‌های اجرایی خود را در قالب پروژه ملی تعریف کنند تا اعتبارات بیشتری به این منظور اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: به عنوان مثال در طول سال گذشته ۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان به جهاد کشاورزی اختصاص یافته است و این در حالی است که تنها برای پروژه ملی پایاب گیلارلو بیش از ۱۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

امامی به آمادگی شیرآلات قهرمان برای راه اندازی نهایی اشاره کرد و گفت: این ظرفیت عظیم با همت دولت برای تامین آب شرب، گاز و برق خط تولید مرحله اولیه آن راه اندازی شده است./فارس

http://uupload.ir/files/1sui_photo_2017-07-25_18-50-15.jpg

نظر شما چیست؟

۷ نظر

 1. محمد گفت:

  تاکید میرزاده برای ایجاد بازارچه ویا جشنواره تولیدات محلی یک بلوف تبلیغاتی است وبه اذعان برگزار کنندگان هیچ ثمری ندارد…چه تولیدی؟..چه فروشی؟گرمی را بیش از این مسخره نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. موسوی سیدلر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خب چنتابازارزدن این کارکمی نیست…………….لنگان/داشدبی/مقبره…/وپارکها…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس GERMANY گفت:

  مثلا چیکا کردن☺☺☺☺

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس GERMANY گفت:

  به راستی آقای میرزاده فردی ستودنی هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. شمی گفت:

  تلاش و تکاپویی که میرزاده در همین مدت اندک نمایندگی انجام داده چند برابر نمایندگان ادوار قبلی است بعضیا ظرفیت و توان روبرو شدن با واقعیت ها را ندارند و هرچقدر نماینده تلاش کند نادیده می گیرند غافل از اینکه فرد مورد نظر خودشون حتی یک کار هم برای گرمی نکرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. علی گفت:

  به تازگی تلاششون برای شهر خوبه واقعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. الهه گفت:

  کاش برا حرف زدن هم مالیات میگرفتن تا ادمای بی عمل حرف نمیزدند

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید