شناخت استعداد از درون مدارس برنامه اصلی ما است

Image result for ‫ورزش بانوان کاراته‬‎

آزادلو : رئیس هیات هندبال گرمی مغان گفت: شناخت استعدادهای ورزشی بانوان در رشته کاراته و هندبال برنامه اصلی ما است.

سهیلا همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل، اظهار کرد: پس از شناخت استعدادهای ورزشی در نظر داریم با ایجاد فضای مناسب نسبت به آموزش آن‌ها و قهرمان پروری به خصوص در المپیاد زیر ۱۶ سال  اقدام کنیم.

وی به مشکلات موجود در ورزش شهرستان اشاره کرد و افزود: علی رغم حمایت اداره ورزش و جوانان، سنگ اندازی برخی‌ها در شهرستان برای کم رنگ نشان دادن باشگاه‌های غیرهمسو با خودشان درد اصلی ورزش انفرادی گرمی مغان است.

داور ملی کاراته اهل گرمی تصریح کرد: بهتر است برخی فعالان ورزشی بجای اینکه مانع پیشرفت باشگاه‌های دیگر شده و انرژی هیات‌های ورزشی را به باشگاه خودشان صرف کنند، در امورات این باشگاه‌ها دخالت نکنند تا شاهد پیشرفت حوزه ورزش قهرمانی بانوان باشیم.

وی همچنین گفت: ما برای بالا بردن بار فنی ورزشکاران با سابقه و مربیان، استاژهای مختلفی برگزار می‌کنیم تا در مسابقات پیش روی استانی، ملی و آسیایی نتیجه مورد نظر را کسب و برای منطقه افتخار بیافرینند.

همتی اعزام ورزشکاران مجرب برای دوره‌های آموزش داوری و مربیگری لازم و ضروری دانست و افزود: این مهم باعث تقویت ریشه رشته‌های ورزشی بخصوص کاراته خواهد بود و نهال نوپای ورزشکاران مستعد و تازه وارد را تقویت خواهد.

وی اضافه کرد: نادیده نگرفتن حق مربی و ورزشکار، تشویق به افتخار آفرینی، برنامه‌ریزی برای ورزش قهرمانی و بهاء دادن به دلسوزلن ورزش شهرستان از جمله خواسته های ما از مسئولان ذی ربط است.

مربی باشگاه های ورزشی کاراته و هندبال شهرستان گرمی مغان تصریح کرد: با استعدادیابی و آموزش به علاقه مندان که در رشته ورزشی هندبال داشتیم، چند نفر از ورزشکاران بانو در تیم منتخب استان برای اعزام به مسابقات شمالغرب انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سهیلا همتی با مدرک کارشناسی ارشد، ۲۰ سال سابقه ورزشی در رشته‌های کاراته، هندبال و فوتسال را در پرونده خود داشته و با داشتن دان ۳ در سبک کنترلی وادوریو، رئیس هیات هندبال، حکم داور و مربی ملی، چندین بار توانسته قهرمانی کشوری در کاراته و هندبال را کسب کند و یکی از نمونه‌های عینی تحصیل، تهذیب و ورزش به بیان مقام معظم رهبری است.

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خانم مربی معلوم نیست که شماازچه کسی شاکی هستی ……..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ورزشکار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اختلاف بین مربیان را رئیس مربوطه ایجادکرده است یعنی اختلاف بینداز و حکومت کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  مشکل بین باشگاههای ورزشی راچه کسی بایدحل کندکه نکرده؟ازسایرادارات که کسی نمی آیداختلاف بین شمامربیان ورزشکاران را خاتمه دهدمگرآن اداره مسئول ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید