اجرای طرح هادی روستاهای گرمی با رویکرد گردشگری

آزادلو : رئیس بنیاد مسکن گرمی مغان گفت: طرح هادی روستاهای شهرستان گرمی با رویکرد گردشگری و حفظ چهره سنتی در حال اجرا است.

محمد علی رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: طرح هادی روستای آزادلو با استفاده از مصالح بومی سنگ فرش و پازل‌های رنگی که جاذبه خاص به این روستا بخشیده در حال اجرا است.

وی افزود: تغییر رویکرد در نحوه اجرای طرح‌های عمران روستایی و حفظ روستا بااستفاده از الگوهای معماری با ارزش در  برنامه‌های اخیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قرار گرفته است.

رئیس بنیاد مسکن گرمی مغان بیان کرد: اجرای طرح هادی با رویکرد گروشگری تأثیر قابل توجهی در مسیر توسعه‌ روستاهای شهرستان برای افزایش جاذبه‌های گردشگردی و مهاجرت معکوس رقم خواهد زد.

وی به پروژه‌های در حال اجرای بنیاد مسکن اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بنیاد مسکن شهرستان گرمی با مغتنم شمردن فصل کاری در شهرستان پروژه‌های مهمی در حال اجرا دارد که از مهمترین آن اجرای بلواربندی مسیر زهرا به طرف کلان‌سورا  است که نقش مهمی را در توسعه این بخش مرزی دارد.

رحیمی اضافه کرد: در کنار این طرح‌ها، به‌سازی معابر روستایی و شن‌ریزی با همکاری دهیاری‌ها در حال انجام است و امیدواریم اهالی همکاری لازم با پیمانکاران جهت اجرای سریع و بهتر پروژه داشته باشند.

http://uupload.ir/files/cps_photo_2017-08-06_09-41-29.jpg

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ندایی گفت:

    جناب آقای قاسمی فرهیخته شهرمان ,بنده بدون هیچ گونه اغراقی عرض میکنم اخبار را از کانال خبری آزادلو دنبال میکنم انصافا این مهندس رحیمی از روز مسولیتش صادقانه تلاش میکند حق والانصاف روسناهای دور افتاده موران از جمله جنگان ,لجایر کجا شن ریزی وزیرسازی داخل روستا کجا در عرض سه ماه کاری تمام روستاهای بخش موران با فعالیت های مهندس رحیمی رییس بنیاد مسکن رسیدگی به امورات روستا را لمس و امید به زندگی در روستا پیدا کرده اند خواهشمندم از چنین مسولین صدیق وسخت کوش حمایت شود شاید دیگر ادارات نیز به سرعت در ابادانی شهرستان کوشا باشد خواهشمندم پیام اینجانب را بعنوان یک مخاطب مورانی نشر دهید تا مسولین ملاحظه فرمایند که مردم قدر خدمت را میدانند .

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید