اقتصاد مقاومتی با فعالیت بسیجی همه بخش ها ممکن است

خبرگزاری فارس: بازار مناسب فروش محصولات ایرانی در کشورهای حوزه قفقاز

آزادلو : مدیر نمایندگی ایران خودرو گرمی مغان گفت: عمل به اقتصاد مقاومتی با فعالیت بسیجی همه بخش های دولتی و خصوصی در حوزه تولید و خدمات امکان پذیر است.

به گزارش آزادلو کاوه شهباززاده در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: ما در این نمایندگی در بخش های مختلف ۴۱ نفر نیروی کار فعال و دائمی داریم که همه آن ها بومی منطقه هستند.

وی با تشریح خدمات نمایندگی ایران خودرو گفت: معاینه فنی، فروس خودرو، خدمات پس از فروش و امدادرسانی به خودروهای در راه مانده از جمله خدمات ارائه شده در این نمایندگی است.

این فعال اقتصادی خدماتی تصریح کرد: ما برای افزایش رضایت میان اهالی، ضمانت قطعات تحویلی را از ۲ ماه به ۶ ماه یا ۱۰ هزار کیلومتر برای خودروهای بدون گارانتی افزایش دادیم.

وی با بیان اینکه در طول سال جاری بیش از هفت هزار و ۵۰۰ خودرو خدمات رسانی شده است، افزود: با توجه به افزایش رضایت مندی، بیش از ۷۰ درصد مراجعه کنندگان از شهرستان های اطراف به این نمایندگی مراجعه می کنند و محور فعالیت های ما جلب رضایت مشتری است.

شهباززاده اضافه کرد: ما در بخش خدمات پس از فروش با پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا و مهندسان مجرب خدمات رسانی انجام می دهیم و این نمایندگی موفق به اخذ استانداردهای بین المللی iso9001,iso10004,iso18001, شده است

وی به اخذ رتبه یک ارزیابی صنایع بمدت شش سال پیاپی توسط این نمایندگی اشاره کرد و گفت: همه کارکنان با روحیه بسیجی و برای تحقق منویات رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی خدمت رسانی می کنند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید