یادواره شهدای شهرستان گرمی برگزار می‌شود

آزادلو : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرمی مغان گفت: یادواره ۳۷۰ شهید شهرستان گرمی مغان روز پنج شنبه ۱۲ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

حسن نوری در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای شهرستان گرمی، اظهار کرد: این مراسم با حضور پرشور و معنوی مردم ولایت مدار و مرزدار گرمی مغان روز پنج شنبه ساعت ۱۸ در مسجد امام حسین (ع)  برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این یادواره با حضور یک میهمان ویژه کشوری برگزار خواهد شد، افزود: این یادواره با محوریت شهدای شاخص شهرستان شهید حسنقلی جعفرپور و اسحق عالشی برگزار خواهد شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرمی بیان کرد: هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری شایسته مراسم تدارک دیده شده و امیدواریم دستگاه‌های دولتی برای زنده نگه داشتن نام و خاطره شهدا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای زنده نگه داشتن خاطره شهدا تأکید کرد و افزود: خوشبختانه با تعامل بین بنیاد شهید و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برنامه‌های خوبی تحت عنوان یادواره در نقاط مختلف شهرستان برگزار می‌شود.

نوری اضافه کرد: انتظار می‌رود رسانه‌ها در دعوت عمومی مردم به این مراسم معنوی بزرگ و در پوشش و انعکاس اخبار یادواره همت دوچندانی داشته باشند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمی نیز در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: برای برگزاری شایسته این یادواره از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده خواهیم کرد.

شاهی اظهار کرد: بنیاد شهید جزء لاینفک سپاه است و همسویی این دو نهاد نتیجه مثبتی در ترویج فرهنگ شهادت طلبی و ایثار در راه ایران و اسلام خواهد داشت.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید